Jump to content



Емрах и Денис Теофиков потрошили хотел в Кюстендил на 27.12.18г.


Препоръчани коментари

Да не говорим, че тази статия е скалъпена за 2 минути и няма никаква достоверност у нея. Сякаш е писана от лице с Основно образование, със съмнителен произход. Чак е направена тема на такова специално "събитие".

Този скрийншот, който следва да служи като "доказателство", всеки може да го изпрати и да закрие името.

Наистина ли трябва да съдим за двама млади хора, които са непълнолетни? Какво ве пречат, не мога да разбера. Това че са млади, а имат фенове, хитове, печелят пари, които вие никога няма да направите?

Преди да кажете каквото и да е било, се замислете, че това са деца!

Отдалече си личи слабоумието когато фен на Галена разсъждава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 39
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Аз пък смятам, че точно защото са млади, би следвало да не понасят последствия от действията си. Най-малкото, когато едно лице е на тази възраст, на каквато са и те, не винаги и рядко си позволяват адекватно поведение и не съумяват да ръководят постъпките си.

 

А и това са думи, хвърлени в пространството, които само може да гадаем дали отговарят на реалността.

 

Това не променя факта, че си натрупал във времето в себе си яка злоба, доста избиваш комплекси и нямаш адвекватни разсъждения.

Ако няма последствия, няма как да осъзнаят, че подобни постъпки не са правилни и да си вземат поука. Това е моето мнение.

 

Бесен Фен твърди, че е потвърдено от негов приятел. Аз коментирам тук в темата, не съм тръгнал да им пиша лично, така че ако случайно е измислица, не съм ги обидил с нищо.

 

Грам не ме интересува какво приемаш като факт относно личността ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдалече си личи слабоумието когато фен на Галена разсъждава.

Не ги ли виждаш, че копнеят да са батки с пълни джобове и се чувстват силни, принизявайки другите.Нека си мечтаят момчетата, няма лошо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз просто споделих впечатления от постовете ти в едно изречение. Можеше да съм прав, че си комплексиран, можеше и да не съм. Но ти с тия 10 реда обиди без да знаеш нищичко за мен премахна всякакви съмнения, че съм уцелил. ;) Айде със здраве и дано някога успееш да станеш такъв какъвто ти се иска - надявам се тогава спреш да изпитваш нужда да се изтъкваш непрекъснато колко над другите уж си.

-

Това не променя факта, че си натрупал във времето в себе си яка злоба, доста избиваш комплекси и нямаш адвекватни разсъждения.

Такива хора като теб отдавна съм им хванал спатиите и знам къде се опитват да удрят, но вие удряте по местата от които вас ви боли.

Присмял се хърбел на щърбел!

Аз не се изтъквам, просто хората сами изпадат в положението на по-слаби и почват да искат да се доказват. Пожеланията ги отправи към себе си, аз проблеми със себепознанието си нямам. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ги ли виждаш, че копнеят да са батки с пълни джобове и се чувстват силни, принизявайки другите.Нека си мечтаят момчетата, няма лошо.

Тръгнало някакво дете,което е заслепено от смядовския Майкъл Джексън да ми говори,че тия изкарвали повече пари от мен и от целия форум.Чшш,алоу,аз докато се доказвам година след година и изкарвам все повече пари тия двете рязани карабини отдавна ще са в нафталина. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ги ли виждаш, че копнеят да са батки с пълни джобове и се чувстват силни, принизявайки другите.Нека си мечтаят момчетата, няма лошо.

По-добре да си батка с пари, от колкото човек представящ се като Герганафен, моля ти се.

Едно време както позитивно и добро същество беше, а сега си на нивото на най-голямата утайка в форума. На какво се дължи? Явно нито тялото за което си мечтал го има, нито парите...Ех, пожелай си ги за новата година, нищо че пак ще си останат само като цели. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тръгнало някакво дете,което е заслепено от смядовския Майкъл Джексън да ми говори,че тия изкарвали повече пари от мен и от целия форум.Чшш,алоу,аз докато се доказвам година след година и изкарвам все повече пари тия двете рязани карабини отдавна ще са в нафталина. :1000 (29):

Не те разбирам - как отдавна ще са в нафталина при положение, че са по-млади от теб и по всичко личи, че ги очаква бляскава кариера?

 

И как ще изкарваш повече пари, като ти учиш в изкуствоведско учебно заведение - я ще танцуваш, я ще гримираш. А ми те ще изкарват за 1 час плейбек повече, отколкото ти за месец.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не те разбирам - как отдавна ще са в нафталина при положение, че са по-млади от теб и по всичко личи, че ги очаква бляскава кариера?

 

И как ще изкарваш повече пари, като ти учиш в изкуствоведско учебно заведение - я ще танцуваш, я ще гримираш. А ми те ще изкарват за 1 час плейбек повече, отколкото ти за месец.

Не ги ли виждаш, че просто избиват комплекси както по Денис и Емрах, така и по мен и чушка. И 4-мата сме готини момчета, а на тях единствената мисия е да са анонимни великани в интернет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ги ли виждаш, че просто избиват комплекси както по Денис и Емрах, така и по мен и чушка. И 4-мата сме готини момчета, а на тях единствената мисия е да са анонимни великани в интернет.

 

Между другото един, който ти се мазни и ръсеше суперлативи за израстването ти в последните години, във фейсбук чат те е неракъл "150 см джудже с брада - какво му било секси?". Бил се обидил защо той не взел наградата "Най-секси потребител на Рамания."

 

:roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не те разбирам - как отдавна ще са в нафталина при положение, че са по-млади от теб и по всичко личи, че ги очаква бляскава кариера?

 

И как ще изкарваш повече пари, като ти учиш в изкуствоведско учебно заведение - я ще танцуваш, я ще гримираш. А ми те ще изкарват за 1 час плейбек повече, отколкото ти за месец.

Не виждаш ли,че говоря в бъдеще време? В момента не работя.Нито уча за гримьор,а още по-малко като танцьор при положение,че и аз като херцогиня Андрю съм дюстабанд След като ми знаеш университета да беше и поразпитал за специалността ми. :1000 (29):

На тези двамата не им давам повече от 5 години колкото издържат повечето звИзди и тук,и по света.Тя и Гери Никол беше непоклатима уж ама изкара един провал и пропадна,че тия двамата ли...

Комплекси към рязани турци нямам.Дори Галена има повече качества от тия двамата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото един, който ти се мазни и ръсеше суперлативи за израстването ти в последните години, във фейсбук чат те е неракъл "150 см джудже с брада - какво му било секси?". Бил се обидил защо той не взел наградата "Най-секси потребител на Рамания."

 

:roll1: :roll1:

Смятай щом педя човек - лакът брада е по-секси от него, той какъв е. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре да си батка с пари, от колкото човек представящ се като Герганафен, моля ти се.

Едно време както позитивно и добро същество беше, а сега си на нивото на най-голямата утайка в форума. На какво се дължи? Явно нито тялото за което си мечтал го има, нито парите...Ех, пожелай си ги за новата година, нищо че пак ще си останат само като цели. :D

Защо пък да не се представям като Герганафен? Ползвам този ник от 10+ години, а не ми е чак толкова важно, че да тръгна да го сменям.

Щом ще си говорим за минали времена, и ти едно време си друсал кючеци на Костиевите творения и вероятно дори още го правиш, а иначе се представяш за супер извисена личност, далеч над нас нисшите чалгари. :1000 (29): Спирам да се занимавам с вас, готините момчета. Всичко най-хубаво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без да съм чел последните 10- тина поста, понеже нямам напълно възможността в момента, искам да кажа нещо друго.

Темата е направена, защото има доста неща на заден план, върху които може всеки да се замисли. Не става въпрос единствено за тези двамата Емрах и Денис, а това за днешното възпитание на младото поколение, това, че самите те изобщо не биха се усетили, че с нещата, които правят освен, че причиняват големи щети и дори да ги платят това създава голямо неудобство за собствениците и отделно за хората, които ще работят по възстановяването, защото трудно нещо след основен ремонт се възвръща в предишния си вид. Такива като тях със сигурност не се замислят и за опазването на природата и си изхвърлят боклуците навсякъде. На мен човек от партито ми потвърди, че новината е вярна, но дори и да не беше или да е преувеличена, всеки може да се замисли за доста неща. Публикувана е, защото те двамата са посочени за лицата, които извършват такива действия и предвид гореспоменатото от мен, мисля, че е с основание съм го пуснал като отделна тема за коментиране. Както е казал Asylum- медийни личности са вече, тяхното поведение ще влияе и ще служи за пример трябва ли да се прави така, затова е хубаво, че излиза такава информация.

 

P.s. Чушка, аз съм закрил името на приятеля, понеже не съм го уведомявал, че ще правя такава тема тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бързайте да ги обвинявате и да лаете много. В днешно време хората откровено лъжат за всякакви неща.

 

Да се докаже, че е истина, пък тогава ги порицавайте.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Щети за хиляди левове и от хитела не са повикали полиция? Да бе! Най-вероятно просто са се забавлявали с въпросния пожарогасител и са поизцапали малко, а някой прави сензация.

 

Вие на техните години сигурно не сте правили подобни простотии?! Не казвам, че трябва да се поощрява това поведение, но нека не правим от мухата слон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...