Jump to content


Online: Мария - Моето момче


Препоръчани коментари

 

 

БИВА ЛИ ТАКЪВ ЕЛЕМЕНТАРЕН ТЕКСТ НА ТОЛКОВА ДОБРА МЕЛОДИЯ?

Каква е тая Петя Радева, може да си завре речника да не казвам къде.... Мария е певица с 18 години кариера, а се излага като новопоявила се кифла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази жена не чете ли поне малко коментарите? Да вземе да пусне нещо мазно и комерсиално, а не да се прави на различна.

От няколко години се опитва да пусне хит, все не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От "Тук и сега" Мария не е имала лошо парче просто! И тази не е зле, но..... далече е от всичко, което пусна през годината. Текста наистина разваля всичко, а видеото не е зле. За мен най-добра си остава "Не я познавам тая жена" за 2018 на Мария, тази е доста под нея и "Чувал ли си за такива", но все пак е слушаема като предната, но имах по-големи очаквания предвид, че е на Кишев, а "Не я познавам тая жена" е по негова музика.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Петя Радева трябва задължително да се метне под някой влак. Отвратителен текст, клише до клише, направо се чудя как може да работят с тази некадърница?

Мария обезателно трябва да спре да бълва като ненормална, а да се съсредоточи върху песните си, че са неслушаеми даже.

Добре че тази година има една Не я познавам тая жена, че да не е без хич.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката е перфектна и видеото е добро, но явно крадено. Обаче текстът... Иначе на припева е брутално и с друга тема това щеше да е топ хит. Мария попада на добри парчета тази година, но просто не успява да ги изпее както ми се иска, не беше така преди години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Окрала клипа на една от любимите ми песни, шматка. Уви, неуспешно.

Предишните й песни бяха хубави тази година,ама тази не. И пак пее за поредната "любов" до следващия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария винаги е имала ухо за мелодии.Парчетата й са много много изпипани като музика, уви ..изпяването и текстовете са покъртителни.

Не знам с кой е сега, но дори с Гущеров не беше толкова продуктивна :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът за мен след "Маракеш" е най-изпипан и хубав за 2018 година и мелодията ми харесва, но изпяването е ужасно, както на всичките й последни песни. Явно си е загубила гласа, защото преди години си пееше нормално на запис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не струва. Изпяването и текста е ясно, че са потрес, но и музиката не ми допада. Тази година Мария извади толкова проекти, а един не се наложи като хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка музика и е направил Кишев, ама тая Петя.. :mf_surrender: Не знам дали се е появявало по-голямо недоразумение в бранша от нея.Може да съсипе всяка една хубава мелодия с елементраните си текстове.Мария и тя ми е чудно как е одобрила това подобие на текст. :mf_surrender:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито изпяването е на ниво, нито елементарния текст. Клипа не е лош, макар и краден - по-добре краден клип, отколкото евтин краден клип (Грахич - Сто лъжи). И Андреа крадеше наред, но направено с бюджет поне е гледаемо.

 

Единствената и реално добра песен е "Не я познавам.." . Изпяване, клип, текст - топ. Тука ... не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...