Jump to content


Роксана


Guest Kondomcho

Препоръчани коментари

Рожденото име на Роксана е Антоанета Линкова. Тя е родена под знака на Везни, на 4 октомври 1985 година.

 

За нея знам, че участва в първия сезон на "Гласът на България" в отбора на Ивана. Не спечели шоуто, но въпреки това направи впечатление с таланта си още тогава. Ивана й помага да подпише договор с "Пайнер".

 

Роксана изживява може би най-тежката криза в живота си малко преди да тръгне по пътя към славата. Още, докато тече заснемането на "Гласът на България", певицата от ромски произход се чува с майка си по телефона. Укорява я, че нямала да дойде на следващия концерт на шоуто, за да я гледа. Предния ден в родния им град се е разразила страшна буря и родителите на Роксана имали много работа по разчистване и справяне с щетите. Приключват разговора по телефона и малко след това Слави Трифонов привиква Роксана настрани, за да й съобщи, че майка й е била смазана от прекършено от бурята дърво. Роксана се втурва към родния град Кнежа, за нещастие обаче майката умира от раните си. Младата певица е толкова психически травмирана, че дори не намира сили да отиде на погребението. На другия излиза да пее на концерт на "Гласът".....

 

За своя ментор в шоуто Роксана казва: "Ивана ми беше треньор, учител, приятел, сестра, майка... Всичко! Тя ме вдигна от една много сериозна дупка!"

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много симпатизирах на Рокса и първите й песни - "Давай", "Яко копеле си ти", "Няма слабо", "Да ти помогна", "С О започваш", "Чисто нова", "А така, така", "Ще го понеса" - след това ми опротивя мегарЕзко! Но сега пък ме закефиха Камъните!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уу, като каза...тази беше много яка!

 

 

-------------------------------------

 

Рубриката "Знаете ли, че..."

 

...Противно на повечето майки с възможности Роксана избира да роди своете бебе в...10-хиляден град. Става въпрос за Кнежа - та това са две големи пловдивски села. Да се чуди човек как все още има родилно отделение в такъв град.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уу, като каза...тази беше много яка!

 

 

-------------------------------------

 

Рубриката "Знаете ли, че..."

 

...Противно на повечето майки с възможности Роксана избира да роди своете бебе в...10-хиляден град. Става въпрос за Кнежа - та това са две големи пловдивски села. Да се чуди човек как все още има родилно отделение в такъв град.

Да, тази е супер издържана, особено откъм аранжимент, на което винаги най-много държа! Да се учат!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Става въпрос за Кнежа - та това са две големи пловдивски села. Да се чуди човек как все още има родилно отделение в такъв град.[/color][/color][/size]

Кнежа се намира между Плевен и Враца, не съм сигурен към коя област се води, но е много далече от Пловдив.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кнежа се намира между Плевен и Враца, не съм сигурен към коя област се води, но е много далече от Пловдив.

 

Знам, Чафчи. Аз съм от Пловдив и около града има доста на брой големи села от порядъка на 3-5 хиляди жители, затова се изразих така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роксана дали е с възможности не знам, ама е стисната и обича да се пазари... типично за блажотачки :3fdb8960598fa63e:

 

Истинските звезди са стиснати. За Анелия се носят легенди. Права е жената, знае си цената.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия, Деса и Праса така и нищо не направиха за своите финалисти от шоуто, но не и истинската музикална лидерка и богиня на чалгата - леля Ваня. Тя може да убеди дори Митьо да предложи договор на една потна мангалка и да я направи звезда! :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе това на Линкова е просто велико:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия, Деса и Праса така и нищо не направиха за своите финалисти от шоуто, но не и истинската музикална лидерка и богиня на чалгата - леля Ваня. Тя може да убеди дори Митьо да предложи договор на една потна мангалка и да я направи звезда! :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе това на Линкова е просто велико:

 

 

На кой е текстът? :surprise: За първи път я чувам. Звучи като песен, която би легнала на Лили Иванова.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия, Деса и Праса така и нищо не направиха за своите финалисти от шоуто, но не и истинската музикална лидерка и богиня на чалгата - леля Ваня. Тя може да убеди дори Митьо да предложи договор на една потна мангалка и да я направи звезда! :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе това на Линкова е просто велико:

 

 

Даже не съм я чувала тази песен.

 

Ти харесваш ли Рокса?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже не съм я чувала тази песен.

 

Ти харесваш ли Рокса?

А трябва да я чуеш, много идейно послание.

 

Роксана ми е смешна като облекло и напъни да се доближи до Софка, която ми е даже още по-неприятна. Но има няколко доста добри песни, а и си пее там. От изпълнителите цигани, предпочитам Бони и Илиян. Ако броим и Тунчер за такъв, значи и него!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А трябва да я чуеш, много идейно послание.

 

Роксана ми е смешна като облекло и напъни да се доближи до Софка, която ми е даже още по-неприятна. Но има няколко доста добри песни, а и си пее там. От изпълнителите цигани, предпочитам Бони и Илиян. Ако броим и Тунчер за такъв, значи и него!

 

Чух я преди малко, просто не бях я слушала преди това.

 

Тунчер го броя за турчин, не за циганин. Илиян преди го харесвах, харесвам гласа му, но ме дразни, че се излага с песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...