Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Именно защото се пее на сръбски и български песента ще е провал.В чалгата сигурно има само два такива успешни дуета - Искаш да се върна и Кой ще му каже.Този Миле изобщо има ли някакъв хит през кариерата си?

В чалгата харесвам само 3-4 певици. Останалите са ми безразлични.В първите ми постове тук плюех Преси и възхвалявах Галя,но тогава имаше защо,а сега? :3fdb8960598fa63e: Пак Прес я мачка.

 

Както казах, ти си преднамерен към песента. На теб ми ясно, че няма да ти хареса, но на други хора може да им допадне. Това са твоите очаквания. Нека изчакаме и да видим накрая какво ще стане.

 

Миле Китич е доста харесван и си има хитове. В България дори е по-популярен според мен, отколкото в Сърбия. Последния му хит за който се сещам е "Кило доле, кило горе", по гледания е почти колкото има Азис и си гърмеше стабилно. Освен това сърбите пълнят Арена Армеец, а нашите не могат цялата фирма заедно да я напълнят. Което също е показателно. От цяла тайфа чалгарки на концерта на Пайнер интерес има реално към 5-6. Наложи се да раздават покани на макс за да съберат хора.

 

Не мога да се съглася, че Преслава я е смачкала, Галена си има и хитове тази година, пълни участия - декември има около 18 без да броя Нова година и 8-ми декември. И продължава да е една от най-пусканите по дискотеките. Като добавя поканата за концерта на Китич и съм доволна.

 

Феновете на Десислава отдавна са показали и доказали, че живеят в свой измислен свят и се угаждат спрямо ситуацията. Те всички фийтове, в които участва, най-вече баладите на Константин до скоро брояха, че са станали хитове заради нея.

Мразеха кючеците, а биха вдигнали всички във въздуха, ако Шефката беше дуетна с Десислава, а не с Галена.

Прекалено са прозрачни и предвидими.

 

Точно, че "Шефката" беше масово оплюта тук, а Галена най-черната, че е пуснала кючек с "мангала" Тони Стораро, а сега когато Деса го направи, само че със сина му и сме във възторг едва ли не. "Да вдигнем шум" е доста по-мазен кючек и текста е мега тъп, но карай.... нали е Деса и може всичко. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не харесваме. Ама нали тук стана модерно да се хвалят успехите на кючеци, та и ние да не останем по назад :whistling:

Десиния поне си е неин, тя е водещо име и вече се очертава да прати Феноменален на почивка. Ако гледанията на Феноменален падат рязко, то на Да дигнем шум тепърва започват да растат. Иначе 4 милиона да добре за месец. Тя на всеки проект ги прави по 4 първия месец, ама след третия месец вече с клизма едва се движат. Докато Десините не правят по 4 първия месец, ама песните и седят с години в попнейбъла преди песни на Галена пуснати от последната година.

 

Деса този път си изигра добре картите. Ще присъства във всяка махла и бг къщи в следващите месеци. :girl_witch:

 

Да не видите нещо и вие, нали? Заразно е, признай си ... :3fdb8960598fa63e:

 

Не я харесвате, а я хвалите и се радвате как ще гърми по махалите? Сериозен ли си? Нещата за които до вчера ми се смеехте, сега ги изтъквате като плюсове, но за Деса? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава ще защитава тъпака Цецо в Брадъра. :gun_bandana:

 

Гергана също е там... изглежда потресаващо зле, като бабичка е :mf_surrender:

Щото Преслава пък е голяма красавица.... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава ще защитава тъпака Цецо в Брадъра. :gun_bandana:

 

Как може да защитава такъв боклук като Цецо? Потресаващо.

Тоя се изплю по всички поп-фолк певици, а оная гръгнала да го защитава в студиото..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да защитава такъв боклук като Цецо? Потресаващо.

Тоя се изплю по всички поп-фолк певици, а оная гръгнала да го защитава в студиото..

 

Цецо и се мазни много на Преса, имат общи клипчета от нейни участия как се раздава. Тя е лицемерка и такъв идиот като него, които плюе колежките й наред е изгоден за нея. Само, че такива мазни хора като него се въртят и утре тя може да е в положението на Емануела. Но нека! Отивайки да го защитава, при това положение, тя застава срещу колежките си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цецо и се мазни много на Преса, имат общи клипчета от нейни участия как се раздава. Тя е лицемерка и такъв идиот като него, които плюе колежките й наред е изгоден за нея. Само, че такива мазни хора като него се въртят и утре тя може да е в положението на Емануела. Но нека! Отивайки да го защитава, при това положение, тя застава срещу колежките си.

 

Хвани единия, удари другия. Лицемери, двуличници, направо ми се повръща от такива дъна като характери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хвани единия, удари другия. Лицемери, двуличници, направо ми се повръща от такива дъна като характери.

 

Преслава не за първи път се показва в такава светлина. Щом за едни награди си прецака приятелството с Галена. Всички помним изцепката "Догодина ще й я вземем".

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми харесва Преслава какво каза за Цецо той буквално е като слуга на Златка.

 

Не беше прав в спора си с Емануела,мисля си , че имаше нещо общо с постоянните интриги , които ставаха с Благой и Златка.Това,че имал по-интелигентни клиенти също беше много долно изказване.Но пък и видяхме какъв респект изпитва към Преслава,не им знам отношенията.Но Златка страшно много ме дразни как и него държи под чехъл след онзи купон , на който танцуваше с другите как го смъмри,сякаш й е длъжен да ходи да спи когато и тя като си ляга :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не за първи път се показва в такава светлина. Щом за едни награди си прецака приятелството с Галена. Всички помним изцепката "Догодина ще й я вземем".

 

Ненапразно хората са казали, че можеш да съдиш за някого по неговите приятели. Самият фаст, че каза още в началото, че е там като негов приятел, говори достатъчно. Ами ако иска да има приятели като него, които да лицемерят и плюят открито, да са без интелектуален капацитет, ОК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма Преслава при Слави, напълни ми душата и за пореден път обра овациите, паметно гостуване. Просто е страхотна, никоя не може да се мери с тази харизма!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса отново се показа що за човек е. За малко да успее от интервюто при Слави да заблуди някого, но днес се върна към своята същност. Кулагин я мачка по всички параграфи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава удари дъното. Злобно, долно, мерзаво и подло същество е! Как не те е срам бе жено, но тъй като Емануела ти диша във врата и се чудиш, как да й подлееш вода.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса отново се показа що за човек е. За малко да успее от интервюто при Слави да заблуди някого, но днес се върна към своята същност. Кулагин я мачка по всички параграфи.

 

Еми тя си е такава, не разбрахте ли? При нея няма нищо реално и всичко е театър, играно, преиграно, сценарий. Това че успява да заблуди някого, говори само че е някаква душица, която сляпо иска да вярва в добрината в нея, ама такава няма.

Кулагин добре й каза, че не е очаквал от поп-фолка някой да го защити. И то няма кой друг, освен, разбира се Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава се излага яко защитавайки тоя клюкар Цецо , никога не съм я видял Преска така яростно да защитава някой. Сега само заради нея тоя Цецо ще събере гласове и ще остане. Дано не съм прав!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че ще го защити. Приятел й е, работят заедно, очевидно той я четка както Златка..Каква й е Емануела, че да я бърка? Просто колежка, те не са били близки никога. Много добре прави Преслава, защото приятел в нужда се познава, а тя не е отказала и застава с името си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

meleto, ще хвърлиш ли яснота по въпроса защо Галена и Криско/Слави липсват от дневната класация..?

Факт. Да се неначуди човек как ще направи 8-9 милиона гледания. Аз на това нещо не му давах повече от 3-4. Не знам...Цуца или Галчотница може и да са направили някоя шашма, за да спасят реномето.

 

Бъг е. Иначе, Галка има -19К по-малко. Надявам се утре да няма проблеми, че направих една промяна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че ще го защити. Приятел й е, работят заедно, очевидно той я четка както Златка..Каква й е Емануела, че да я бърка? Просто колежка, те не са били близки никога. Много добре прави Преслава, защото приятел в нужда се познава, а тя не е отказала и застава с името си.

 

Напротив с Емануела са много близки , но тя нищо лошо не каза за нея!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...