Jump to content



Online: Райна - Една на милион


Fast

Препоръчани коментари

Не очаквам от солети кой знае колко голям вкус. Нормално е да смятат Райна за модна икона. Виж, подмятанията за други хора когато сме безсилни да ги оборим са друго нещо. С клетви не смеем. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 114
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Райна направо си избухна през последните две години.Последните пет парчета, които пусна са в пъти по-добри от на "ТОП" имената в момента."Една на милион" има всички показатели да се превърне в един от хитовете на есента.С Мартин Биолчев са голяма комбина, да не го сменя за в бъдеще.

Визиите и може да са крадени, но няма как да отречем, че изглежда ненормално секси в прилепналите бодита. :Vishenka_05: С удоволствие бих си праснал една тройка с нея и гаджето и. :3fdb8960598fa63e:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не очаквам от солети кой знае колко голям вкус. Нормално е да смятат Райна за модна икона. Виж, подмятанията за други хора когато сме безсилни да ги оборим са друго нещо. С клетви не смеем. :3fdb8960598fa63e:

 

Когато спреш да мериш с двойния аршин, тогава очаквай нещо различно. Голяма моралистка се извъди. Не оправдавам Райна, ама твоята изкопира къде що мърда, тя за един клип се хванала. Примири се, тази година Райна се завърна там, където и е мястото - в топ-а. Коментарите и реакциите за парчето са категорични. И все още нищо не си видяла миличка. С албума ще ги довърши!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато спреш да мериш с двойния аршин, тогава очаквай нещо различно. Голяма моралистка се извъди. Не оправдавам Райна, ама твоята изкопира къде що мърда, тя за един клип се хванала. Примири се, тази година Райна се завърна там, където и е мястото - в топ-а. Коментарите и реакциите за парчето са категорични. И все още нищо не си видяла миличка. С албума ще ги довърши!

 

:1000 (35):

Треперя в очакване!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И този път ли не пусна албума за рождения си ден? Всяка година все пуска албуми за рождения си ден и никак да пусне. :1000 (29):

Тази, като и предната песен - не ме грабват.

Сафари и Зле те чувам са ми топ. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално. Няма купени гледания като на тези, на които се кланяш.

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Много са ти тъпи опитите за затапка, братле. Приеми просто, че към Райна няма масов интерес и толкоз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Много са ти тъпи опитите за затапка, братле. Приеми просто, че към Райна няма масов интерес и толкоз.

 

Никакви опити не правя - просто подчертавам реалността. Дали има или не масов интерес мен слабо ме вълнува. Важното за мен е аз да се кефя на песните. Гледанията и броенето ги оставям на вас, мен не ме касае. :Vishenka_05: И концерта идва. Там ще си проличи кой кого.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зле те чувам беше попадение, но Бразилка и тая новата са ми неслушаеми. Текстовете са отачяни опити за оригиналност, увенчани с пълен провал, за съжаление. Тия дрехи са все едно изкарани от гардероба на балета от 2007 година, декорите също- това със жълтото и черното няма да го коментирам дори. Като цяло всичко е доста демоде, единствено кадрите в басейна са глътка свеж въздух в този проект.

Точно.

Освен това ми е смешно как Райнето се надъхваше след Зле те чувам, че има 2 още по силни песни... Да ги беше пуснала в обратен ред. Бразилка беше средна работа, но това вече е толкова клиширано и тъпо... Да го беше пуснала 2016. Сега сигурно си скубе косите от яд като гледа гледанията под видеото. Очакваме в следващия клип пак да ползва евтиното колело. Докато му избие цената. Пак бързо се върна при треторазрядните. Язък че я пихвалихме със Зле те чувам. Не и действат добре позитивните коментари.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно.

Освен това ми е смешно как Райнето се надъхваше след Зле те чувам, че има 2 още по силни песни... Да ги беше пуснала в обратен ред. Бразилка беше средна работа, но това вече е толкова клиширано и тъпо... Да го беше пуснала 2016. Сега сигурно си скубе косите от яд като гледа гледанията под видеото. Очакваме в следващия клип пак да ползва евтиното колело. Докато му избие цената. Пак бързо се върна при треторазрядните. Язък че я пихвалихме със Зле те чувам. Не и действат добре позитивните коментари.

Че песента е по-слаба от ''Зле те чувам'' е факт. Дори и аз съм разочарован защото тя я изкарваше като нещо брутално а далеч не е така, но това в никакъв случай не е клиширано. Клиширано би било да пусне поредната Ганева песен. Този трак не може да го сравниш с нито един от тази година. А това с колелото е препратка към ''Зле те чувам'' - не виждам нищо лошо.

Гледанията са зле, но в дългосрочен план ще стигне 2 милиона което за изпълнител като Райна не е никак зле.

Да не говорим колко позитивни са коментарите в youtube - мен ме изненадва, че не се популяризира.

Все пак след няколко дни излиза албума. Ако е достатъчно умна ще пусне един нов клип на някоя по-силна песен и готово.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно.

Освен това ми е смешно как Райнето се надъхваше след Зле те чувам, че има 2 още по силни песни... Да ги беше пуснала в обратен ред. Бразилка беше средна работа, но това вече е толкова клиширано и тъпо... Да го беше пуснала 2016. Сега сигурно си скубе косите от яд като гледа гледанията под видеото. Очакваме в следващия клип пак да ползва евтиното колело. Докато му избие цената. Пак бързо се върна при треторазрядните. Язък че я пихвалихме със Зле те чувам. Не и действат добре позитивните коментари.

Песента е най-некомерсиалната и различна от 3те, затова ви се струва слаба, тъпа и пр. Все пак говорим за Райна - при нея няма 2 песни или 2 клипа повтарящи се. Всичко и е различно и изпипано. Тази година мачка като луда. А “Една на милион” си е удар в десятката без значение дали ще има 10 милиона. Уж пропаднала треторазрядка, а тук не спирате да я коментирате. Дай Боже всички пропаднали да предлагат такава продукция на световно ниво, а не клонинги и видео версии, които за жалост трупат милиони гледания и ви бъркат представите за качество и хитово.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е топ. Погледнете други простотии, дето се пускат, тази е като шедьовър. Райна пусна топ парчета, като за толкова слаб период във фолка. Експериментира и най-важното- трите песни не си приличат, единствено за колелото се хващате от двете видеа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че песента е по-слаба от ''Зле те чувам'' е факт. Дори и аз съм разочарован защото тя я изкарваше като нещо брутално а далеч не е така, но това в никакъв случай не е клиширано. Клиширано би било да пусне поредната Ганева песен. Този трак не може да го сравниш с нито един от тази година. А това с колелото е препратка към ''Зле те чувам'' - не виждам нищо лошо.

Гледанията са зле, но в дългосрочен план ще стигне 2 милиона което за изпълнител като Райна не е никак зле.

Да не говорим колко позитивни са коментарите в youtube - мен ме изненадва, че не се популяризира.

Все пак след няколко дни излиза албума. Ако е достатъчно умна ще пусне един нов клип на някоя по-силна песен и готово.

Аз се съмнявам, че ще мине и милион, но дано направи 2-3, че да не се демотивира...

Точно. Много говори за тази песен. А вълната чалгорап вече наистина много втръсна. Може и трябваше да я пусне преди Зле те чувам. Мен тази ми е най неслушаема от трите. Бразилката също не ме кефеше много, но веше глътка свежест сред всичко друго в жанра.

Иначе освен 5-6 минути надали ще има нещо друго ново в албума...

Дано има някоя хубава балада. Лично на мен винаги са ми били много силни нейните. До към 2005 ми беше в топ-а. Гасне пламък, Не бях ли, Как, Разделени,Две листа, Загуби всичко, Студени, Болка от спомени...Р

РИ бързите и парчета много ми харесваха. Не съм хейтър. Просто не може да ме грабне с нищо. Само Зле те чувам ме изкефи от последните години и първата и с Оцко много ме зариби.

 

Песента е най-некомерсиалната и различна от 3те, затова ви се струва слаба, тъпа и пр. Все пак говорим за Райна - при нея няма 2 песни или 2 клипа повтарящи се. Всичко и е различно и изпипано. Тази година мачка като луда. А ”Една на милион” си е удар в десятката без значение дали ще има 10 милиона. Уж пропаднала треторазрядка, а тук не спирате да я коментирате. Дай Боже всички пропаднали да предлагат такава продукция на световно ниво, а не клонинги и видео версии, които за жалост трупат милиони гледания и ви бъркат представите за качество и хитово.

Клипа не е зле. Лошо няма да гепне некоя визия от Бионсе... Ама да окраде 5-6 визии и сцени... Ми наистина говори за липса на каквито и да е идеи. Да, всички го правят, но някои развиват идеята, влагат от себе си...

Ами това е тема за новата и песен. Нормално е да коментираме дали ни харесва или не. На мен ми е първия пост в темата и първия за Райна от 3-4 месеца насам...

Чак пък да наречеш подобен проект на световно ниво... Чалгата веднъж на 2 години предлага проект на световно ниво, а Райна е много далеч от това ниво.

НА мен милиони не могат да ме впечатлят. Имам си свое усещане за това дали нещо ми харесва или не. Тука ако някои припадат по новата боза на Деса, мен ми е нелепа. Приеми, че хората хатресваме различни неща. Текста ми е банален, ромпомпом е дъвкано, чалгорапа вече ме отвращава... Клипа инспириран на 90поцента... Съжалявам, че моята дефиниция за уникално е различно. Ако беше нацелила десятката, щеше да има успехи. Криво възприятие имаш за проекта, но си е твое право :1000 (30):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се съмнявам, че ще мине и милион, но дано направи 2-3, че да не се демотивира...

Точно. Много говори за тази песен. А вълната чалгорап вече наистина много втръсна. Може и трябваше да я пусне преди Зле те чувам. Мен тази ми е най неслушаема от трите. Бразилката също не ме кефеше много, но веше глътка свежест сред всичко друго в жанра.

Иначе освен 5-6 минути надали ще има нещо друго ново в албума...

Дано има някоя хубава балада. Лично на мен винаги са ми били много силни нейните. До към 2005 ми беше в топ-а. Гасне пламък, Не бях ли, Как, Разделени,Две листа, Загуби всичко, Студени, Болка от спомени...Р

РИ бързите и парчета много ми харесваха. Не съм хейтър. Просто не може да ме грабне с нищо. Само Зле те чувам ме изкефи от последните години и първата и с Оцко много ме зариби.

И аз не харесвам да се говори предварително за проекти защото може да ти изиграе много лоша шега. Тук се получи точно така - била много по-силна от ''Зле те чувам'' и тн.. За нея самата може да е много по-силна, но за масовата публика не.

И аз мисля, че на чалгарапа времето му отмина и втръсна. Преди 2 години щеше да се получи. И за мен ''Зле те чувам'' и е топа за последните години.

Иначе балади няма да има а новите парчета са три. Така че все нещо може да става.

''Бразилка'' не е лошо парче. Може би текста беше зле там. Но като музика беше нещо различно от другите летни проекти. Тази е интересна и като я слушам ме кефи, но нищо не ме кара да си я пусна втори път. :helpsmilie: Абе като цяло не е лошо парче и дано не се демотивира както ти каза, но трябва да се стегне. Текста на тази примерно е много слаб като за нея. Да почва пак с Мариета.

А за ''5-6 минути'' според мен щеше да е хит когато изтече, но тя предпочете да заложи на бозата ''Нахално хубава''. :girl_cry2:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не харесвам да се говори предварително за проекти защото може да ти изиграе много лоша шега. Тук се получи точно така - била много по-силна от ''Зле те чувам'' и тн.. За нея самата може да е много по-силна, но за масовата публика не.

И аз мисля, че на чалгарапа времето му отмина и втръсна. Преди 2 години щеше да се получи. И за мен ''Зле те чувам'' и е топа за последните години.

Иначе балади няма да има а новите парчета са три. Така че все нещо може да става.

''Бразилка'' не е лошо парче. Може би текста беше зле там. Но като музика беше нещо различно от другите летни проекти. Тази е интересна и като я слушам ме кефи, но нищо не ме кара да си я пусна втори път. :helpsmilie: Абе като цяло не е лошо парче и дано не се демотивира както ти каза, но трябва да се стегне. Текста на тази примерно е много слаб като за нея. Да почва пак с Мариета.

А за ''5-6 минути'' според мен щеше да е хит когато изтече, но тя предпочете да заложи на бозата ''Нахално хубава''. :girl_cry2:

Не мога да повярвам, че Райна, която във всеки албум имаше по 3 балади, сега ще ни лиши от такива...

5-6 минути все още има шанс за хит, защото не е стигнала до масовия слушател, както става с изтеклите на големите имена.

Иначе наистина новата преди 2 години много щеше да впечатли, но към днешна дата втръснаха подобни текстове как убиват, как мачкат, колко са уникални и единствени. Това важи за всяка, която продължава в тая тематика, не само за Райна.

 

Иначе Райна беше тийн идолка в периода Агресия-Фреш от портокал-Ти ме лъжеш-Хиляди жени. Уникални за времето си песни. Никога фолка няма да е това, което беше тогава...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то всеки си е имал собствения пик и най-силен период, то не може нон-стоп...

 

Специално 2018 и е силна година, каквото и да говорим. Иначе аз още си харесвам "Ти дали видя" и другите от онзи период, както и още по-назад от периода "Агресия", но в момента има и други актуални имена. Преди години беше по-актуална, но всяко с времето си. Все пак и в момента има продукция, актуална е, не както една Гергана, която пръскаше турнетата и после нищо. Единствено след раздялата си с Константин пусна едни такива блудкави никакви баладопобни глупости, но в такъв период е била и самата тя - творец е, това е искала да изпее - изпяла го е.

 

Аз подкрепям Райна с песни като тази, и клипа - BG Beyonce 2018 тотално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...