Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не си спомням да съм те питал какво виждаш или мислиш.Нито ти си ми интересна,а любимката ти още по-малко,така че спри да ми търсиш вниманието,че в последните дни предимно само ти ме цитираш.

 

Не знам кой каза, че сме ти любовчета обаче. :3fdb8960598fa63e:

 

Нали имаш рожден ден днес, защо киснеш в рамания и се занимаваш с мен? Няма ли да празнуваш? :Vishenka_05:

 

Галена няма клип с 10млн за тая година. :3fdb8960598fa63e:

Преслава ще има два. :Vishenka_05:

 

Галена има "Просто шоу", която натрупа гледанията си предимно през 2018-та, има и участие в песен с над 14 милиона гледания. Като добавя "Маракеш" със 7 милиона и "Дай ми любов" с 5 си е много добре даже за годината. Не съм виновна, че Преслава пусна по-малко песни. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой каза, че сме ти любовчета обаче. :3fdb8960598fa63e:

Галена има "Просто шоу", която натрупа гледанията си предимно през 2018-та, има и участие в песен с над 14 милиона гледания. Като добавя "Маракеш" със 7 милиона и "Дай ми любов" с 5 си е много добре даже за годината. Не съм виновна, че Преслава пусна по-малко песни. :3fdb8960598fa63e:

"Обратно в играта" има повече гледания от "Просто шоу", а излезе 2 месеца по-късно :mf_surrender: Ако не е "Шефката", Галена е гола вода и вие много добре го знаете. Не случайно я набутвате цяла година.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Обратно в играта" има повече гледания от "Просто шоу", а излезе 2 месеца по-късно :mf_surrender: Ако не е "Шефката", Галена е гола вода и вие много добре го знаете. Не случайно я набутвате цяла година.

 

Никога не съм твърдяла, че годината й е много силна, но в никой случай не е толкова слаба и западнала както я изкарвате. Ще ме извиняваш, ама вие я изкарахте залязла, извън топ-а и какво ли още не. Ако не е "Шефката", но тя е! Има я и е хита на годината - точка! Тихо сега, защото нямаш аргументи .. :3fdb8960598fa63e: :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой каза, че сме ти любовчета обаче. :3fdb8960598fa63e:

Галена има "Просто шоу", която натрупа гледанията си предимно през 2018-та, има и участие в песен с над 14 милиона гледания. Като добавя "Маракеш" със 7 милиона и "Дай ми любов" с 5 си е много добре даже за годината. Не съм виновна, че Преслава пусна по-малко песни. :3fdb8960598fa63e:

Дори "Просто шоу" няма 10млн. :mf_surrender:

За месец и нещо "Да гори в любов" мина гледанията на всички песни на Галена от тая година. :3fdb8960598fa63e:

До началото на другата седмица ще е навъртяла повече и от "Просто шоу", а след тва ще мине и The boss.... :3fdb8960598fa63e:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм твърдяла, че годината й е много силна, но в никой случай не е толкова слаба и западнала както я изкарвате. Ще ме извиняваш, ама вие я изкарахте залязла, извън топ-а и какво ли още не. Ако не е "Шефката", но тя е! Има я и е хита на годината - точка! Тихо сега, защото нямаш аргументи .. :3fdb8960598fa63e: :girl_witch:

Песента е Тони Стораро ft. Галена.

 

Все едно да приписваме "Горе-долу" на Преслава или "С мене да вървиш" на Джена.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е Тони Стораро ft. Галена.

 

Все едно да приписваме "Горе-долу" на Преслава или "С мене да вървиш" на Джена.

 

Ето, знаех си, че нямаш аргумент с който да ме затапиш.... :1000 (29):

 

Каква част от текста в песента има Преслава, и каква Галена? Разликата е голяма, а тази ви теза издиша отдавна, така че не се хаби да я повтаряш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето, знаех си, че нямаш аргумент с който да ме затапиш.... :1000 (29):

 

Каква част от текста в песента има Преслава, и каква Галена? Разликата е голяма, а тази ви теза издиша отдавна, така че не се хаби да я повтаряш.

Ама хич не ме интересува. Спокойно можем да кажем, че Преслава е направила хита на 2017 г. с изпълнението на "Шушана", което също има над 10 млн. гледания. :mf_surrender:

 

Смучете си някакви измислени аргументи.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама хич не ме интересува. Спокойно можем да кажем, че Преслава е направила хита на 2017 г. с изпълнението на "Шушана", което също има над 10 млн. гледания. :mf_surrender:

 

Смучете си някакви измислени аргументи.

 

Какъв хит на 2017 те гони при наличието на "Мотел" и "Шушана" на Наско, която е със 27 милиона? Я се осъзнай! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой каза, че сме ти любовчета обаче. :3fdb8960598fa63e:

 

Нали имаш рожден ден днес, защо киснеш в рамания и се занимаваш с мен? Няма ли да празнуваш? :Vishenka_05:

От толкова слушане на Галена явно съвсем си забравила какво значат изразни средства като ирония. :girl_witch: За моя рожден ден не бери грижа,ти не си поканена,така че няма да ти кажа кога ще го празнувам. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От толкова слушане на Галена явно съвсем си забравила какво значат изразни средства като ирония. :girl_witch: За моя рожден ден не бери грижа,ти не си поканена,така че няма да ти кажа кога ще го празнувам. :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1:

 

Това за поканата беше страшна затапка - браво! Понеже сме си първи дружки ще се засегна, очаквах покана .... :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Това за поканата беше страшна затапка - браво! Понеже сме си първи дружки ще се засегна, очаквах покана .... :1000 (10):

Че аз не съм се опитвал да те затапвам. Просто ти отговорих на въпроса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Обратно в играта" има повече гледания от "Просто шоу", а излезе 2 месеца по-късно :mf_surrender:

 

Дори "Просто шоу" няма 10млн. mf_surrender.gif

 

 

Ама хич не ме интересува. Спокойно можем да кажем, че Преслава е направила хита на 2017 г. с изпълнението на "Шушана", което също има над 10 млн. гледания. mf_surrender.gif

 

Голямо развяване на гащи от феновете на Преслава днес. Пак ли сте неудоветворени (незнайно от какво.. :3fdb8960598fa63e: ) и нервничите?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре ти влезе. Няма нужда. :3fdb8960598fa63e:

 

Като гледам на вас ви е влязло много вътрешно щом цял ден се занимавате да ме убеждавате в нещо в което дори вие не си вярвате. Такъв е живота... понякога носи нерви, а вие от 5 месеца сте абонирани. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

10 000 000 :Vishenka_05:

 

Чакай ме след срещите, викай под прозорците.

Бавно като свещите, се топи в нощите.

Това е половината, която съм изпитала.

Другата не би я издържал.

:happyppl:

 

Задължително я искам на концерта! Да не я преебе, както направи с "На тебе не отказвам". Тогава поне ни се компенсира на следващата година. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Много хубава песен. Особено тази част, която си цитирал. Още си я пускам сравнително често. Кралица :1000 (19):

 

Топ красавица... Кошмарите са ми в кърпа вързани, ще пия нещо за успокоение.. :1000 (24): :1000 (29):

 

luna-gubi-kosata-si-vijte-zashto-opleshiviava-pevicata-1.png

 

tainiiat-jivot-na-luna-neizvestni-fakti-izpluvat-na-bial-sviat-kakvo-e-istinskoto-i-ime-na-kolko-godini-e-1.jpg

 

Милата, иска да е вечно млада. На колко е години всъщност

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен на Преслава взе, че задържа интереса на публиката повече, отколкото очаквах. Да видим дали и с Да гори в любов ще е същото, така ще можем да й пишем два трайни хита за годината.

 

Стела и Кондомчо да започват да измислят защити за Феноменален, стига с тая Шефка вече. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен на Преслава взе, че задържа интереса на публиката повече, отколкото очаквах. Да видим дали и с Да гори в любов ще е същото, така ще можем да й пишем два трайни хита за годината.

:

 

Е, тя за 2 месеца ще направи гледанията на Обратно в играта. Преслава ги изкърит отвсякъде всички тази година, а и дете роди. Няма друга такава, колкото и да не я долюбваш :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, тя за 2 месеца ще направи гледанията на Обратно в играта. Преслава ги изкърит отвсякъде всички тази година, а и дете роди. Няма друга такава, колкото и да не я долюбваш :1000 (29):

Да гори в любов със сигурност се развива по-добре от Обратно в играта, но мисълта ми беше да се задържи с прилични гледания поне няколко месеца, като нея. А не след Нова година да прави по-малко. :1000 (29):

 

Още не съм на мнение, че ги е изкъртила всички. Има 2-3 изпълнителя, които може би ще завършат над нея за годината, освен ако лисаната пак не пусне нещо точно като за края, както е правила предишни години. Но това е едно от нещата, които ме карат да не я долюбвам- че винаги се е водило достатъчно за нея да пусне най-силните си предложения в края на годината и автоматично да се води номер 1 за цялата година. Тази логика я има само за нея. Ако Десовите защитавахме нашата така трябваше да я водим номер 1 за 2016, защото и тя там пробва същия трик и й се получи не по-малко добре. :1000 (29): С тази добавка, че и цялата година преди това й беше успешна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...