Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Можеш ли да дадеш три конкретни примера?

Бих помолил и за един! Аз съм ценител на кючеците, Ванча няма истински такъв. Донякъде Сексът и градът и Албански валс, но пак са по-скоро попфолк.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Бих помолил и за един! Аз съм ценител на кючеците, Ванча няма истински такъв. Донякъде Сексът и градът и Албански валс, но пак са по-скоро попфолк.

 

Те говорят за "Феноменален" и "Много съм добра", които също са по-скоро попфолк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те говорят за "Феноменален" и "Много съм добра", които също са по-скоро попфолк.

Такива и Ванча има, със синтезатори по едно време яко бълваше. Ама кючеците са друга важна тема, която повдигам тук и сега, без Луна да ми плаща!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък хит на годината..да не се изхвърляме. Особено при наличието на силните песни от есента.

 

Ми хит е. Песните от есента трудно могат да станат хита на годината при положение, че Шефката вече 5 месеца тресе всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми хит е. Песните от есента трудно могат да станат хита на годината при положение, че Шефката вече 5 месеца тресе всичко.

Ми..в махалите може и да тресе,но масово българите слушаме "Грешка беше". :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива и Ванча има, със синтезатори по едно време яко бълваше. Ама кючеците са друга важна тема, която повдигам тук и сега, без Луна да ми плаща!

 

Мълчи и пускай бъдещия хит, който ще налагам в Рамания:

 

 

Рикооо, баба мЪЪЪ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мълчи и пускай бъдещия хит, който ще налагам в Рамания:

 

 

Рикооо, баба мЪЪЪ

Няма да си го премери с Пара бизде! Обаче ти връщам жеста с култовата Дениз Манялъ, изпяла мегахита Яша бана бе.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мълчи и пускай бъдещия хит, който ще налагам в Рамания:

 

 

Рикооо, баба мЪЪЪ

 

:roll1: :roll1:

 

Коментирай професионално заснетото и обработеното видео! Аз не мога да го изгледам от хилене :crybaby:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Коментирай професионално заснетото и обработеното видео! Аз не мога да го изгледам от хилене :crybaby:

Ба, на фона на Сашка Рокса изглежда слаба, шок олдум!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Коментирай професионално заснетото и обработеното видео! Аз не мога да го изгледам от хилене :crybaby:

 

Всичко в проекта е ТОП и на много високо ниво, аз съм много доволен. Още първият път, като гледах видеото и в душата ми нещо затрепка... Ако бутне Галена от първото място в Трендинг, ще се пада от стола.

 

Предай този поздрав на някой от твоите приятели. Който си избереш ти, аз нямам претенции. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роксана е слаба на живо, доста повече от на камерите.

Между другото, и Сашка Васева така.

Рокса е доста ниска, тип Рени, затова изглежда дебела. И носи ужасни спортни екипчета на интервюта, та съвсем циганее. Иначе тука си личи, че има слаба кълка. Риковица тресе шкембе.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, и Сашка Васева така.

Рокса е доста ниска, тип Рени, затова изглежда дебела. И носи ужасни спортни екипчета на интервюта, та съвсем циганее. Иначе тука си личи, че има слаба кълка. Риковица тресе шкембе.

 

Наистина има много слаби крака Рокса. И в живота се облича спортно. Но екипчетата й са мангалски, на какво друго да прилича? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко в проекта е ТОП и на много високо ниво, аз съм много доволен. Още първият път, като гледах видеото и в душата ми нещо затрепка... Ако бутне Галена от първото място в Трендинг, ще се пада от стола.

 

Предай този поздрав на някой от твоите приятели. Който си избереш ти, аз нямам претенции. :3fdb8960598fa63e:

 

 

А ти ме отблокирай във фейсбук!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина има много слаби крака Рокса. И в живота се облича спортно. Но екипчетата й са мангалски, на какво друго да прилича? :1000 (29):

Обърна ли внимание Ема и Златка кви брутални анцузи и грейки разхождат из Брадъра? Като Илиенски каталог са.

 

Вие знаете ли какво е шабат?

 

ОМГ! Шалом! :D

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не харесваш ли никой кючек на Ивана? Имам спомени, че си пускала тук, за имена сега не се сещам.
Една песен не е само мелодия. Има текст /най-важното за мен/, изпълнение, аранжимент, цялостно звучене и емоция, която предизвиква. Текстовете на Деса и особено този на Галя, все едно с оная си работа са ги писали. Изпълнението на това "Феноменален" е зле, пък при Деса сме чували доста по-хубави.

 

Не знам за кои "кючеци" на Ванча говориш, затова те помолих да приложиш примери. От нейните закачливи песни харесвам "Време за мъже", примерно. Ами извинявай, но къде ще го сравняваме с тия фекалии новите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...