Jump to content



Online: Яница - Въртележката


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 55
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Звучи си като тотален хит! Предполагам и такъв ще стане. Иначе много ми хареса и песента и видеото. От "Отмъстителката" отново започна да прави яки проекти, предните два не ми допаднаха. Тези са повече от добри, а тази ме грабна от раз.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме зариби. Така и не се сетих откъде ми звучи познато...

 

Барабаните са от "Гледай ме на снимка". А останалото и на мен ми звучат познато, не се сещам откъде.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зарибяваааааа.

Можеха да измислят някъв елементарен, закачлив танц. Щеше да е топ и можеше да гръмне яко.

Толкова ли нямат идеи? На мен ми хрумнаха няколко. :D

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Зарибяваааааа.

Можеха да измислят някъв елементарен, закачлив танц. Щеше да е топ и можеше да гръмне яко.

Толкова ли нямат идеи? На мен ми хрумнаха няколко. :D

Щеше да е готино, ама кой ще ти се занимава с хореографии - важното е просто да се отчетат с парче за следващите 3 месеца. Виж, че в клипа само на 2-3 кадъра се е разтанцувала и движенията й отговарят на текста - можеше да се поразчупи повече честно казано, поне добре, че монтажът е интересен. И все пак песента си е готов хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смятам ежедневно да я хваля! Браво на Мома Яница!

Важното е някой да държи нивото. Тва засега не ме кефи, въпреки че светлинни години от предната. Нещо ми е постно, а позата от клипа не ми е интересна без лампа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важното е някой да държи нивото. Тва засега не ме кефи, въпреки че светлинни години от предната. Нещо ми е постно, а позата от клипа не ми е интересна без лампа.

Виж, че вече навира телевизор. От клип на клип междукрачието расте.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важното е някой да държи нивото. Тва засега не ме кефи, въпреки че светлинни години от предната. Нещо ми е постно, а позата от клипа не ми е интересна без лампа.

Трябваше да си вкара някоя минивъртележка или поне да обязди конче на такава, ма и така става 😁

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше да си вкара някоя минивъртележка или поне да обязди конче на такава, ма и така става 😁

 

То мноо неща е трябвало, ма и така става. Както е тръгнала, на следващия клип ще поеме коня или колата направо. Явно затова тренира.

 

Това е най-силния проект на Яница от “Изкушение” насам. Пайнер обаче се подиграват и не я вкарват в трендинга.

 

Двойно влюбен е толкова над тоя и предния клип, че просто е тъжно и жалко да коментираме. Уви, след като не оценяваме опитите за смислени (като за Императрицата проекти), получаваме полуфабрикати като тоя и Авенджърката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път съм много доволен, предните 2 бяха крачки назад, но тази е брутална. Малко ми се завива свят от видеото, но пък тя там е уникат. Беее Яница си е топ, вече станаха над десет парчетата от новия й етап, дето ги пускам едно след друго и ме кефят супер много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...