Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Отдавна не ми се беше случвало да лягам и ставам с чалга песен. Пресли наистина разби. Сигурно целия жанр се къса от яд, че пак тя извади хитя :whistling:

Дано не само се ядосват, а и се мотивират.

Галена, Галине, вас визирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано не само се ядосват, а и се мотивират.

Галена, Галине, вас визирам.

 

Ти, дето като на хазарт проигра ме, не се обаждай, мерси.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но тази вечер се коментира Приманта! :Vishenka_05:

Страхотна песен. Ето такива неща очаквам да чувам от нея. Дори и да не е мегахит, си мисля, че ще се развие и ще постигне по добри резултати от предишните и. От клипа не съм очарован, но поне вади често продукция.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никакво шоу - това е смърт за мозъка. Тревица може, но да не е твърде често. Там е шоуто. :3fdb8960598fa63e:

 

На този му харесвам само Ла Маями, не бих дал 20 лв. (предполагам ще е входа), дори и да можех да накарам някого да се съгласи. Те на Галена не искат, ти за Стоян ми говориш. :1000 (29): Защо все на мен, Боже, защо все на мен прати хора, които не харесват чалга. :feminist_en:

Ми ще дойда аз бе, и тревица ще пушим и чалга ще слушаме, ще клюкарстваме :3fdb8960598fa63e:

Коментирай, че сме тема номер едно за обсъждане :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми ще дойда аз бе, и тревица ще пушим и чалга ще слушаме, ще клюкарстваме :3fdb8960598fa63e:

Коментирай, че сме тема номер едно за обсъждане :3fdb8960598fa63e:

 

Оо, аз не им прочетох постовете на тия двамата. От лиготии, престореност и лицемерие се изприщвам. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да й затворя ли устата за около месец? Мога. :roll1: :roll1:

 

Да! Заслужава го на 100%... аз само и пожелавам да гори в .... любов.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оо, аз не им прочетох постовете на тия двамата. От лиготии, престореност и лицемерие се изприщвам. :3fdb8960598fa63e:

Хората ни изпращат енергия с мислите си, да не се оплакваме...

Какво ще кажеш за Глория, бива те в прогнозите. Какво казва Мохамед?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано не само се ядосват, а и се мотивират.

Галена, Галине, вас визирам.

Чак ме е страх какво ще предложи Деса след силните и приятни за ухото проекти на Глория, Камелия, Преслава, Азис, дори и една Мария.

Видяха, че губят почва под краката си с разнообразието и започнаха да се ориентират някои какво да правят...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората ни изпращат енергия с мислите си, да не се оплакваме...

Какво ще кажеш за Глория, бива те в прогнозите. Какво казва Мохамед?

 

Мани, че вчера се опитах да си спомня как се наричах, като пророкувах и си викам "Прометей ли беше? Наполеон ли?" :mf_surrender:

 

Не съм я чул още. Ще я видя и ще хвърля един боб и за нея. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна песен. Ето такива неща очаквам да чувам от нея. Дори и да не е мегахит, си мисля, че ще се развие и ще постигне по добри резултати от предишните и. От клипа не съм очарован, но поне вади често продукция.

Какво говориш - уникална балада, която дори няма нужда от кулминация, защото градацията и динамиката я има в самия припев. И въобще това е от този тип балади, както дадох пример с "На неверен да съм вярна", които са толкова мелодични и изтънчени, че емоцията е във всеки акорд. Куплетите са почти акапелни. Супер е. На концерт акустично ще звучи перфе. Ама Глория си е певица тип Селин Дион, тя си го носи.

 

Аз иначе съм доволен и от новите песни на Преса, Тони Дачева и Кама. На път за работа ги дъня яко и се разсънвам :д, направо се вживяваш в тях. :1000 (29): На Преса най ме кефи мазната част и припевът, който е необичайно дълъг, но е радващо, че има текст - краден или не, който се чува и разбира и се пее, че доскоро от обработки, вокали и какофонии беше дошло туу мъч.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глорчето ще направи доста стабилни гледания за първото денонощие като за изпълнител от старата генерация и като за балада. Може и да чукне към 100 хиляди. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво говориш - уникална балада, която дори няма нужда от кулминация, защото градацията и динамиката я има в самия припев. И въобще това е от този тип балади, както дадох пример с "На неверен да съм вярна", които са толкова мелодични и изтънчени, че емоцията е във всеки акорд. Куплетите са почти акапелни. Супер е. На концерт акустично ще звучи перфе. Ама Глория си е певица тип Селин Дион, тя си го носи.

 

Аз иначе съм доволен и от новите песни на Преса, Тони Дачева и Кама. На път за работа ги дъня яко и се разсънвам :д, направо се вживяваш в тях. :1000 (29): На Преса най ме кефи мазната част и припевът, който е необичайно дълъг, но е радващо, че има текст - краден или не, който се чува и разбира и се пее, че доскоро от обработки, вокали и какофонии беше дошло туу мъч.

Аз чук малко от новата на Гло. Утре ще я завъртя няколко пъти, за да я почувствам, но да - буквално грабва от първите акорди. А сега видях, че е и автор. Няма как да не се оцени нещо, което извира от самия артист като чувство.

 

Доволен съм от завоя на чалгата. Беше време да го направи.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мани, че вчера се опитах да си спомня как се наричах, като пророкувах и си викам "Прометей ли беше? Наполеон ли?" :mf_surrender:

 

Не съм я чул още. Ще я видя и ще хвърля един боб и за нея. ;)

Прометей.... :roll1: :1000 (19):

Другият път, като забравиш нещо, знаеш кой ще ти го напомни.

 

Като чуеш Глоринда - сподели :derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна не ми се беше случвало да лягам и ставам с чалга песен. Пресли наистина разби. Сигурно целия жанр се къса от яд, че пак тя извади хитя :whistling:

 

Няма смисъл от изнасилено хвалене. Нито "кралските" ще те отразят, нито "камелотите". :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глорчето ще направи доста стабилни гледания за първото денонощие като за изпълнител от старата генерация и като за балада. Може и да чукне към 100 хиляди. :Vishenka_05:

При Глория проблемите са два в случая. Два канала - нейният и на Планета, и съответно гледанията автоматично се разводняват и преразпределят. Второ, липсата на рекламна кампания напоследък преди или след появата на самите песни. Не е длъжна и не е нужно, но е препоръчително да си промотира песните някак по-мащабно и на други трибуни, само ще е в полза за успеха им.

 

Аз чук малко от новата на Гло. Утре ще я завъртя няколко пъти, за да я почувствам, но да - буквално грабва от първите акорди. А сега видях, че е и автор. Няма как да не се оцени нещо, което извира от самия артист като чувство.

 

Доволен съм от завоя на чалгата. Беше време да го направи.

Дано и Деса се отчете с нещо добро и окончателно ще спасим иначе слабата година. Ивана също трябва да се размърда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма смисъл от изнасилено хвалене. Нито "кралските" ще те отразят, нито "камелотите". :1000 (29):

Кралските вече отразихме готината песен на Преса. А Камелотите са в депресейшън, нищо няма да кажат :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана сякаш е най-зле от старата генерация.

 

Глото - пуска често песни, сред които има и добри попадения, а и приятни за ухото песни, концерти, тук-таме участи..

 

Деса- разнообразни неща, експерименти, колаборациии, наколко самостоятелни хита, включително и балада хит. Много участия.

 

Камелия - От както е извън Пайнер, смело.можем да кажем, че залага на разнообразието в песните. Няма песен, която и минимално да прилича на предходната. Експериенти тип - Престъпно е, Само за минута. Рап-чалга, типичен фолк и лека мазнотийка (Плюшено мече). Голям хит и стабилни гледания в личния й канал. Клипове на ниво, участия- бол + Гласът.

 

Василка - хит до хит, голям отзвук в медийното пространство, участия в чужбина.

 

Ванча кво има за последните 5-6 години??? Една леко позната песен - Твое копие, от там насетне само някакви ташаци ала Ще ти взема всички.пари и Кралете. С участията май също е зле...

На фона на останалите, направо бледнее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралските вече отразихме готината песен на Преса. А Камелотите са в депресейшън, нищо няма да кажат :3fdb8960598fa63e:

Това къде го чу? Да не ти го говорат звездите? И ние сме похвалили хубавата песен на Преса. Колкото и да искаш да правиш интрижки, не ти се получава....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралските вече отразихме готината песен на Преса. А Камелотите са в депресейшън, нищо няма да кажат :3fdb8960598fa63e:

 

Бих казал, че който смята новата боза на Преса за готина песен, нищо не разбира от чалга. Мазненето и лицемерието в писанията тук не правят авторите по-убедителни. Същият ефект се видя и при масовото хвалене на песента на Азис. Фактът, че само 20 дни след хвалбите вече не се споменава дори за песента му говори, че отново бяхме свидетели на лицемерие. И понеже същото ще стане и с песента на Преслава, нямам притеснение относно крайният резултат. Добър опит да се избута бозица за нещо специално, но не всички в Рамания са като стадо овце, за да ръгнат натам, накъдето най-блеещата овца се е запътила първа. Стадният принцип не е препоръчителен дори и в чалгата.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...