Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ти не знаеш ли,че офтопика е забранен? Само СтелитУ и Кондома могат да го нарушават. :3fdb8960598fa63e:

Аз не очаквах,че ще я пусне толкова скоро,да се надяваме до края на годината да пусне и някоя чалга.

Както казах по-рано двойните стандарти са й втора природа.Както и да е не ми се занимава с нея.

Дано следващата й песен да е попфолк.Аз не очаквах след песента със Sergio да предложи чуждоезична песен.Надявах се на попфолк :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма тя още ли спами? Нали забрани оффтопика?

 

Ексесивният офтопик беше забранен и по-точно системни заяждания и обиди. Има хора, на които повечето им постове не са на тема попфолк, а на тема потребители от форума. И беше отбелязано, че самият модератор преценя нещата според ситуацията. Това го наложи Христина btw. Така, че всичко е точно, нема се притесняаш. :1000 (29): :1000 (29): :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както казах по-рано двойните стандарти са й втора природа.Както и да е не ми се занимава с нея.

Дано следващата й песен да е попфолк.Аз не очаквах след песента със Sergio да предложи чуждоезична песен.Надявах се на попфолк :3fdb8960598fa63e:

Нека да имат малко почивка Галенови,че много им се насъбра този месец. Ако и Андреа ги разнаже с хит ще има ритуални самоубийства. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ексесивният офтопик беше забранен и по-точно системни заяждания и обиди. Има хора, на които повечето им постове не са на тема попфолк, а на тема потребители от форума. И беше отбелязано, че самият модератор преценя нещата според ситуацията. Това го наложи Христина btw. Така, че всичко е точно, нема се притесняаш. :1000 (29): :1000 (29): :3fdb8960598fa63e:

Ми тя е една от тия хора...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симеонова днес първа я коментира. Какво да направи Стела, да й мълчи ли? Или директно да я банва?

Я се върни на 147 страница и виж пак.Заблудена работа. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма тя още ли спами? Нали забрани оффтопика?

 

 

Ми тя е една от тия хора...

 

Ти нали каза, че ако има нещо говориш с човека директно, ето аз съм тук, кажи го на мен. На фона на десетки страници с офтопик, какво са сега 3-4 коментара? Или ще издребняваме до такава степен? Ако желаете и аз мога. Никой от вас когато вижда, че го коментират не си мълчи, аз защо да го правя?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Другото момче,което е фен на Сопрано,днес нашите имат 2 участия. Имаш ли идея къде ги обявяват,защото аз никъде не намирам за предварително отбелязани такива. :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Яница този път разби. За осем дни направи 855 хиляди. Да не забравяме, че първите четири дори не беше в трендинг. Дори ''Изкушение'' май не вървеше толкова добре.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

364 хиляди.

Тва е много добра цифра дори сравнена с първоначалните гледания на "попаджиите". Една Гери-Никол направи 500к за 24часа, а не беше пускала песен от една година. Фотошопа на Тита също имаше сходни първоначални гледания. А последните песни на Дара и Скандау генерираха далеч по-малко гледания. Павел и Венци, Сузанита, Димчо, Вирго, Чоко и Пикпук и 100 кила пък редовно предизвикват далеч по-малък първоначален интерес. За какво говорим изобщо?

Преслава пръсна с гледания без никакво промо.

 

Преди 13 години гърмеше с "Дяволско желание", пееше пред пълни стадиони, държеше хита на годината и беше топ-а.

И днес продължава да бъде едно от водещите имена в чалгата, предизвиквайки почти сходен първоначален интерес, като този на тийн сензациите и актуалните на деня.

 

Коя друга(освен Анелия) може да се похвали с такъв огромен интерес към творчеството й? И да е 10-15 години в топ-а и всички да се равняват по нея?

 

А...и още нещо. Много добре направиха малкото последователи на Камелия, че броиха гледанията на новата й песен, които иначе за тях не бяха важни. И не бяха критерии. :1000 (29):

Така ще се видят някои доста големи разлики между...сещате се. :3fdb8960598fa63e:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Симеонова днес първа я коментира. Какво да направи Стела, да й мълчи ли? Или директно да я банва?

Виж кво, незнам Стела дали трябва да й мълчи. Но досега по-заядлив модератор е нямало. И да ти кажа не го казвам само от моя гледна точка, а като цяло. При Стела е по-лошо. Тя обича да говори и да нарежда индиректно, като така си вързва гащите , че ни лук яла, ни лук мирисла и това както виждаш, не дразни само Симеонова, а поне едно 5-6 човека.

Е как толкова хора ще възроптаят срещу нея, ако беше много ок??? Да не говорим, че в диалог, когато е сама - никаква я няма и тогава почва с банове по 3,5,7 дни. Ма така не може да затвори устата на когого и да е. По-скоро тя си вкарва автогол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я се върни на 147 страница и виж пак.Заблудена работа. :mf_surrender:

 

147 страница е от вчера. Да, върнах се и не виждам нищо нередно. Стела не е обидила първа никой. Просто тук ви е трън в очите на няколко човека, които сте яли банове от нея и на които не ви мълчи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фикуса яко го нареждат в коментарите. Чак ми е чудно откъде толкова лайкове има. :mf_surrender:

 

Как Фикрет мина 100к с тази гадна песен? Много зле.... :mf_surrender:

 

Знаете отговора. :whistling:

🛒🛒🛒

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж кво, незнам Стела дали трябва да й мълчи. Но досега по-заядлив модератор е нямало. И да ти кажа не го казвам само от моя гледна точка, а като цяло. При Стела е по-лошо. Тя обича да говори и да нарежда индиректно, като така си вързва гащите , че ни лук яла, ни лук мирисла и това както виждаш, не дразни само Симеонова, а поне едно 5-6 човека.

Е как толкова хора ще възроптаят срещу нея, ако беше много ок??? Да не говорим, че в диалог, когато е сама - никаква я няма и тогава почва с банове по 3,5,7 дни. Ма така не може да затвори устата на когого и да е. По-скоро тя си вкарва автогол.

 

Времената се менят, Саше. Вече не е като едно време нашият Balmin да ни маха бановете с теб и да ни защитава. Друга ера е. :happyppl: :1000 (6): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

147 страница е от вчера. Да, върнах се и не виждам нищо нередно. Стела не е обидила първа никой. Просто тук ви е трън в очите на няколко човека, които сте яли банове от нея и на които не ви мълчи.

Тогава какви са тези глупости,че Симеонова е почнала първа при положение,че Стела се намеси в нашия диалог,мислейки че коментираме нея,а далеч не беше така.Да се месиш в чужди разговори,а после да пишеш "вие не спирате да ме коментирате"граничи с шизофрения. :mf_surrender: Вземи й стягай юздите,че не се търпи вече.Ял съм банове от почти всички модератори,но не съм тръгнал да се заяждам с тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Времената се менят, Саше. Вече не е като едно време нашият Balmin да ни маха бановете с теб и да ни защитава. Друга ера е. :happyppl: :1000 (6): :1000 (29):

Ерата на стелките :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симеонова днес първа я коментира. Какво да направи Стела, да й мълчи ли? Или директно да я банва?

Къде точно съм я коментирала Стела?Цитат да ми дадеш , където съм написала нейното име конкретно?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на минусите в репутацията, на отчуждението, на безчовечността. Страшно е! :3fdb8960598fa63e:

Чак на безчовечността..ма щом казваш :D

Ми времената се менят, кво да напрайм...

 

Поздравявам те с песен на любимката ти...:D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...