Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

То всеки тук би се справял по-добре с ПиАр-стването. Жална им майка на евентуалните заблудени клиенти.

ФиГлена да даде един урок на новобранеца, да види как се правят нещата професионално.

Забелязвам,че и ти от няколко дни си търсиш вниманието ми и реших да ти го дам. Нещо имаш да ми кажеш ли? Моториста без каска a.k.a Фиклена първо да научи числата,че още помним изцепката му "1000 хил гледания" и тогава може да ми дава уроци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нищо "латино" в този ремикс. Естествено, ти няма как да знаеш това. Такъв стил е далеч от турбокафанските ти музикални страсти.

Важното е, че ти не си прикриваш ограничения мироглед.

Понеже мернах по назад твой пост за пътуване след 18 месеца... Няма такова нещо. След датата на подписване по договор титулярите имат право да осъществят пътуването си в следващите 18 месеца. Тоест може след 6 и след 12. Единтвено условие е да попълнят формата за резервация 2 месеца по рано, за да можем да организираме пътуването на предпочитаните от тях дати. :1000 (30):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязвам,че и ти от няколко дни си търсиш вниманието ми и реших да ти го дам. Нещо имаш да ми кажеш ли? Моториста без каска a.k.a Фиклена първо да научи числата,че още помним изцепката му "1000 хил гледания" и тогава може да ми дава уроци.

Аз го казах. Не знам какъв ти е бил предишният ник, но едва вчера забелязах, че си се отдал на вербален онанизъм и рекох да се намеся. Когато идентифицирам твърде отклоняваща се от нормата адекватност, взимам отношение, иначе не ми пука. Не подобава на претенциите ти да се излагаш с такива нефелни коментари. Избери дали да се дуеш или откровено да простееш. И двете крайности са простени, стига да са логични и обосновани. Противоречието между твърденията и поведението ти не остава незабелязано. Преателско наблюдение.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз го казах. Не знам какъв ти е бил предишният ник, но едва вчера забелязах, че си се отдал на вербален онанизъм и рекох да се намеся. Когато идентифицирам твърде отклоняваща се от нормата адекватност, взимам отношение, иначе не ми пука. Не подобава на претенциите ти да се излагаш с такива нефелни коментари. Избери дали да се дуеш или откровено да простееш. И двете крайности са простени, стига да са логични и обосновани. Противоречието между твърденията и поведението ти не остава незабелязано. Преателско наблюдение.

Винаги съм си бил с този ник. Аз не съм някои хора,които уж не живеят по форумите,а пък 10 години не излизат от тях. Не пак,а отново казвам,че нивото на коментарите ми е съобразено с нивото тук. Щом нивото е ниско защо ми е да пиша сложни думи и километрични постове разтягайки локуми вместо да сложа някого на мястото му с 3-4 изречения?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм си бил с този ник. Аз не съм някои хора,които уж не живеят по форумите,а пък 10 години не излизат от тях. Не пак,а отново казвам,че нивото на коментарите ми е съобразено с нивото тук. Щом нивото е ниско защо ми е да пиша сложни думи и километрични постове разтягайки локуми вместо да сложа някого на мястото му с 3-4 изречения?

 

Като цяло никой не е длъжен да доказва правопис или знания в чалга форум. Разбира се, който не е успял да ги демонстрира в живота и на работното място, е нормално да се опита да го забележат поне тук...

 

Вече е модерно касиерките от супер маркетите да се правят на психоложки. :baaasmiley:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло никой не е длъжен да доказва правопис или знания в чалга форум. Разбира се, който не е успял да ги демонстрира в живота и на работното място, е нормално да се опита да го забележат поне тук...

 

Вече е модерно касиерките от супер маркетите да се правят на психоложки. :baaasmiley:

Е,глупости,аз все повече се убеждавам,че форума се е прееърнал в сайт за запознанства и креватно джудо. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм си бил с този ник. Аз не съм някои хора,които уж не живеят по форумите,а пък 10 години не излизат от тях. Не пак,а отново казвам,че нивото на коментарите ми е съобразено с нивото тук. Щом нивото е ниско защо ми е да пиша сложни думи и километрични постове разтягайки локуми вместо да сложа някого на мястото му с 3-4 изречения?

Въпросът е защо падаш на това ниско за теб ниво? Никой не ти изисква сложни думи, ти и с простите едва се справяш, пък километрични постове никой не чете. Кого по-точно си сложил на мястото му? Не отговаряй на риторичен въпрос, моля.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросът е защо падаш на това ниско за теб ниво? Никой не ти изисква сложни думи, ти и с простите едва се справяш, пък километрични постове никой не чете. Кого по-точно си сложил на мястото му? Не отговаряй на риторичен въпрос, моля.

А защо не? Забавно ми е да дразня Стелито,въпреки че е толкова банална вече,че имам дежа вю какво ще ми напише. :1000 (29): Би ли ми казал с кои прости думи не се справям? Пиша от телефон и е нормално чат пат да допусна някоя грешка или да забравя да членувам някоя дума. Понякога си ги поправям,а друг път ме домързява да го правя. Все пак ще ти отговоря и на последния въпрос.Фактът,че гореспоменатата всеки път се опитва да ме затапи с едно и също е показателен,че е победа в спора и няма какво друго да каже срещу мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е,глупости,аз все повече се убеждавам,че форума се е прееърнал в сайт за запознанства и креватно джудо. :1000 (29):

Отритнатите от обществото също са хора. Нека сме толерантни към тях. Бъди сигурен, че стигат само до запознанствата. Креватното джудо по телевизията и в сънищата най вече.

 

Толкова са жалки, че се уговарят в репутациите си да наемат евтини рап певци, да ги напиват и да вкусят най накрая от туй нещо наречено секс. Другата пък се пени чуе ли за стораровата бухалка.

 

Ама за ниво и интелект говорят. Такива принципно по улиците ги препикавам за разнообразие. Имам кофти фетиши. А Янева не ми е предписала най удачните медикаменти...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЯНЕВА, къде си?

 

Тони Стораро си е качил клипче на Сторито в Инстаграм - гол и космат !!! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванко, тука ли дойде да чукаш сега, бе, майка му стара? :roll1:

Между другото, във Випа го гледам как мята едни погледи към Кулагин. Сто процента е вършал Василка.

Не е учудващо, впредвид факта, че дълги години по затворите се е научил да се наслаждава на мъжките ласки.

 

 

Кондоме, искаш ли да влезеш в затвора за месец, два... Ще си задоволиш поривите и без да се налага да напиваш и изнасилваш някой. Дори точно обратното - ти ще си изнасилвания и опиянения :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЯНЕВА, къде си?

 

Тони Стораро си е качил клипче на Сторито в Инстаграм - гол и космат !!! :3fdb8960598fa63e:

В момента е заета да плакне слюмки, да търка пайжанясалото място с 2 пръста и да забелва очи. Не безпокойте госпожата

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента е заета да плакне слюмки, да търка пайжанясалото място с 2 пръста и да забелва очи. Не безпокойте госпожата

Ами да го търка с татко мечо - има материал, затова я викам :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да го търка с татко мечо - има материал, затова я викам :Vishenka_05:

Тя го е видяла преди нас и се е отдала вече на телената четка. Дано само не се отнесе, че все пак по плътта си търка с нея , не тоалетните чинии, както по принцип... :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя го е видяла преди нас и се е отдала вече на телената четка. Дано само не се отнесе, че все пак по плътта си търка с нея , не тоалетните чинии, както по принцип... :1000 (29):

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо не? Забавно ми е да дразня Стелито,въпреки че е толкова банална вече,че имам дежа вю какво ще ми напише. :1000 (29): Би ли ми казал с кои прости думи не се справям? Пиша от телефон и е нормално чат пат да допусна някоя грешка или да забравя да членувам някоя дума. Понякога си ги поправям,а друг път ме домързява да го правя. Все пак ще ти отговоря и на последния въпрос.Фактът,че гореспоменатата всеки път се опитва да ме затапи с едно и също е показателен,че е победа в спора и няма какво друго да каже срещу мен.

Нямам предвид само правописа и пунктуацията. Заяви, че умишлено използваш прости думи, но, уви, не особено умело. Точно с прости думи може да се каже много, но не такъв е твоят случай.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя от песните на Симона ти допада? Айде, да питам и аз, като сте почнали.. :3fdb8960598fa63e:
1. "Ако можех времето да върна"

2. "Имам нужда от теб"

3. "Ако счупят всяка нота"

 

 

Всичките са тъпи, просто Анелия и изказ няма, затова изглежда по-тъпа от тях. Даже според мен е по-умна от Преса и Галя, но не може да го изрази :D
Леля ти Ивана може да е всичко друго, но не и тъпа.

 

 

А Янева не ми е предписала най удачните медикаменти...
И това ще стане, Слав! Ти си моето опитно зайче, чрез което тепърва ще усъвършенствам знания и умения. Казах ти вече колко интересен случай си, такова нещо и с лупа да бях търсила по клиниките, надали щях да намеря. То са наркотични вещества, то са дълбоко вкоренени комплекси, то са хистерични симптоми, то е едно любопитно детство, то е един брат /сиблингова връзка/, то е близане на сладолед от две купички, то са чудеса... Довечера пак да се появиш с чайчето, та да трупам впечатления, чрез безотказния метод на наблюдението.
Link to comment
Сподели в други сайтове

1. "Ако можех времето да върна"

2. "Имам нужда от теб"

3. "Ако счупят всяка нота"

Леля ти Ивана може да е всичко друго, но не и тъпа.

И това ще стане, Слав! Ти си моето опитно зайче, чрез което тепърва ще усъвършенствам знания и умения. Казах ти вече колко интересен случай си, такова нещо и с лупа да бях търсила по клиниките, надали щях да намеря. То са наркотични вещества, то са дълбоко вкоренени комплекси, то са хистерични симптоми, то е едно любопитно детство, то е един брат /сиблингова връзка/, то е близане на сладолед от две купички, то са чудеса... Довечера пак да се появиш с чайчето, та да трупам впечатления, чрез безотказния метод на наблюдението.

Това го казваш за 6 път за последните 3 вечери. Един път да успееш да ме разклатиш и си си наумила, че всеки път ще работи...

Винаги съм мислел, че си касиерка. Признавам, че сгреших. Вероятно си санитарка в някоя психиатрия, където почистваш грижовно секретите на болните и си дочула някой друг термин от лекуващите лекари...

 

Видях, че имаш желание и уроци да ми предаваш. По БЕЛ нямам нужда. Но Да ми дадеш един урок как да оставям космати , дебели чички доволни, би било безценно . Ако пак реша да пробвам от другия сладолед, да съм подготвен, не за друго.

 

Завърнах се, бич :clap:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това го казваш за 6 път за последните 3 вечери. Един път да успееш да ме разклатиш и си си наумила, че всеки път ще работи...

Винаги съм мислел, че си касиерка. Признавам, че сгреших. Вероятно си санитарка в някой психиатрия, където почистваш грижовно секретите на болните и си дочула някой друг термин от лекуващите лекари...

 

Видях, че имаш желание и уроци да ми предаваш. По БЕЛ нямам нужда. Но Да ми дадеш един урок как да оставям космати , дебели чички доволни, би било безценно . Ако пак реша да пробвам от другия сладолед, да съм подготвен, не за друго.

 

За върнах се, бич :clap:

Колко пъти трябва да повтарям, че нямам намерение да те разклащам - това би било ятрогения за моето лечение! Виж как пак проектираш върху мен твои болки и радости - зная, че ти скачаш до тавана всеки път, в който си въобразиш, че си "смазал" някого. С мен не е така, Славейче! Аз ще те изцеря от всичките психични страдания, но ще отнеме време. Нищо, двамата с теб сме упорити, само живи и здрави да сме!

 

Сега те съветвам, като за начало, да пуснеш хубава музика, което изключва Деса, разбира се. Аз ще се погрижа за това да поизчистиш съзнанието чрез музикотерапията - приятен следобед е, отива към вечер. Правя ти една плейлиста за живота, докато свърша няколко задачки и съм при теб обратно. Дотогава не отделяй секрети, че няма да има кой да ги почисти. Все пак съм най-хуманната сред враговете ти, Слав!

 

Сега, започваш с благодарност към Бога, че си жив и днес, че грее слънце и кака ти Яневичка не е те е изоставила виртуално:

 

 

След пречистваща молитва, извикай в ума си някоя готина чичка, чийто сладолед ти е бил най-вкусен. Няма лошо да се отдадеш и на такива фантазии, кой знае - може да излезеш от полулатентния хомосексуализъм и да отвориш всички дупки на воля в един промискуитет:

 

 

И накрая, благодари на мен, че ме има и съм до теб, даже и на дъното, на което си. Засега, тепърва ще те вадя!

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, не се прави на разсеяна - чакам да коментираш разголеното видео на Daddy Bear :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, не се прави на разсеяна - чакам да коментираш разголеното видео на Daddy Bear :Vishenka_05:
Нямам инстаграм - качи го тук, щом държиш на коментар, Кайче! :Vishenka_05:

Но съм сигурна, че ти определено си се развълнувал от гледката, която ми описа, малка пазарджишка сладурке! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...