Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Снощи имах провиденчески сън - бащата на Галена се е преродил в детето на Преслава. Духът му ще мъсти на толбухинската кикимора за всички причинени щети, за всички откраднати награди, за предателството. Павелия ще порасне, ще стане тийнейджърка и Преса ще тръгне по мъките с нея. Можем да спим спокойно тази вечер, Галенови! Видьовден предстои. :bd: :sneaky2: :Vishenka_12: :1000 (35):

 

Преслава, знам, че четеш това. Ако не искаш да се сбъдва, дай детето за осиновяване. На медиите ще кажеш, че бебе не ти се гледа, осъзнала си, че предпочиташ кариерата и да имаш хит в дискотеките всеки сезон. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Желаеш ли да ти споделя личния си топ на Вера Търновска?

Янева, моля те спри да се занимаваш с индивиди, които никога не падат по гръб, въпреки че цял форум ги разбра какво представляват. Не си губи времето с комплексарки, нивото ти е по-високо от това.

 

Копнея да ми разкажеш за времето на “Гасне пламък”, “По-добре” и “Агресия”. Каква беше истерията по Райнунда?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, моля те спри да се занимаваш с индивиди, които никога не падат по гръб, въпреки че цял форум ги разбра какво представляват. Не си губи времето с комплексарки, нивото ти е по-високо от това.

 

Пада той-пада по гръб. И краката във въздуха вдига. :3fdb8960598fa63e:

 

Но нека не говорим за това. След като самият той не иска да разкрие нищо по този въпрос, сме длъжни да се правим на лапни-шарани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Желаеш ли да ти споделя личния си топ на Вера Търновска?

Стори го мигом!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стори го мигом!

 

И аз ще кажа моите:

 

- Кралят на нощта (уникална!)

- една песен, в която се пееше "Беше нежен сън, бряг като вълнаа, беше южен дъх, мрамор и скалаа" или нещо от сорта... :3fdb8960598fa63e:

 

иии да кажем "Бяла съм сега".

 

Тя други песни всъщност няма. Според мен. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти няма как и да се направиш на интелектуалка след като вкуса ти за музика и мъже се простира до скарата, Ивана и Стораро. Някак си не ми се връзва театъра със Стораро. Усеща се нуждата ти да блеснеш като интелектуалка след изцепките за загубеното време по чалготеките и сексуалните ти пориви към по тъмните и космати мъже.

Смятам, че човек не ходи на театри и не чете книги, за да демонстрира капацитета си в чалга форум, а за лично удоволствие. В живота често хората се дразнят на модели на поведение в другите , които всъщност отговарят и за самите тях. Измежду всичките ти упреци и съвети за това как човек не трябвало да се изтъква толкова, си направи сериозна реклама и не спря да се изтъкваш. Сега разбирам. Не обичаш хората да се изтъкват, за да имаш поле за изява само ти.

 

Наркотиците при много творци се използват с психеделична цел. В гугъл можеш да научиш и значението на тази субкултура, наречена психеделия , свързвана с Пинк Флойд и много популярни личности в световен мащаб, които се занимават с изкуство. При творците наркотиците могат да повлияят върху музата на твореца в позитивен аспект. Алкохола има точно обратния ефект. Човек загубва себе си и музата си, запушва си чакрите буквално.

Иначе коза е много добро средство против стрес, безсънието и т. н. Не го приемам за опиат или наркотик. Пробвай и ти. Ще видиш колко е хубав света, без да ти е важно да се правиш по форумите на нещо, което не си.

Освен поезия, се интересувам от езотерика, приложна психология и квантова физика. Интересите ми не се свеждат до скарата и Ивана. Хубаво е да потърсиш и ти някое развлечение, за да си в мир със себе си. Литературата не се ограничава само до 3те романа, които си прочела, на базата, на които и за интелектуалка се провъзгласи...

Мили мой, Славе... Уж модерно, разкрепостено момче, близало и от двата сладоледа, пък колко тесногръди изказвания. Ивана се съчетава чудесно с театъра, тъй като човек може да се чувства достатъчно добре навсякъде /кварталната кръчма и театъра на Армията, примерно/, стига да не страда от неизлечими симптомокомплекси. Не беше ли ти онзи, който кипеше от гняв и сподели, че се чувства лично засегнат, когато госпожа естрадната певица Димитрова беше разкостила целия жанр във Фейсбук, та реши да сипеш километрични постове в личния профил на жената, целящи да защитят жанра и теб като негов слушател. Сега защо го поставяш сам като нещо низко, особено що се касае до някои от най-големите имена на тази музика, които вече бачкат 20 години и не са се загубили от хоризонта. Да не говорим, че и двамата добре знаем колко са талантливи и пеещи. Всъщност ти си направил нещо подобно на онези слова на пълничката лелка, срещу които така джавкаше, търсейки върху кого да излееш дневната си жлъч! Мога съвсем спокойно да отида да гледам отново "Полет над кукувиче гнездо", за да потърся на кого от пациентите ми напомняш. Тъй като постановката е дълга, а има и антракт, ще приключа към 23:30, а след това като нищо ще отида да потанцувам в някой чалга клуб. Трябва да се притеснявам от това ли?

Колкото до намеците ти за предпочитанията ми към черни и космати мъже - хвърляйки бегъл поглед на фотосите, с които ни ангажираш, ти също си бая смугъл, косматичък и с боичка. Защо се изказваш снизходително по отношение на подобен тип мъжко излъчване? Да, Стораро е харизматичен мъж за мен, а сигурна съм и за други дами в скромната ни Родина. Но мен и това не ме тревожи, нито имам притеснения, че имам сексуални желания, че водя полов живот, или харесвам даден тип мъже. Което не означава, че съм обърнала форума на сайт за запознанства, както обичаш да вмяташ, тъй като никога не съм писала лични съобщения с предложения, покани и опити за какъвто и да било интимен и по-личен контакт. Писала съм съвсем открито постове, в които съм вербализирала симпатиите си към Сашо, но той може да потвърди, че никога не съм се "натискала", не съм го занимавала и т.н.

Иначе темата за наркотиците е любопитна, но не смятам, че употребявайки ги, навъртайки солиден стаж с тях, си компетентен, що се касае до тяхното влияние, за което си се опитал да съчиниш розов разказ. И тъй като аз пък имам интереси в сферата на клиничната психология, психопатология и психиатрия, мога да те уведомя, че причините за тяхната употреба в твоя случай, нямат общо с изкуство и един "по-хубав свят". Далеч по-дълбоки и съществени са, а етиологията на проблема ти е още в ранно детство. Но и да продължа, ти никога не би приел, още по-малко осмислил какво ти казвам, тъй като си задействал едни здрави защитни механизми, които обаче не винаги ти вършат работа. Да не кажа рядко. Но пък огромното ти желание да си интересен и обсъждан определено ти се сбъдва, тъй като подобни клинични случаи като твоя, могат да се мерят само с "Човекът плъх" и случаят "Дора" на Фройд. Изследвайки те, дори само он-лайн, мога да издам тритомник.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, моля те спри да се занимаваш с индивиди, които никога не падат по гръб, въпреки че цял форум ги разбра какво представляват. Не си губи времето с комплексарки, нивото ти е по-високо от това.

 

Копнея да ми разкажеш за времето на “Гасне пламък”, “По-добре” и “Агресия”. Каква беше истерията по Райнунда?

Трите песни, които си споделил не са ми сред любимите, макар да звучаха много сериозно отвсякъде.

 

Хайде, в твоя чест, ще съставя и Райнушкин топ 5. Да не те учудва, че не са тотални хитове, аз съм некомерсиална:

 

5:

 

4:

 

3:

 

2:

 

1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, а на Юлето Бикова кои са ти любимите песни? :3fdb8960598fa63e:

Първо да си каже топа на Вера! Междувременно може и ти да споделиш своя :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стори го мигом!

Предполагам и ти няма да се изненадаш, че на са обичайните хитове, като "Слушай ме, любов"/ "Не така" или "Грешен сън", кака ти е по друго:

 

5:

 

4:

 

3:

 

2:

 

1:

 

Кондоме, препоръчвам да ги чуеш, тъй като май не си запознат с творчеството на мадам, а има какво да те разтърси.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам трака "Ако поискам", но не споделям твоето мнение за останалите. :Vishenka_05:

 

Не плачеш ли под звуците на "Бяла съм сега с рози в ръка"?

п.с. между другото Вера първа се осмели да пее на смъртно-гробарски теми, даже Ванча не го правеше.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кондоме, препоръчвам да ги чуеш, тъй като май не си запознат с творчеството на мадам, а има какво да те разтърси.

 

Утре ще ги чуя всичките, че в момента нетът ми не става за тубата. Аз знам, че тя не е типичната фолк певица - малоумна и кифлееща, има дълбочина в нея и в творчеството й, има мисъл. Тропам я, защото като бях малък я базикахме по телфона и тя се усети кои сме и заплашваше със саморазправа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, кака, много ми е банална. А и Вера руса е трудна за гледане. :3fdb8960598fa63e:

Кажи нещо за фразата: "За всеки пази земята онези двата квадрата тишина"!

 

Ей сега мигом си я пускам!

Вера често се посочваше за бледа версия на Ванча, очаквах че и нея ще я мразиш, по подобие на Петра.. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре ще ги чуя всичките, че в момента нетът ми не става за тубата. Аз знам, че тя не е типичната фолк певица - малоумна и кифлееща, има дълбочина в нея и в творчеството й, има мисъл. Тропам я, защото като бях малък я базикахме по телфона и тя се усети кои сме и заплашваше със саморазправа.
Сама си е писала повечето текстове, за което свалям шапка. Особено в "Лоша оферта":

"Чуваш да вия, гордостта си прикрила -

като млада вълчица, свойте малки убила!"

 

Иначе и ти наричаш Калин - Кайче... Край, копираш ме, ти си обсебен от мен, аз съм твоят идол! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Беше нежен сън, бряг като вълнаа, беше южен дъх, мрамор и скалаа" или нещо от сорта...

:roll1: :roll1: :roll1:

Беше нежен сън, цялата горях, беше грешен сън, за другиго копнях.

Паметен трак!

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи нещо за фразата: "За всеки пази земята онези двата квадрата тишина"!

 

Ей сега мигом си я пускам!

Вера често се посочваше за бледа версия на Ванча, очаквах че и нея ще я мразиш, по подобие на Петра.. :3fdb8960598fa63e:

И аз я пуснах - доста е силна и тръпки могат да те побият.

На Вера не мога да се сърдя, че си падаше по Ванча и звънеше на Мариета за подобни текстове. А и тя покани мегата като специален гост изпълнител на сватбата си в хотел "България" в Бургас, плащайки целия хонорар за частно парти на Ванче и свитата след нея. :3fdb8960598fa63e: Пък и не пропускаше да я величае по интервюта, докато дъртото плашило Петра и нейното мъжле се опитаха да очернят лелчето в смотаната книга на Цирков, макар даже и те да я признават за една от трите единствени модели на звезди на Пайнера - Кама, Глора и Калудка!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тропам я, защото като бях малък я базикахме по телфона и тя се усети кои сме и заплашваше със саморазправа.
:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

От близък приятел съм чувала, че всъщност е много тежък и кофти характер, който умело е прикривала в публични изяви. Не приемала никакво мнение, ако е и на милиметър встрани от нейното, поради което не се разбрала ни в Пайнера, ни с Касъмов.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сама си е писала повечето текстове, за което свалям шапка. Особено в "Лоша оферта":

"Чуваш да вия, гордостта си прикрила -

като млада вълчица, свойте малки убила!"

 

Иначе и ти наричаш Калин - Кайче... Край, копираш ме, ти си обсебен от мен, аз съм твоят идол! :3fdb8960598fa63e:

 

Малее, луд текст! :surprise:

 

Хаха, дааам. И като имаш предвид, че "Кайче" не е масов лаф сред народа, а лично твое творение. Ами да ти кажа, ако ще копирам някого, предпочитам да си ти, защото има много повече позитивни неща в теб. И в самоповярвалият си има И нещо добро, но доста често остава в сянката на гадното. Моята теория е, че този човек освен някакви комплекси, които носи със себе си от десетилетия, също наркотиците са му доразказали игрицата на мозъка. Щом се интересуваш и от психиатрия, сигурно си наясно със серотониновите и допаминови неврони в мозъка. Е, точно тези миниатюрни клетчици биват избити с милиони, когато човек прекали със забранените психоактивни субстанции. Оттам идват всевъзможни когнитивни проблеми и поведенчески отклонения. С други думи - вече не си същия човек. А той спомена, че е жулил някакви вещества, чиито имена дори аз не бях чувал. Прави сметка значи... Съответно сега му давам материал да ми се подиграе "Какъв срам, че не съм чувал за еди кой си нов наркотик!" И съответно - каква гордост, че си го пробвал. :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Час по история:

- Иванчо, кога е починал Луи 14-ти?

- Оо, госпожо, па я даже не знам, че е бил и болен!

 

Това нещо Преслава да си го слага на стори броени часове, след като се разбра, че бащата на Галена е починал след боледуване. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това нещо Преслава да си го слага на стори броени часове, след като се разбра, че бащата на Галена е починал след боледуване. :mf_surrender:

 

Дори и да няма връзка с трагедията в семейството на Галена, този виц сам по себе си е страшно тъп. Може ли звезда номер 1 на народа, дето се вика, да пуска такива малоумни публикации? Та тя демонстрира ниво на ритард.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...