Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Честито на Преслава! Нека да е жива и здрава, детето да расте здраво и щастливо, да са заедно и с бащата - дано е случила на човек, да е ок всичко и с кариерата, третирайки я вече по един по зрял начин, без да форсира нещата. Едно дете винаги придава допълнителен смисъл. Прекрасно е, че успя и тя да се сдобие с наследник. Дай Боже на всички, на които им е ред!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм тръгвал да те издирвам, твърде гнусна си ми, за да си хабя времето извън форума за теб. Хора ми казаха, че крадеш образа на някаква жена от Варна. Дадоха ми линк за профила ти и нейния. На всичкото отгоре си толкова глупава, че си откраднала снимки на 30 годишна жена, а тук разпряваш, че си на 21. Кухичка, както казах.

 

Имаме скрийнове на твоя фейк профил с нейните снимки, скрийнове на това как пишеш съобщения, в които се вживяваш в нейния образ. Та... да й пиша ли и да й предложа да се оплаче на органите на реда? :happyppl:

И аз знам много неприятни неща за теб , но никога не съм тръгнала да ги разправям или да ги използвам като аргумент в споровете ни.Всичките ни конфликти са започнали от теб,нападайки на лична основа и изобщо не са ми интересни.Влизам в този форум заради попфолка,а не за да споря кой как изглеждал,с кой излизал и с кой спал.Това си ти и твоята клюкарска същност.

Не съм длъжна да се доказвам на виртуален кондом в попфолк форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигнал беге УМРЯ

Фиклена, бързо кажи дали ще купиш букет с маргарити за мама Преси? :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сайтовете на музикалните компании, Сигнал, Folk.Bg.

 

В сайтовете на музикалните компании кой влиза? И всъщност кои музикални компании имат сайтове, само за Пайнер се сещам?

Folk.bg? :dontgetit: това го чувам за първи път

Сигнал пък съвсем изгуби активност с новият дизайн, и класациите вече нямат никаква стойност. Дори в "Открит микрофон" вече гостуват някакви четвърторазядни и не го гледа никой :3fdb8960598fa63e:

 

Време е за нещо ново, положително, хващащо и младата вълна..

Абонирайте се за youtube канала, тепърва ще има интересни видеа, доеи от ежедневието на изпълнителите.. сайта излиза официално до дни. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаменитостите честитили на Преслава до момента

Анелия

Гергана

Арти

Сиана

Стоян Стоянски

Ася Капчикова

Мария Илиева

Никол Станкулова

Глория

Мис Бони

Моника Валерива

Радомир Кишев

 

28 хил. лайкове

 

+ nikinlay

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава с една снимка на бебешко краче има повече лайкове от всички капени снимки на Галя,а пък после ми я изкарвайте лидерка. Да не забравяме,че и от националните телевизии не я бръснат за жива,добре че са 5те й фена да знаем,че съществува. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава с една снимка на бебешко краче има повече лайкове от всички капени снимки на Галя,а пък после ми я изкарвайте лидерка. Да не забравяме,че и от националните телевизии не я бръснат за жива,добре че са 5те й фена да знаем,че съществува. :1000 (29):

Жаден си за вниманието на тези 5 фена ли? :3fdb8960598fa63e:

Не че нещо, но постоянно ни споменаваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...