Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Факт е, че сериозни медии са отразили новината за раждането:

 

- 24 часа

- Труд

- Дарик

- Нова ТВ

 

За други чалгарки не знам да са писали. Спрете да спорите за глупости в такива моменти и не намесвайте пришитото лице. :mf_surrender:

 

Ооо брутална :Vishenka_05:

 

Това си остава най-добрата и песен, много любима❤

Божествен трак! Обвиняваха я, че копира Анелия тук :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са писали в Труд и Нова :gun_bandana:

И какво като не са я писали в Нова?

 

Така се радвате все едно са давали Преслава в национален ефир вчера, а реално са написали 1 статийка и дотам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излишно е да спорите името Преслава е по-голямо,по-известно от това на Галена независимо,че Галена някои години е била по-силната от към хитове. Тук говорим за име което е най-актуалното в Пайнер , не говорим за хитове!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво като не са я писали в Нова?

 

Така се радвате все едно са давали Преслава в национален ефир вчера, а реално са написали 1 статийка и дотам.

Може и да я дадат тези дни. Ще следя! :gun_bandana:

 

3 години от този невероятен трак!

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е, че сериозни медии са отразили новината за раждането:

 

- 24 часа

- Труд

- Дарик

- Нова ТВ

 

Също както е факт, че двете топ събития в чалгата за 2018-та, които биват широко отразени от медиите са:

 

Азис провокира отново - "Преди обед",БТВ

 

Vip Brother отново посреща Азис, Нова тв

 

Преслава стана майка за първи път, Нова тв

Това е чалгата през тая година. Това виждам в сериозните медии, това знам. :whistling:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера само аз отразих 19те и години на сцена, дето не съм и фен от години.

Вчера новината беше друга .. :3fdb8960598fa63e: Не вярвам да направи нещо за 20 години, като я знам каква е мотла в последно време.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Монитор и Блясък не са сериозни медии. Днес е свърталище на тролове.

Голямо събитие, че в Нова са пуснали статия за Преслава. Като значение не е кой знае какво, но за вас е повод да се опитате да победите Галенови. Сори, не се получи. Намерете друг начин. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Също както е факт, че двете топ събития в чалгата за 2018-та, които биват широко отразени от медиите са:

 

Азис провокира отново - "Преди обед",БТВ

 

Vip Brother отново посреща Азис, Нова тв

 

Преслава стана майка за първи път, Нова тв

Това е чалгата през тая година. Това виждам в сериозните медии, това знам. :whistling:

 

Все пак са краля и кралицата

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пазиш ли сантименти към леля? :Vishenka_05:

 

 

Разбира се, но сега това не е на дневен ред. :Vishenka_05:

 

 

Все пак са краля и кралицата

 

 

Абсолютно. И това изпълнение е от 2008-ма. Днес, 10 години по-късно, Преслава и Азис отново са център в чалгата. Отново са най-широко отразени в медиите. Смятай...какво да говоря повече.

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква манипулация? Фаст е публикувал точни статистики.

Тва че не ви изнасят и почвате да се обяснявате, в коя година била родила Галена, колко последователи имала и т.н, нас не ни бърка. Не ни натоварвайте с душевните ви терзания.

Национална медия обяви, че Преслава е станала майка. Искам линк от статия на нова телевизия или бтв, където съобщават, че Галена е родила. Гив ми, гив ми лаавв, йоррр лаавв. Давай статията и не дрънкай празни приказки, че ще си изпапиш. :3fdb8960598fa63e:

 

Да, точни статистики обаче го е изкарал да звучи така сякаш и Галена е пуснала снимка на бебчето си, а тя е пуснала рисунка-обложка на песен. Мисля, че имаш достатъчно капацитет, за да направиш разликата. Или нямаш? :3fdb8960598fa63e:

 

Как да няма значение коя година е бремеността, след като преди 2 години последователите са били много по-малко?

 

Не си прави на ударен с парцал.

 

Национална медия обяви, че Преслава е станала майка. Искам линк от статия на нова телевизия или бтв, където съобщават, че Галена е родила. Гив ми, гив ми лаавв, йоррр лаавв. Давай статията и не дрънкай празни приказки, че ще си изпапиш. :3fdb8960598fa63e:

 

Галена целенасочено се дистанцира от медиите, иначе са й звъняли от БНТ, Нова, bTV и Евронюз да отразят раждането. Обещала е сними на Нова Телевизия от кръщенето на малкия Александър, за да се реваншира. :ad: :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излишно е да спорите името Преслава е по-голямо,по-известно от това на Галена независимо,че Галена някои години е била по-силната от към хитове. Тук говорим за име което е най-актуалното в Пайнер , не говорим за хитове!

 

Е, да, тук си много прав. Всъщност този пост синтезира цялата истина. Иначе ние тук си спорим за спорта. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въххх, каква блажна мангалка е тук.. :1000 (29):

Изглежда много по-стара отсега.

 

Ако Мая не бе сложила край на кариерата си и то в нейния пик, сега нямаше да спорите дали Преса или Галя е по-по-най!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...