Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Големият хит на Галена и Тони въпреки че е качен в неофициален канал, е най-слушаната песен в момента!

За само 2 дни събра чак 16 000 гледания! Шефката не спира да мачка!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Големият хит на Галена и Тони въпреки че е качен в неофициален канал, е най-слушаната песен в момента!

За само 2 дни събра чак 16 000 гледания! Шефката не спира да мачка!

Тони Дачева има повече :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А не, ще ви галя с бамбукова пръчка... И не ми обяснявай колко честно си изкарвате парите най долната прослойка на обществото , защото за 10 лева ще продадеш и майка си. ЗА такива голи и боси същества като теб, които си нямат хал хабер от бизнес дела, икономика и света са направени предавания като Господарите, за да ви дават наклон като на овце. Когато ника ти казва всичко за теб, няма смисъл да хабя и думи. Слушай сръбски бози, яж бой и кво беше третото... нещо което няма да те огрее..

 

Боже, боже.....доста ти е зле май? Къв бизнес, кви 5 лева, че звъните и се молите като циганки да ви идват на презентациите, чак гоните хората да им вземете парите. Не си мисли, че не съм имал познати, които са присъствали.

Боят го яде ти и то публично. Иначе не знаеш с какво се занимавам и по-добре не говори.

Ако върнеш 350-те лева на мой познат, ще ти стисна ръката и ще ти се извиня. Обаче е видно, че няма да стане. И само не ми се обяснявай кво ви пише в измислените договори, защото нито на звънци отговаряте, нито на адреси, нито пък сайт си имате Това ли е БИЗНЕС и ИКОНОМИКА? Пф...

 

Може да не ми отговаряш, гнус ме е да си пиша с такива.

 

И за да не е спам - на Рени кога излиза?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, боже.....доста ти е зле май? Къв бизнес, кви 5 лева, че звъните и се молите като циганки да ви идват на презентациите, чак гоните хората да им вземете парите. Не си мисли, че не съм имал познати, които са присъствали.

Боят го яде ти и то публично. Иначе не знаеш с какво се занимавам и по-добре не говори.

Ако върнеш 350-те лева на мой познат, ще ти стисна ръката и ще ти се извиня. Обаче е видно, че няма да стане.

 

Значи, айде пратете го този линк в Господарите. Само аз не съм гледал. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тони Дачева има повече :1000 (29):

И Веселин Маринов и Бащино огнище ще имат повече от тях :3fdb8960598fa63e:

Освен ако галеновите не вземат заеми за да ги купят, като дислайкове на Обратно в играта :1000 (29):

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, боже.....доста ти е зле май? Къв бизнес, кви 5 лева, че звъните и се молите като циганки да ви идват на презентациите, чак гоните хората да им вземете парите. Не си мисли, че не съм имал познати, които са присъствали.

Боят го яде ти и то публично. Иначе не знаеш с какво се занимавам и по-добре не говори.

Ако върнеш 350-те лева на мой познат, ще ти стисна ръката и ще ти се извиня. Обаче е видно, че няма да стане. И само не ми се обяснявай кво ви пише в измислените договори, защото нито на звънци отговаряте, нито на адреси, нито пък сайт си имате Това ли е БИЗНЕС и ИКОНОМИКА? Пф...

 

Може да не ми отговаряш, гнус ме е да си пиша с такива.

 

И за да не е спам - на Рени кога излиза?

Ами явно обичаш чувството на гнусотия щом редовно пипаш ануса, четейки ми постовете и търсейки комуникация с мен. Има и такива хора. Харесва им да им е гадно.

 

Нарича се кол център. И явно не молим никой щом от 7 години презентациите ни са пълни и хората сами си купуват продукта ни. На сила пари не се взимат.

 

Според договора, който са подписали уж твоите познати услугата ни е на стойност 950 лева. Щом бълъка е платил едва 350 лв, означава е дължи на фирмата още 600 по ДОГОВОР. Я ми кажи имената му, за да си ги потърсим законно. Ако не да ги осъдим. След като ги дооберем, ще им кажа на тебе да се сърдят.

Освен това кой ти е казал че трябва да му връщаме каквото и да е. Да си е ползвал услугата в 18 месечен срок. Това да не ти е благотворително дружество.

Ти докато продаваш хляб и сирене, връщаш ли им парите ако искат да си върнат сиренето и да си вземат парите.

 

За това такива като теб си работят като касиери или общаци по строежи. Просто си нямате хал хабер от бизнес и закони... въшльо

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, айде пратете го този линк в Господарите. Само аз не съм гледал. :dontknow:

 

Слави 100% го има и може да го пусне веднага. И без това го е гледал минимум 1000 пъти и се е похвалил на всички мадами, че са го давали по телевизора. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

По закон щял да си прибере парите хахахаахахах, та те са с куп висящи дела от ЧСИ, сметките им бяха празни,а фирмата в несъстоятелност.

Вижда се кои са въшките.

 

10 служебни телефона нокиа с фенер ли са вече КОЛ център? Хаххаахахахахахаха - ха - ха. Прибери си вересиите.

 

Иначе много точно се определи като анус, и на снимката в подписа това виждам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хорааа, няма такава песен!!

Най-бруталното нещо излизало тоя година. Дано някоя от наще я купи или поне плати да й направят песен.

 

 

Камелия да я купува. Ама кой ще рапира...?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави 100% го има и може да го пусне веднага. И без това го е гледал минимум 1000 пъти и се е похвалил на всички мадами, че са го давали по телевизора. :1000 (29):

 

Да между другото. Камерата ме обича. Топ момент ми е дето ми слагат ореолче. Истински фен на Ангелския глас :1000 (29):

По закон щял да си прибере парите хахахаахахах, та те са с куп висящи дела от ЧСИ, сметките им бяха празни,а фирмата в несъстоятелност.

Вижда се кои са въшките.

 

10 служебни телефона нокиа с фенер ли са вече КОЛ център? Хаххаахахахахахаха - ха - ха. Прибери си вересиите.

 

Иначе много точно се определи като анус, и на снимката в подписа това виждам.

Ама ти си по добре запознат със счетоводството на фримата от главната ни счетоводителка бе. Ами да, за да не плащаме данъци и каквото и да е, фирмата е в несъстоятелност. За какво са ни банкови сметки. Че държавата да смуче през тях ли. 1/3 от фирмите в БГ функционират така . Още по сладкото е че кеша идва на върха на пирамидата, където е брат ми, а МОЛ никога няма да се прибере в БГ и да го занимават тъй като е словенец.

Води си записки как да излезеш от блатото. Няма да повтарям.

 

 

Ами докосни ме, като ти приличам на анусче :lol:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече й я прятих по инстаграм :3fdb8960598fa63e:

 

За рапирането тук виждам само Галин. Никой друг не би паснал в партията на Буба.

 

Да, от фолка няма друг подходящ. Освен да привика някой от рапа - Димчо. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пепе и с тотални флопове, чуждоезикови при това, прави 2 млн. гледания за 2-3 месеца .. КРАЛИЦА! :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, от фолка няма друг подходящ. Освен да привика някой от рапа - Димчо. :1000 (29):

С Галин си се тачат, а и Пайнера нали си пие уискито с нея, ще й го отпусне за 1 дует.

 

Майтапа на страна, но тая песен сигурен хит.

Дори и да не я напряви никой, ще си я слушам с кеф. Както слушам Баленсиага и Клинка, пак на Буба и Джала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С Галин си се тачат, а и Пайнера нали си пие уискито с нея, ще й го отпусне за 1 дует.

 

Майтапа на страна, но тая песен сигурен хит.

Дори и да не я напряви никой, ще си я слушам с кеф. Както слушам Баленсиага и Клинка, пак на Буба и Джала.

 

Ти може би си заправил, че преди 2-3 години нахейти Мая. :1000 (29): Ето тази песен я дадох за някакъв пример и тогава скочи.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти може би си заправил, че преди 2-3 години нахейти Мая. :1000 (29): Ето тази песен я дадох за някакъв пример и тогава скочи.

 

От Клинка насам и от един дует на Северина с Джала, редовно слушам сръбско и по-конкретно техния канал. Иначе преди можех да слушам само Цеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави 100% го има и може да го пусне веднага. И без това го е гледал минимум 1000 пъти и се е похвалил на всички мадами, че са го давали по телевизора. :1000 (29):

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Къртиш

 

 

Значи, Тони Дачева се е оправила здравословно, така ли да разбирам?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Къртиш

Значи, Тони Дачева се е оправила здравословно, така ли да разбирам?

Не разбрахме какво е имала, освен диабета. Изясни ни!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пореден провал за Галена не и е вече първи, втори или трети. Какво правим сега , жената е отчаяна за хит , като луда се чуди какво да направи , минаха и номерата вече с готовите цигански хитове , Стораро старши същото положение , не му писна да краде - казвам да краде ,защото той никога не купува права , защо да ги дава за права като може да си купи гледания с тях. Много се радвам,че балона вече е спукан. Поздравления Галенови хахах! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пореден провал за Галена не и е вече първи, втори или трети. Какво правим сега , жената е отчаяна за хит , като луда се чуди какво да направи , минаха и номерата вече с готовите цигански хитове , Стораро старши същото положение , не му писна да краде - казвам да краде ,защото той никога не купува права , защо да ги дава за права като може да си купи гледания с тях. Много се радвам,че балона вече е спукан. Поздравления Галенови хахах! :3fdb8960598fa63e:

 

Адски злобно мангасарче :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пореден провал за Галена не и е вече първи, втори или трети. Какво правим сега , жената е отчаяна за хит , като луда се чуди какво да направи , минаха и номерата вече с готовите цигански хитове , Стораро старши същото положение , не му писна да краде - казвам да краде ,защото той никога не купува права , защо да ги дава за права като може да си купи гледания с тях. Много се радвам,че балона вече е спукан. Поздравления Галенови хахах! :3fdb8960598fa63e:

Чакам момента в който ще ти затвори миризливата уста. :bag:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пореден провал за Галена не и е вече първи, втори или трети. Какво правим сега , жената е отчаяна за хит , като луда се чуди какво да направи , минаха и номерата вече с готовите цигански хитове , Стораро старши същото положение , не му писна да краде - казвам да краде ,защото той никога не купува права , защо да ги дава за права като може да си купи гледания с тях. Много се радвам,че балона вече е спукан. Поздравления Галенови хахах! :3fdb8960598fa63e:

Симпатизирам ти, но не може ли да се кефиш на Преслава без да плюеш по Галена? Страшно злобно се изказваш на моменти.

Звучиш все едно Галена ти е набила някакви комплекси. Няма смисъл от тоя хейт. Отстрани не изглеждаш ок. Казвам го с най-добри чувства.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбрахме какво е имала, освен диабета. Изясни ни!

 

Мисля, че е имала рак, който е преборила засега. Поне с такива впечатления останах. Върти ми се, че като беше зле и нямаше продукция и участия, някъде бях чел, че страдала от "коварна болест".

 

Почти съм сигурен за един форумец, че знае по-детайлно за какво става въпрос, но не знам дали ще се реши да разкаже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...