Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ще се правиш на моралист ли?

 

Казах каквото имах да казвам!

Какво да обсъждам с човек, който смята "Боже, прости" за по-силна песен от "Ало, мамо", като категоризира втората като "песен за баби"!

Не знаех, че на 29 години вече съм баба, но ти благодаря, че ми разясни!

 

И все пак каза нещо изключително грозно....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наскоро си припомних колко готин саунд има тази песен и изпяването е един път..Клип,песен и глас-ТОП.

Иска ми се Преси да забие един такъв хаус мегахит скоро напук на чалго-рап вълната,към която май само тя от топ имената не е залитнала :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се правиш на моралист ли?

 

Казах каквото имах да казвам!

Какво да обсъждам с човек, който смята "Боже, прости" за по-силна песен от "Ало, мамо", като категоризира втората като "песен за баби"!

Не знаех, че на 29 години вече съм баба, но ти благодаря, че ми разясни!

Мислех те за доста по-дърта. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наскоро си припомних колко готин саунд има тази песен и изпяването е един път..Клип,песен и глас-ТОП.

Иска ми се Преси да забие един такъв хаус мегахит скоро напук на чалго-рап вълната,към която май само тя от топ имената не е залитнала :3fdb8960598fa63e:

Това ли слушаш по плажовете на другите континенти? :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак каза нещо изключително грозно....
Къде беше да морализаторстваш, когато той дълги години се гавреше със здравословните проблеми на Ваня?! :gun_bandana:

 

Или трябва да щадим само пачаврата от Чипровци, а на другите можем да сипваме всичко?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисленето е сложна компонента, която не е твоята стихия... :Vishenka_05:

Еее, много жестоко се обърна срещу мен. Смяна на посока почти толкова рязка като кариерата на Вана през 2007 :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде беше да морализаторстваш, когато той дълги години се гавреше със здравословните проблеми на Ваня?! :gun_bandana:

 

Или трябва да щадим само пачаврата от Чипровци, а на другите можем да сипваме всичко?

 

Пачавра от Чипровци няма. Има просто една добра певица, използвала максимално добре своите вокални, сценични, идейни и организаторски способности, за да успее в този бизнес без да си продава егото, тялото, имиджа и дори името. Това вече го знаят и врабчетата в чалгата, а аз го броя за свой най-сериозен и забележим успех в тези форуми. Знам, че то бе най-съкровената мечта на комплексите в чалгата, но "чипровската" отдавна спечели своята битка по въпроса и затвори всички усти, които бълваха змии и гущери по въпроса над 20 години. Янева, по този въпрос съм най-подготвен и никога не е имало човек в нета, който някога да е имал шанс срещу мен по него. Не тръгвам на излишна конфронтация по темата, но трябва да знаеш, че нагазиш ли в тези води, няма как да мине без мое забележимо участие. Янева, наистина звучи грозно от устата на жена...

 

п.п. Никога не съм се гаврел с ничии здравословни проблеми, а само с демоните в тиквите чалгарски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пачавра от Чипровци няма. Има просто една добра певица, използвала максимално добре своите вокални, сценични, идейни и организаторски способности, за да успее в този бизнес без да си продава егото, тялото, имиджа и дори името. Това вече го знаят и врабчетата в чалгата, а аз го броя за свой най-сериозен и забележим успех в тези форуми. Знам, че то бе най-съкровената мечта на комплексите в чалгата, но "чипровската" отдавна спечели своята битка по въпроса и затвори всички усти, които бълваха змии и гущери по въпроса над 20 години. Янева, по този въпрос съм най-подготвен и никога не е имало човек в нета, който някога да е имал шанс срещу мен по него. Не тръгвам на излишна конфронтация по темата, но трябва да знаеш, че нагазиш ли в тези води, няма как да мине без мое забележимо участие. Янева, наистина звучи грозно от устата на жена...

 

п.п. Никога не съм се гаврел с ничии здравословни проблеми, а само с демоните в тиквите чалгарски.

 

Да, само си снима циците и косматата ... сещаш се. Никак не си продаваше тялото :gun_bandana:

 

kami.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бидона, колкото и да отслабне си остава увиснала торба с лайна. Лицето й, ще се свлече още малко. Мисля, че булдога повече й ходи, от колкото бидона или варела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да плюете Фики, той винаги ще си е певец, ако ще и по махали, сватби и пропаднали кръчми. От Галин чеп за зеле няма да става.

Галин си пише сам музиката и текстовете, това ако не е музикант и творец, какво е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не говорим, че ''Аз измръзнах'' е по-голям хит от ''Тексас''. Фики си има съпруга и дете - нормално е да го дава на по-ниски обороти. Баща му този месец има 17 участия без да има някакъв актуален топ хит. Той и сина му са си сила. Да не говорим, че Фики винаги ще има ''Кажи ми като мъж на мъж'', ''Кой'' и може би ''Бум''. Галин трябваше да наложи ''С мене да вървиш'', но явно не му е от приоритетите.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, само си снима циците и косматата ... сещаш се. Никак не си продаваше тялото :gun_bandana:

 

Смешен плач от разгромени мои клиенти тук. Дерзай, Кама го направи точно както трябва и си бесен от това. :1000 (19):

 

И да, хората знаят прекрасно какво е продадено тяло с цел успех в кариерата и живота. Не вървиш, отново...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно както преди няколко дни казах - една от най-слабите седмици на youtube. Повечето клипове са пандали с +150 хиляди. Гери, Тита и Дара с още повече. Галин за 2-ри ден не може да мине гледанията на първите 24 часа. Нещо се случва с Youtube и гледанията падат активно.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, лятно време е, няма да се седи по цял ден по Youtube. Намирам го за нормално. Зимния сезон е по-силен за Youtube, цял ден (ако не ходиш на работа или си ученик) си пред компютъра, цъках клипове и така.

 

Относно Фики и Галин - много са различни за да се сравняват. Фики е потен мазен мангал, но винаги ще има работа по сватби, особено покрай баща си. Гладен няма да остане, ако ще дуети с Джамайката ще прави, но без пари няма да остане.

 

Докато при Галин нещата са повече като продукт, като модерно зувчене, провокация, клип, шоу. Ония е друго положение - все тая има клип или не, важното е да е мазно и да се женим на по 14, да му врат тлъсти пачки докато им пее за пари и коли и така.

 

Така, че не ги сравнявайте. Ако говорим за музикант - Галин е повече музикант, ако говорим за певец - Фики има по-мощен глас, но прекалено мангалски, което е нормално, щото е мангал. Но това го урежда до живот по сватби. 20 лв. ще изкара, но гладен няма да остане. Виж, при Галин е бизнес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е той стана продуцент.

Станал той... таратанци. Нека създаде някоя звезда първо. Пък и имах предвид, че най-много това да му остане. За певец не става. Ще има по-кратка от на Малина кариерата.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно както преди няколко дни казах - една от най-слабите седмици на youtube. Повечето клипове са пандали с +150 хиляди. Гери, Тита и Дара с още повече. Галин за 2-ри ден не може да мине гледанията на първите 24 часа. Нещо се случва с Youtube и гледанията падат активно.

 

Нещо се случва с тарикатите, които ползват you tube така, както сайт на Пайнер - представят мечтата за реалност. Очевидно е, че американците не ядат доматите с колците и рано или късно ще опраскат балканските дупета, които се правят на големи тарикатлета. Този проблем не е от вчера и днес. Не виждаш ли, че Мелето спря да прави статистики, да цитира трафици и да опитва да размишлява над цифри в тубата? От миналата година им свиха сърмите и сега дори с това не могат да се похвалят. Не, че не се очакваше, но се забавиха доста във времето цензорите, а в Димитровград останаха с впечатление, че няма да ги застигне контрола.

 

Малко се обърках в началото, че това е Криско докато не запя Галин. Но пък какво от това, че е 1 към 1 с на Криско бийта, няма значение. Чалгата и без това е втора цигулка от няколко години и видно няма промяна, никаква. Още повече, че това видно ще е най-големият хит на Пайнер това лято. Така стана в лето 2018-то...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...