Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Всъщност е нормално момиче, но чак хубава...

Безлична по-скоро.

 

Съгласен съм, назолабиалите придават личностност на човека.

 

:naked:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност е нормално момиче, но чак хубава...

Безлична по-скоро.

Предвид телетъбисите, които харесваш, като например Ася Дойчева - Франкенщайн, си е направо трепач! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предвид телетъбисите, които харесваш, като например Ася Дойчева - Франкенщайн, си е направо трепач! :3fdb8960598fa63e:

 

Ася Франкенщайн Дойчева.

 

Баща й се казва Франк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

Ако го питаш, много си е красива Алисия, същинска "гъзарка"! :pokey:

 

Също и Джогани - сръбската Елза Парини.

 

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предвид телетъбисите, които харесваш, като например Ася Дойчева - Франкенщайн, си е направо трепач! :3fdb8960598fa63e:

И пред Дойчева не върви. С визия на шаферка - не, мерси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво му става на това момче и защо има толкова изкривени представи за хубост?

 

Не знам, проблемът е твой. :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Също и Джогани - сръбската Елза Парини.

 

:roll1:

Щото се е снимала с Кама, която като истинска себенеуважаваща се северозападнала дивачка целува краката на всяка сръбска кръчмарка.

Само ѝ виж изражението. Направо ще ѝ се отлепят фасетите от радост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как си минава времето, изобщо не познах, че това е дъщеря й, обаче наистина изглежда ретро. Не е само до това дали си естествено красив, а и как се поддържаш. Тя и Галена не е топ красавица, но цялостно няма стигане. В това отношние Ивана и още няколко никога няма да разберат как се прави, а в днешно време толкова много зависи от това за хубаво или лошо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това идва от обществото. Новата песен на Галин е написана от него и Весо, който самия пусна песен днес, която не се различава особено като стил и фразички. Само че на Галин ще бъде наречена чалга, на Весо - хип-хоп. Или пък да вземем Мерак на Алекс и Влади. Завършена чалга, като почнем от отсвира тип турска мелодрама, и завършим с извивките на близначките, които звучат като опит да се направят на Софка. Само че отдолу топ коментара е, че който мислил тази песен за чалга, трябвало да отиде на ушен. Двойни стандарти просто. Шапката Пайнер приравнява всеки, работещ под нея, като чалгаджия.

"Мерак" = "Пантера" и като музика и като аранжимент, дори и като клип

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прилича на Ивана обаче, особено на тази снимка.

Аз не намирам никаква прилика между двете. :D

Даже съм се чудил преди, как може Ивана да е толкова яка в лице, а да има такова грозно дете. Като по-малка Теодора беше много зле. Сега се е разхубавила, симпатична е, но определено не е красавица.

Деми Ловато повече ми прилича на дъщеря на Ивана. И тва го казвам сериозно. :1000 (29):

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени на строга господарка ли ще се прави, а някога пееше "Като птица съм свободна" и "Плакала съм нощем дълго", полудявам като се заизлагат на стари години, но тя така или иначе след ВИП-а ми е бита карта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...