Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

:roll1: :roll1:

 

Ние тогаваха ходихме да продаваме бели кожуси по бит пазарите. Да е жива и здрава Райна!

Как вървяха продажбите ?

Този трак спечели любима песен за секс на радио Веселина. Ражданията в България бяха скочили доста през 2008 благодарение на този сингъл!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Именно. Това е един етикет. Само, че българите са масово закостенели индивиди, много от тях пуритани и робуват на етикети и клишета. Не мисля, че в скоро време ще изчезне това разделение. Та една "#МамаУраган" е по-хипхоп от "Гледай как се прави" и новата на Гери-Никол, но поп радиостанциите и телевизии никога не й дадоха шанс само, защото я изпълнява чалга звезда. Чак не е за вярване, че от време на време са давали трибуна на поп песните на Андреа, толкова са закостенели и робуващи на догми.

 

Много остаряха нашите пайнерски кокошки и омръзнаха - повечето вече наближават възрастта на Ивана, когато изпадна зад борда и я изместиха 15-години по-млади от нея. Май същото се случва и сега с трите грации на поп музиката - те са днешните Преслави и Галени, пак си пеят чалга, само че в малко по-модерен и прикрит вариант.

Андреа и Цветелина Янева ги въртяха с лобиране, разбирай пари, но си спомням как се реагираше на това, че пускат чалгарки по Сити. Единствено при Десислава беше по друга линия - продуцентите, за нея не съм и виждала особено лоши коментари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, ужасна е! Но пренаписването на чалга история с Райна начело на някакви топове, ми идва туу мач! И сега ще има глас за Преси!

Историята не може да се пренаписва само защото на някой му се иска да стои по друг начин. Не споря, че има силни песни и аз имам нейни които харесвам, но да се слага и изкарва топ наравно с другите не е реално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехаааа най-сетне , Валка си е супер талантлива , дано да ни радва все с такива хубави и стойностни песни!

Одобряваш ли трака "Настроение"? Сега ще си го пусна :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Историята не може да се пренаписва само защото на някой му се иска да стои по друг начин. Не споря, че има силни песни и аз имам нейни които харесвам, но да се слага и изкарва топ наравно с другите не е реално.

Черно на бяло ви се дадоха номинации, награди и песни. Вие се опитвате да изкривявате факти. Райна е заслужено била сред най-добрите в жанра и продължава да е актуална.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иска ти се, злато. :Vishenka_05:

Първо Криско я покани при Слави без повод, а сега това се случва. В Адаманд ли ще влиза? От топ чалгарка ще става треторазрядна попаджийка. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Историята не може да се пренаписва само защото на някой му се иска да стои по друг начин. Не споря, че има силни песни и аз имам нейни които харесвам, но да се слага и изкарва топ наравно с другите не е реално.

Абе Райна си е топ, може да не е била в най-топа, но беше много силна, включително покрай турнетата имаше голям фурор с най-малките поради неясни за мен причини.

 

В момента някой друг се опитва да пренапише историята, щото не и изнася поради очевидни прични. Никой друг не принизява успехите нито на Райна, нито на Глория, така че цялата тая анти-северномакедонското девойче кампания е хипер смешна.

 

А за мястото в тая класация, що да не мине и Райна понапред един път? То и без тва е безумно всеки месец едно и също, време беше за някво раздвижване, а в момента поощряваш неумението на някои хора да губят просто.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Райна си е топ, може да не е била в най-топа, но беше много силна, включително покрай турнетата имаше голям фурор с най-малките поради неясни за мен причини.

 

В момента някой друг се опитва да пренапише историята, щото не и изнася поради очевидни прични. Никой друг не принизява успехите нито на Райна, нито на Глория, така че цялата тая анти-северномакедонското девойче кампания е хипер смешна.

 

А за мястото в тая класация, що да не мине и Райна понапред един път? То и без тва е безумно всеки месец едно и също, време беше за някво раздвижване, а в момента поощряваш неумението на някои хора да губят просто.

Точно за този ранглист не мога да приема, че Райна трябва да е по-напред от Глория. Погледни нещата в цялостен мащаб и кажи коя има повече успехи. От Райна кога такива концерти примерно? Никога не е имала тази любов, която Глория имаше. Няма как да се съглася, че е била наравно с Глория, Деса, Ивана и другите които бях изредила. Не съм казвала, че няма успехи, казах че има песни които харесвам, но не мога да равня нещата, като вас. Примерно дуета с Константин беше хит, а аз не понасях тази песен, какво да направя, въпрос на вкус е.

Сега също не бих казала, че е много топ. Към момента дали е по-харесвана от Емануела, Преслава, Галена, или по точно дали е в топа с тях, как мислиш? Дори Яница е харесвана повече според мен. Както казах за мен Райна е по средата на нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно за този ранглист не мога да приема, че Райна трябва да е по-напред от Глория. Погледни нещата в цялостен мащаб и кажи коя има повече успехи. От Райна кога такива концерти примерно? Никога не е имала тази любов, която Глория имаше. Няма как да се съглася, че е била наравно с Глория, Деса, Ивана и другите които бях изредила. Не съм казвала, че няма успехи, казах че има песни които харесвам, но не мога да равня нещата, като вас. Примерно дуета с Константин беше хит, а аз не понасях тази песен, какво да направя, въпрос на вкус е.

Сега също не бих казала, че е много топ. Към момента дали е по-харесвана от Емануела, Преслава, Галена, или по точно дали е в топа с тях, как мислиш? Дори Яница е харесвана повече според мен. Както казах за мен Райна е по средата на нещата.

 

Това, че еди коя си е по-напред от някоя друга в някаква игра, не я прави по-успешна. Никой не спори за успехите на Глория и останалите изброени, защото наистина по една или друга причина са по-успешни от Райна. Ти твърдиш, че тя никога не е била в топ-а и няколко души вече те оборихме.

 

Няма как Яница да е по-обичана, след като всички знаем как въпросната след 15 години мина в Б група - с лампион между краката. Райна е друга категория, недей я слага до Яна, моля те.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно за този ранглист не мога да приема, че Райна трябва да е по-напред от Глория. Погледни нещата в цялостен мащаб и кажи коя има повече успехи. От Райна кога такива концерти примерно? Никога не е имала тази любов, която Глория имаше. Няма как да се съглася, че е била наравно с Глория, Деса, Ивана и другите които бях изредила. Не съм казвала, че няма успехи, казах че има песни които харесвам, но не мога да равня нещата, като вас. Примерно дуета с Константин беше хит, а аз не понасях тази песен, какво да направя, въпрос на вкус е.

Сега също не бих казала, че е много топ. Към момента дали е по-харесвана от Емануела, Преслава, Галена, или по точно дали е в топа с тях, как мислиш? Дори Яница е харесвана повече според мен. Както казах за мен Райна е по средата на нещата.

 

Приемаш много насериозно, според мен, няква игра/класация във форум, където вече влизат 10на човека. На никой не му дреме.

 

И да, не съм съгласен. Райна имаше обичта на публиката, междудругото аз също не съм и голям фен по принцип, особено по онова време, и то не само песента с Константин ме е дразнила. Дразнеха ме повечето и песни, ма сега гледам, че са по-добри, и ми допадат повече, от тези, които тогава са ме кефели (казвал съм на коя бях върл привърженик по онова време).

 

Междудругото, пак казвам, Райна явно имаше свойте фенове, щото дълги години предлагаше някво по различно звучене, визия и изобщо от целия кокошарник, та май и до днес. Да отваряме ли темата, че една от малкото, които не е зарязала народното пеене? И честно казано сравнения с Емануела, Преслава и Галена, които като малки са вървели по нея да си купят картичка и вземат афтограф, и изобщо са си мечтали като пораснат да са повече от неуместни. А с нашта пътеводна светлина Яница още повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как вървяха продажбите ?

Този трак спечели любима песен за секс на радио Веселина. Ражданията в България бяха скочили доста през 2008 благодарение на този сингъл!

 

С белия кожух от "Ти ме лъжеш" регистрирах 7 пъти платинени продажби. Купуваха го от малки, невръстни момиченца до стари чанти ала Петра. Със спечелените пари правих подаръци на по-големи от мен батковци за РД (аз тогава бях малък и нямаше как да подарявам на по-малки от мен, щеше да е скандално!) :3fdb8960598fa63e:

 

btw сериозно раждаемостта в България наистина е най-висока през 2008 година от началото на новия век. После дойде икономическата криза и женските хормони в пилешката месо ( :3fdb8960598fa63e: ) и останалото е история..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мразех Райна и не разбирах истерията по нея. Доста беше харесвана, няма какво да се лъжем. Лигави песни и визия на селска мома, но тая естественост се харесваше от много деца. Заслужаваше си местото по турнетата. Само една песен й харесвах, но сега ми звучат по-приятно на фона на днешни и омръзнали ми безвъзвратно някога бози.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мразех Райна и не разбирах истерията по нея. Доста беше харесвана, няма какво да се лъжем. Лигави песни и визия на селска мома, но тая естественост се харесваше от много деца. Заслужаваше си местото по турнетата. Само една песен й харесвах, но сега ми звучат по-приятно на фона на днешни и омръзнали ми безвъзвратно някога бози.

 

Именно. На същото мнение съм. Направо ми четеш мислите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мразех Райна и не разбирах истерията по нея. Доста беше харесвана, няма какво да се лъжем. Лигави песни и визия на селска мома, но тая естественост се харесваше от много деца. Заслужаваше си местото по турнетата. Само една песен й харесвах, но сега ми звучат по-приятно на фона на днешни и омръзнали ми безвъзвратно някога бози.
Чак да я мразиш...

 

 

още не е
Да не си помисля! Искам да досмачка Петя първо! Или поне още няколко повода (зверски клип с тотален хит) да даде на толбухинската за нагълтване с шепа хапчета!
Link to comment
Сподели в други сайтове

И като цяло северозападн(ал)ият регион е с най-ниска средна брутна заплата, единствено Враца отсрамва с малко над 1000 лева, което след данъци и осигуровки е под 800, но пак бива.

Това ми обяснява защо това е районът, в който все още чалгата и сърбофилията не са умрели.

Враца има тези показатели само заради АЕЦ-а.

 

Едит: Кондома го обяснил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои млади момичета? Ти ли? :3fdb8960598fa63e:

 

Защото аз тогава бях младо момиче и нямах желание да се возя в такива коли, да размятам пистолети и да бъда като Райна!

Е, ти си искала да си зряла дебела лелка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...