Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Чакането за този дует надмина чакането за дуета с ДесиСлава. :mf_surrender: :mf_surrender:

ще си го почакате :1000 (29): И дуета с Фики беше сниман в края на Април, но излезе Октомври и то само заради сватбата, а не както беше планиран за началото на тази година

Link to comment
Сподели в други сайтове

ще си го почакате :1000 (29): И дуета с Фики беше сниман в края на Април, но излезе Октомври и то само заради сватбата, а не както беше планиран за началото на тази година

А защо го бавят толкова, не е като да са извадили хитовете на сезона и двете... При това могат само да спечелят в тази криза, ако проектът е силен. Ще е много тъпо, ако го пуснат чак август примерно. Но те си знаят де...

Link to comment
Сподели в други сайтове

То според тази статия и двата жанра нямат участия, българите са спрели да ходят на дискотека и да водят нощен живот, затворили са се да слушат класическа музика... Глупости!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо го бавят толкова, не е като да са извадили хитовете на сезона и двете... При това могат само да спечелят в тази криза, ако проектът е силен. Ще е много тъпо, ако го пуснат чак август примерно. Но те си знаят де...

съдейки по последното й клипче, което пусна в иг изобщо няма да се учудя ако тази вечер Галена пусне песента от Ганев (подарък за рожденичката :1000 (29): )

Link to comment
Сподели в други сайтове

То според тази статия и двата жанра нямат участия, българите са спрели да ходят на дискотека и да водят нощен живот, затворили са се да слушат класическа музика... Глупости!

 

Българите не са се затворили у дома е не служат класическа музика, освен евро-прецедателстващите софиянци. Ама и евро-класическите софиянци са огладнели, щом в началото на август Софияската опера ще идва тук, да изнася представление в канала около "Баба Вида", щото се правела лесно сцена, а декорът безплатен.

 

Но толкова дати и толкова факти за всички жанрове от шоубизнеса ни най-малкото показва, че българина няма пари и че с ОПГ "ГЕРБ" го докарахме до кривата круша. Той щом лидерът им Бойко Борисов се отрече от чалгата като дойде на власт през 2009 година, а само 2 години преди това връчваше на Ивана статуетката "Мегазвезда", работата ясна. Но, от тази статия и поне отменените участия за юни можем да направим извод, че като децата свършиха училище и студентите влязоха в сесия основната дестинация, която създава работа за развлекателният жанр (чалга + детска чалга от Криско и сие) загуби истинската си клиентела. Децата отидоха в провинцията и големите градове, с университети и всякакви профилирани училища се изпразниха. Затова не е изненада, че в Пловдив масово затварят дискотеки, а във Видин отварят. Вчера ви писах, кои идваха тук през юни и какво се очаква през юли. И нема празно, щото както пред блока ми се играеха 5 деца, така станаха 30 и са все софиянчета, които питат нашите къде са родени, та като им отговорят, те да изригнат: - Аз съм роден в София!

 

п.п. Някой да има линк към награждаването на Ивана от Бойко, че нещо не намирам в нета? Благодаря! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

След като толкова години най-после и Андра си има етикет - Повелителката на фотошоп програмите.... :happyppl:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То според тази статия и двата жанра нямат участия, българите са спрели да ходят на дискотека и да водят нощен живот, затворили са се да слушат класическа музика... Глупости!

Обратното на чалгата (фолк и поп такава) не е класическата музика, а стойностната от всеки жанр. Нормално е, че не знаеш за съществуването на такова чудо като мелодична песен със смислен текст, изпят наживо.

 

Българите не са се затворили у дома е не служат класическа музика, освен евро-прецедателстващите софиянци. Ама и евро-класическите софиянци са огладнели, щом в началото на август Софияската опера ще идва тук, да изнася представление в канала около "Баба Вида", щото се правела лесно сцена, а декорът безплатен.

 

Сакън да не видите и чуете малко нещо друго освен сръбско виене. Идват, защото нямате собствена опера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сакън да не видите и чуете малко нещо друго освен сръбско виене. Идват, защото нямате собствена опера.

 

Прозвуча, като прогнозата за 1500 лева средна заплата след 2 години в България, която главният софиянец (Тиквата) сънуваше днес на пресконференция. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прозвуча, като прогнозата за 1500 лева средна заплата след 2 години в България, която главният софиянец (Тиквата) сънуваше днес на пресконференция. :1000 (29):

Сега е 1107. Не е невъзможно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега е 1107. Не е невъзможно.

 

1107 е в София, а София не е България. Само лятото става обратното, когато "столичаните вповече" си отиват по родните места, а чалгата върви с тях. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ми е жал вече, много. Толкова да не се приемат каквито са, ами пък в крайна сметка има начини да се вземе в ръце... Предсатвям си и как преживяват тези публикации, дето ги правят за резил, това си е за психолог според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1107 е в София, а София не е България. Само лятото става обратното, когато "столичаните вповече" си отиват по родните места, а чалгата върви с тях. :1000 (19):

Не, в София е много по-висока.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обратното на чалгата (фолк и поп такава) не е класическата музика, а стойностната от всеки жанр. Нормално е, че не знаеш за съществуването на такова чудо като мелодична песен със смислен текст, изпят наживо.

Сакън да не видите и чуете малко нещо друго освен сръбско виене. Идват, защото нямате собствена опера.

Слушам всякаква музика, а тук исках да кажа съвсем друго нещо. Фокси донякъде е обяснил ситуацията. И ще те замоля мнението ти за това какво знам аз или не да не звучи като констатация, не ме познаваш. Аман от отрицателно настроени женици в този форум, после защо никой не влизал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как в София средната заплата ще е 1000 лв., при положение че наемите са от 400-500 нагоре .. поне 1500 е.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Средна работна заплата към март 2018:

 

София: 1 505 лв.

Стара Загора: 1 119 лв. (заради ТЕЦ-овете)

Варна: 1 019 лв.

Пловдив: 978 лв.

Бургас: 906 лв.

....

 

На последно място в България е:

 

Видин: 723 лв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли да има нова песен, няма какво да се слуша вече. Наистина се забелязва доста голяма суша, или поне на мен почти нищо не ми харесва от фолка. Песента която ме е зарибила не е чалга и е на Тото. Чудя се кога и кой ще пусне нещо такова като интерес. Чакаме доста премиери, дано някоя си струва чакането. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли да има нова песен, няма какво да се слуша вече. Наистина се забелязва доста голяма суша, или поне на мен почти нищо не ми харесва от фолка. Песента която ме е зарибила не е чалга и е на Тото. Чудя се кога и кой ще пусне нещо такова като интерес. Чакаме доста премиери, дано някоя си струва чакането. :mf_surrender:

 

Аз си слушам "Влюбена в живота"на Глория. :Vishenka_05: Коя е любимата ти песен от този албум?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фена на Глория да се успокои малко. ДесиСлава и извън Пайнер беше далеч по успешна от Глория в Пайнер. Още 1999-2000 Деса и Кама я детронираха от всички върхове. За последните 20 години, 17 от тях са по силни за ДесиСлава и Камелия, едва 3 Глория да е била над тях. Преслава пък е с доказана твърда фенска маса и дори когато няма хитове, това проличава в допитвания и класации. Ивана също. Според мен и Джена има своя публика, но не е таргета, който ще пише по интернет, а са по народните и обикновени хора. Жалко е да мислиш, че тези имена нямат заслуги за твърда фенска маса... Софи напълни Арената, Глория пълни НДК, а ти си мислиш, че ДесиСлава няма да събере 5 000 човека за всичко, което е дала за 20 години на публиката... А феновете на ДесиСлава са доказани. Самия ти виждаш, че 15 години едни и същи пишем по форумите, за да се съмняваш, че е запазила публика от зрелия таргет. По коментарите от 30-60год в страницата и под всяка публикация добре се вижда , че към Десислава има интерес като певица, а не като актуални хитчета. Не искам фолк концерт. ДесиСлава има шанс с концерт с народна част и поп част, за да събере но0рмална публика. Не мисля, че хората ще очакват да пее Мъжете или Майната ти.

 

Сърдете се на Глория за невъзможния характер, заради който често феновете я подценяват. От години заради фасоните си губи позиции. Можеше да е легенда от турнетата, но бе амбицирана за закриване и егото и не и позволи да е преди друга... Глория има много постижения, няма да ги омаловажавам, както се опитваш да направиш с Десините такива. Това, че някои успяват да се харесат на публиката 20 години по късно е плюс, а не минус, какъвто се опитвате да го изкарате често именно глориевите. Глория също прави комерсиални и плоски парчета, но не е достаъчно само да имаш комерсиална песен, за да е успешна. Не е като последните години Глория да е извадила музикални шедьври, че да се хващаш за това. Песните и да далеч по слаби и не по малко комерсиални от Гледай да не бъркаш или И на всички като теб. Но са от 2009 като звучене...и не стават успешни именно заради това

 

Едно време Деси се е учила с гордост от Глория. Но днес май Глория трябва да се поучи от ДесиСлава като пример, че за дорбите винаги има място под слънцето. Деси е стигнала до тук с много вложени средства, душа и желание, а не в опити да спести и да поднесе проект за трицифрена сума с клипа... На концертите Глория пее ли новите бози и каква е реакцията?

Похвално е начинанието на Глория. ИСка ми се и Деса да тръгне по този път. Рибите имаме по ниска самооценка и често подценяваме потенциала си. Вероятно Деса се страхува от такава крачка, но засега няма реални опасения от провал. По скоро семейното и положение и страховете и я спират. Гласа и е достатъчно ценен и от интелектуалци, попаджии, актьори и т/н/ за да се притеснява. Но Деса няма и да направи концерт просото , за да го направи. Когато се реши, такъв концерт попфолка няма да е виждал досега... Няама да си представя клубните хитчета на голямата сцена.

 

И Глория да беше на миналогодишния концерт във Варна, пак стадиона щеше да е празен. Нито нейната публика бих изттърпели масовките, нито публиката на ДесиСлава. Големите фенове на Деса не ходим по мероприятия, в които има 5-10 мин участия... Няма да гледам Татяни, Яници и Джулии да ми се дондуркат над главата. Ако беше концерт на 4-5 прими - Глора, Деса, Ивана, Преслава, Анелия, Емилия. Бих отишъл и дал 20 лв за вход дори. Искам концерт с доказани и пеещи имена, а не по спонсори и клубни хитове да се определят. Искам концерт с най доброто от фолка за 25 години. Вероятно и много други са като мен. Не ми се слушат клубни тупалки на концерт. Гнусната атмосфера от чалготеките не трябва да се излага на показ на концерти, защото фолка загуби авторитет....

 

 

 

 

Не искам без теб с над 8 милиона гледания. Има ли Пайнески хит от 2012 с подобни гледания? Не ми обяснявайте как години наред не била топа, защото времето доказва подобни завистливи твърдения, когато овековечи песента с 8 милиона за период, в който Деса уж била замряла. Това, че не сте се интересували какво се случва с нея, си е ваш проблем. Тя е доказала с музиката си и милионите гледания къде е била и къде е все още.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента която ме е зарибила не е чалга и е на Тото. Чудя се кога и кой ще пусне нещо такова като интерес.

 

Песента на Тото е най-гледаната в рамките на България според сайта artists.youtube.com. Изпревари Слави и Криско, Тита, Анелия и Джулия, новата на Дара е под него дори. Луд интерес, чак ме е яд, че не може да ме зариби. Чувам я да гърми и от коли.

 

По принцип най-гледаната песен в страната би следвало да е новата ан Гери-Никол, но въпросният сайт не я отчита незнайно защо, а и вчера някой тук каза, че била махната от Трендинг като наказание за купени гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...