Jump to content


Online: Сашка Васева - За Рожденика


Препоръчани коментари

Много ретро звучи песента, което не ме изненада обаче пък е много яка, кефят такива песни за Рожден Ден! :D

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че е решила да направи нова версия и клип на стара песен. Харесва ми как балансира старите с новите парчета, евала.

Не мога да повярвам колко тръгна да се разчупва визуално. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашка след сравнително милото си и добро представяне в Брадъра трябваше или да се покрие, или да направи едно здраво парче.

Каквото и да сътвори, е ретроградна - визия, движения. С предната песен се опита, но просто е нелепа пред камера и събужда присмех.

Разбирам, че й се пее, но да беше държала едно прилично ниво през годините - сега нямаше да го има тоя проблем.

Тя просто си е срасната с онова време и с евтините си прийоми.

 

По логиката на SG Глория трябва да прилага този модел, за да е успешна. Само че Глория и да се направи на карикатура като Сашка, пак няма да я докара, защото си носи дух на съвременна жена, освен това никой няма да я приеме в тая светлина, и слава Богу.

Сашка може и милион да направи на предната си песен, но участия няма, концерти няма, хит няма, албуми няма от години, името й не тежи, на живо не пее. Просто е изгубена кауза това нейното.

 

Тоя тъп римейк, дето е направила, не ми е нито носталгичен, нито умилителен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашка след сравнително милото си и добро представяне в Брадъра трябваше или да се покрие, или да направи едно здраво парче.

Каквото и да сътвори, е ретроградна - визия, движения. С предната песен се опита, но просто е нелепа пред камера и събужда присмех.

Разбирам, че й се пее, но да беше държала едно прилично ниво през годините - сега нямаше да го има тоя проблем.

Тя просто си е срасната с онова време и с евтините си прийоми.

 

По логиката на SG Глория трябва да прилага този модел, за да е успешна. Само че Глория и да се направи на карикатура като Сашка, пак няма да я докара, защото си носи дух на съвременна жена, освен това никой няма да я приеме в тая светлина, и слава Богу.

Сашка може и милион да направи на предната си песен, но участия няма, концерти няма, хит няма, албуми няма от години, името й не тежи, на живо не пее. Просто е изгубена кауза това нейното.

 

Тоя тъп римейк, дето е направила, не ми е нито носталгичен, нито умилителен.

Не знам защо толкова засегнах Глорияни с едно сравнение, което беше с цел не да покажа колко по-велика е Сашка от Глория, а да покажа колко покъртително е положението при Глория щом толкова време не може да стигне дори Сашка. Онзи ден сравнението тръгна между Глория и Ани Хоанг- ако ще ви е по-приятно това да е темата, кажете?

И не съм казал, че Глория трябва да прилага модела на Сашка, пак измислици. :mf_surrender: Глория може да си прилага модела на други две колежки от старата генерация, които са възприемани на сериозно и са си влезли в новото време- Десислава и Камелия. Песни и клипове, една степен по-малко скандални от "И на всички като тебе" и "Минута живот" ще й паснат и ще я издигнат в очите на хората, и със сигурност ще имат повече гледания... но тя не иска и тъпче на едно място.

А на Сашка този проект си й е изцяло ретро, с изключение на някои елементи от визията, но това й е целта, все пак. Явно е решила докато пуска нови песни да припомня и старите на по-младите, които тепърва се запознават с нея като изпълнител. Много добра стратегия, според мен. И да, Хитът на сезона като песен е нещо много по-вървежно от всичко, което Глория е пускала в последно време- това го казвам като факт, а не за да обидя някоя певица или феновете й. Чисто и просто Сашка Васева да пусне песен от Оцко се оказа колкото забавна, толкова и добра идея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория с последния си албум и с фолклорния + всичките концерти, които прави, ако не е приемана сериозно, то не знам коя от жанра е....

И какъв би бил кярът на Глория от 1 милион гледания направени за 2 седмици? Хич не я грее това, за нея е важна публиката, след 2 години пак ще обяви в НДК и пак ще се напълни, а колежките й ще са просто гости във вип ложата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, пее изцяло на живо и се справя доста добре. Само жалко, че залага на чужди песни, а от своите пее само 3-4.

За справянето добре не съм много съгласен по чутото от някакви акапели от брадъра. А къде пее изобщо, къде можем да я чуем, поне записи има ли?

Не знам, винаги ми е била посредствена като певица. Бездарна не, но посредствена. Тя ако е била и много гласовита, нямаше да компенсира с друго.

Дискографията й също така е зле. Харесвам песента "Очи в очи", но колко са песните като нея...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашка пееше доскоро в някакъв ресторант, не знам дали още е там. Май е наблягала на сръбска и руска музика...

 

Не ми харесва клипът. Песента си е известна и без клип, даже май имаше някакъв преди? Визията е много зле. Иначе нека да е продуктивна, не ми пречи. Даже ми е симпатична, но е замръзнала в 90-те.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория с последния си албум и с фолклорния + всичките концерти, които прави, ако не е приемана сериозно, то не знам коя от жанра е....

И какъв би бил кярът на Глория от 1 милион гледания направени за 2 седмици? Хич не я грее това, за нея е важна публиката, след 2 години пак ще обяви в НДК и пак ще се напълни, а колежките й ще са просто гости във вип ложата.

 

Глория я възприемат насериозно, но не като актуална певица с нова продукция. И не само липсата на милиони го показва. Сериозно ли нямате нищо против, че още преди да е направила 25 години на сцена вече е изпаднала тотално от листата на онези, които могат да предложат нещо успешно, докато други колежки от нейната генерация показват обратното на по 40-50 години? Плюс това нали винаги е имало сравнения между нея и Лили Иванова, защо тогава Глория още на 45 не може да прави хитове, каквито Лили правеше на 60, а още от 40 тръгна да залага главно на концерти и никакво развитие в новата продукция, по примера на всички естрадни колежки на Лили, които не успяха да се задържат актуални като нея?

Въобще не възнамерявам да споря за Глория повече, нейният проблем ще стане по-явен след още години. По-скоро ще докажа, че и Сашка не е за подценяване, въпреки имиджа, който сама си е изградила. Но за да не запълваме тази тема със спорове ще постна няколко нейни песни в Скандалите, които може и да не сте чували, но които по нищо не отстъпват на хубавите класики на Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам я, скандална е, трябвало е да се занимава с комедия, толкова на нищо не съм се смял от сърце както на нейните неща. Иначе песента има хубаво послание като изключим балксанския ездач. :1000 (29): Кралица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ревеше до вчера, че вече не иска са е популярна, не иска интервюта, не иска да я разпознават, а сега?

 

Шизофреничка.

 

Песента иначе в миналото май беше зверски хит. Ама тая няма ли вече да ляга да спи, много е досадна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая до онзи ден се оплакваше и ревеше как не искала да е медийно известна, как и влияело зле и накрая се осра.

Ни тази, ни на Рени им е мястото в 2018 г. Даже май втората, макар и да е дебела и грозна, се справя по-добре предвид сръбския репертоар, а както добре знаем, кръчмите , сръбското и скарата се харчат на родна територия.

 

Този травестит обаче няма и този коз дори. Най смешното беше като беше питала за Енджи се разсъблича. Тая, дето циците са и по-известни от лицето. Наистина, ако има нещо по-жалко от Луна и Рени, то е Сашка Васева. Луна даже не е жалка, тя е болна. Не я считам дори за човек, тя наистина психически не е добре. Но тия двете се мъчат и май само оная със сръбското прокопса до някаква степен.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...