Jump to content



Online: Емануела - Гледай ме на снимка


Препоръчани коментари

Я, Преслава решила да вземе участие в клипа накрая. :3fdb8960598fa63e:

 

Песента е с яка музика, тъпи вокали, тъп текст, и въпреки всичко ще е огромен хит, както всичко на Емануела. Визиите й са яки иначе.

 

Не знам как тая жена с такива еднообразни песни вади хитове, има огромен късмет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабо.

Еднодневно

Познат текст.

Познат аранжимет.

Нищо различно.

Съгласен. Неслушаема бозица, която ще се върти месец време. Тая жена няма една свястна песен от година. Пято и изтъркано. Язък, че е талантлива, а тъпче на едно място и робува на комерса. Да не говорим как преминават участията и. А тук е изкарвана топ? Да ви имам критериите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Петя Радева е най-смотаната текстописка, пръквала се някога на небосклона. Не знам Емануела как може да пее тези потресаващо тъпи текстове. Тя не че някога е блестяла текстово с песните си, но последните ѝ няколко са под всякаква критика.

 

Песента е спрях след първата минута, Емануела тази година сериозно издиша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е нещо различно - да, ама на мен ми харесва много повече от предната! И видеото тоя път е добро. Наистина "Без чувства" си остава последното най-добро от Емануела, но и това става за слушане все пак!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оправда ми очакванията за банална песен. Трудно се сещам и за една нейна песен, в която да не се пее за бивш. Как на нея самата не й писна да пее едно и също? Нищо впечатляващо не предлага, а честно казано прави хит след хит. Наистина не разбирам как хората правят хитове тези еднообразни песни на Емануела. Аз лично не й различавам голяма част от песните. За визията да не говорим. Визия, направена от професионалисти, а изглежда супер евтино и вулгарно. За мен такива еднообразни проекти ( песни, визия, клипове) подхождат на тепърва дебютиращо име, което трябва да се наложи като песните му са трябва да са близки до тези на големите, за да му миксират песента с тях в клубовете. Не и за голямо име, което трябва да се отличава и да търси различното, впечатляващото, да се развива като артист и да предлага интересни проекти.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На първо слушане: Клише, което става.. Хит ще е някакъв, но не впечатлява особено много. Прави сте, че Емануела цикли.

 

Жената в края на клипа, ако не е Преслава, то приликата е умишлено търсена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На първо слушане: Клише, което става.. Хит ще е някакъв, но не впечатлява особено много. Прави сте, че Емануела цикли.

 

Жената в края на клипа, ако не е Преслава, то приликата е умишлено търсена.

На първо слушане и на мен не ми хареса, но после ме зариби. Ще я харесаш и ти..когато нещо не ти допадне първоначално, после се зарибяваш :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На първо слушане и на мен не ми хареса, но после ме зариби. Ще я харесаш и ти..когато нещо не ти допадне първоначално, после се зарибяваш :3fdb8960598fa63e:

 

Така се случи с "Нотариално заверен". Първо си виках "Егати тъпнята", после не знам какво ме накара да си я пусна няколко пъти и... това ми е най-слушаната песен за тая година до момента.

 

Обаче Емануела не разнообразява. Трябва малко повече краетивност и в текстовете, и в мелодиите, иначе ще писне като на Галин роботизираните рапчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Емануела не разнообразява. Трябва малко повече краетивност и в текстовете, и в мелодиите, иначе ще писне като на Галин роботизираните рапчета.

 

Преди си разнообразяваше, но явно всички си мислят,че като набарат хит и трябва да следват тази посока само за да имат успех. Тази песен обаче също ще е хит. След поредно слушане все повече ми харесва, ще видим дали няма да ми омръзне бързо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...