Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Написала съм "спря да прави хубава музика"! Което трябва да те наведе на мисълта, че говоря за СВОЕТО УСЕЩАНЕ!

И, да - "Твое копие" ми харесва повече от песните на Деса сега в Пайнер, "Ало, мамо" също! Колко пъти трябва да обясня, че това с милионите при мен не върви, защото се водя само от своя слух и консуматорските предпочитания не могат да ми повлияят?

Ами написано по този начин не предполага, че става въпрос за твоя усет и вкус, а е една безпочвена констатация, която лежи на изсмукани от пръстите глупост. А когато напишеш за някой, че не правел музика, когато прави само авторска такава по свои композиции и феновете и се размазваме от кеф от творческата и муза , а в същото време наричаш правене на музика последния и поредния кавър на Ивана, говори за проява на лош вкус или липса на такъв. Ами слушай си музиката , а нас миличките ни позволи да си слушаме бозите.

Знаете вие в този форум какво е музика. В Чалгата Десислава са синоним на музика.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория след Денсинг Старс се скара и с Гала в "На кафе" и това й беше последното участие там. :1000 (29):

 

С нейното поведение, скучните отговори на въпросите и заучените фрази почти са я спрели от покани в големите телевизии.

Симона, например, е весела, откровена, отворена и приветлива, дори предразполага.

 

От фолкаджийките най-добре според мен се спрява Есил Дюран, да не кажа даже, че има най-много багаж в главата от всички.

Камелия също, но често прекалява със секса и с разни нравоучителни изказвания, които започва с "Когато си....когато човек е..."

Алисия ми е правила добро впечатление, говори добре и ѝ тече мисълта.

Райна ме радва колко е емоционална.

Не са я спрели според мен, тя сама се спря, защото видя последните пъти, че не й е комфортно на интервюта. Като гостува, е в някакви неутрални предавания като "Пред обед". Журналистиката ни се е сринала. Извинявай - сравни дори първото й интервю при Кеворк през 2005 и второто, след като "Всяка неделя" се завърна за кратко. Еми Кеворк задаваше малоумни въпроси. "Какво ти е мнението за напъпилите момиченца в бранша?". <_< Да не говорим за останалите му. Виж и Слави, че не пита нищо адекватно, а се лигави и повтарят стари спомени отпреди 25 г.

При Патрашкова също се държа дръпнато на моменти, пак заради въпросите. Ами да се постараят веднъж! До проучат, да зададат интересни въпроси. Имала е толкова хубави интервюта... Според мен просто е отегчена и от това, а то за съжаление или не е част от атрибутите на бизнеса.

 

Есил е толкова досадна. Говори много, не казва нищо, кудкудяка, такава позьорка е станала... Дори като жури в Айдъла не беше кой знае какво.

Нелина е много интелигентна жена. Райна дава смислени интервюта. Кали - когато е искрена. Валя, ама нея не я канят. Вероника беше май най на ниво от всички в това отношение. И Камелия е добре, стига да не говори за себеизразяване. Таня Боева ми допада как си структурира мисълта, Малина, преди години и Рени, Цветелина, Екстра Нина. Десислава има голямо израстване чисто като емоционална интелигентност, като речник има още какво да се желае, но поне не пелтечи като Галена. Ивана също се справя много добре, стига да не говори с цитати от книги, а със своите си думи. Преди години Глория за мен беше най - начина, по който говореше за музиката си, за темите в нея... и в комбинация с едно възпитано отношение, беше наистина за пример и в тоя аспект, но стана невъздържана.

 

Тъй ли? Какво е станало? Тая Гала пък е толкова елементарна :1000 (29):

Ми Гала й показа материал, как Стела показва среден пръст на журито, и я помоли да коментира. И Глория й каза: "Ти Стела ли си поканила или мен?". Иначе интервюто си продължи, завърши. Не знам защо след това не е гостувала, но и без това няма смисъл - там е абсолютен клюкарник, а Гала е по-зле и от Венета.

 

Нито предаването е същото, нито Глория има общо със себе си от преди години. Но вижте колко по-спокойна, разговорлива, скромна и естествена е.

Гала, сега като се замисля, винаги е имала наклонности на махленска клюкарка, сега предаването й е съвсем с булеварден характер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че е време за Перденца ...

 

Надута е до пазара от рано сутрин! :Vishenka_05:

 

Как ще коментираш тичането на заден ход в края? Кралица!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито предаването е същото, нито Глория има общо със себе си от преди години. Но вижте колко по-спокойна, разговорлива, скромна и естествена е.

Гала, сега като се замисля, винаги е имала наклонности на махленска клюкарка, сега предаването й е съвсем с булеварден характер.

Ето тази Глория липсва ... къде е? Дали пак бихме могли да я видим?

 

Иначе поредния клип с 1 000 000 е:

 

+ още около 300 000.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Диона написала за Галена : Моята кралица,моят идол. :Vishenka_05:

https://www.instagram.com/p/BkAA-S4HJAy/?ut...id=o4xqhj9iwv4b

Повечето актуални звезди от другите жанрове й лайкват на килограм снимките на Галя и й ходят по участия. И съм забелязала как повечето следват единствено нея и Галин от жанра. Истинска лидерка! :whistling:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Надута е до пазара от рано сутрин! :Vishenka_05:

 

Как ще коментираш тичането на заден ход в края? Кралица!

Чак пък тичане ... Но пък определено май не иска да свършва песента, определено си личи с кво густо я изпълнява.

 

Бонус хит от кралицата!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами написано по този начин не предполага, че става въпрос за твоя усет и вкус, а е една безпочвена констатация, която лежи на изсмукани от пръстите глупост. А когато напишеш за някой, че не правел музика, когато прави само авторска такава по свои композиции и феновете и се размазваме от кеф от творческата и муза , а в същото време наричаш правене на музика последния и поредния кавър на Ивана, говори за проява на лош вкус или липса на такъв. Ами слушай си музиката , а нас миличките ни позволи да си слушаме бозите.

Знаете вие в този форум какво е музика. В Чалгата Десислава са синоним на музика.

Слави, препоръчвам ти да спреш с подобни изказвания, все едно ти си последна инстанция и твоята дума е най-тежка. Знаели сме били кво е музика. Ами знае, имаме уши да да чуем и възприемем. Всеки има вкус. Неможеш така да обиждаш всички с подигравателни и високопарни изказвания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой даде идеята на Глория да си направи канала в youtube, но на мен това ми се вижда доста глупаво. По този начин се разпределят гледанията на двете места, а ще е по-добре ако беше само в канала на Планета. Тя си промотира клиповете само от нейния канал на страницата във фейса. Според мен няма нужда от този канал.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, препоръчвам ти да спреш с подобни изказвания, все едно ти си последна инстанция и твоята дума е най-тежка. Знаели сме били кво е музика. Ами знае, имаме уши да да чуем и възприемем. Всеки има вкус. Неможеш така да обиждаш всички с подигравателни и високопарни изказвания.

Не мисля, че поста ми е обиден или груб. И аз си имам мнение

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой даде идеята на Глория да си направи канала в youtube, но на мен това ми се вижда доста глупаво. По този начин се разпределят гледанията на двете места, а ще е по-добре ако беше само в канала на Планета. Тя си промотира клиповете само от нейния канал на страницата във фейса. Според мен няма нужда от този канал.

Печели по някой лев от гледанията.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес Мегз заяви в национален ефир, че Сузанита изпадала в "някакви нейни си състояния под въздейстието на разни вещества" и затова е спряла да работи с нея .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тони Стораро прави зоологическа градина

 

Тони Стораро се похвали с нов домашен любимец, приятел на кученцето Бабмби. Става въпрос за един красив, сив папагал. Изпълнителят на Diapason Records качи история в своя Instagram профил, за да покаже новия член на семейството. Попфолк певецът вече има две животинчета и ако продължава с този темп скоро ще може да си направи собствена зоологическа градина.

 

papagal.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам, че "десовите" продължават най-нагло да бутат калпавата си стока и за композиторка, а тя нотите не познава, да подсетя за стойностите според Пайнер. :1000 (19):

 

Нема по-смешни и комични от "десовите" и Слави. Бе хора, като знаете, че имам бланките на Пайнер още от 2009 година къде сте тръгнали с жълта преса да пикаете срещу вятъра? :1000 (29): Хайде да направим най-бързото и лесно сравнение от бланките с участия на Пайнер, където колегата инженер Митко Трендафилов Димитров - Пайнера (същата специалност е завършил (ТММРМ), но във Варненския университет, а не като мен в Русенския) е оценил Кама и Деса. Чичо ви Фокс е инженер, даскал и ченге. Малко повечко май са ми дипломите, за да ме обсъждат обикновени измамници, разкрити пред цяла България от Нова ТВ.

 

Последният известен хонорар за участие на Камелия в Пайнер е 6000 лева без ДДС и е от 01.05.2014 година....

 

7716613p.jpg

 

Първият известен на Деса след завръщането и в Пайнер е 4500 без ДДС и много се забави с обявяването. Той е чак от 01.03.2016 година.....

 

9348185y.png

 

Виждате, че двете бланки са индентични и хонорарите в тях са сходни за този период, а разликата е само, че Кама я няма, а Деса е там. Предполагам, че след това сравнение би трябвало интелигентните хора да замълчат, но силно се съмнявам десовата гмеж да се кротне. Янева, това ги убива така, както нищо на света. Предполагам можеш да разбереш сега чак защо са така яростни, като заговорим за успеха в чалгата. Ами цифрите показват, че Кама винаги е била по-успешен изпълнител от Деса независимо от желанията на този или онзи. Няма драма, просто факти.

 

:clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...