Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

"Не се изтриваш" вече никой не я помни. В дискотеките не звучи отдавна. Няма по-прехвалена песен за 2017 г. от нея.

Вчера бях на дискотека и въпросната "забравена" песен я пуснаха 2 пъти и хората избухнаха много мощно. Единствената песен от 2017,пусната 2 пъти и на двата пъти се викаше супер силно особено на частта "На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб".Имам чувството , че ако признаеш някой успех на Преслава ще пукнеш :1000 (29):

От вчера останах с впечатление,че въртяха най-много Азис,Слави,Тони Стораро,Галин,Преслава,Галена,Фики,Теди Александрова и Анелия.На "Моро му" имаше също голяма избухвация,определено е най-големия хит на Галя за миналата година,Простошоу мина вяло,както и "Обратно в играта"пуснаха.Изненадващо за мен се завъртя "Бутилка" и хората се изкефиха на макс,също и "Разкрий ме" на Прес,която не очаквах да чуя толкова време след излизането й.Деси мачкаше с "И на всички като тебе" и ретро хитовете "Две сърца" и "Мъжете всичко искат".Галин с МеГуста ,2 пъти Texas Place и "На Египет Фараона",Фики с "Пате".Убедих се , че Зоопарка на Анелия е голям хит за пореден път,"Мило мое" също я пуснаха,"Като теб" на Емануела и новата й,дуета на Емилия и Емрах,Теда А. с "Кораба майка"и 2 пъти новата,Алисия с "Мачкай" и дуета с Илиян,Денис с Мороко,на което също имаше избухвация.Иначе си личи , че дуета на Криско и Слави е най-големият хит в момента,пускаха го 3 пъти.

Общо взето хората ходят по дискотеките за да се забавляват,на никой не му пука кой колко милиона има,спечелени класации,начален интерес и т.н.Тези войни , които се водят тука са абсолютно безсмислени и изкривяват представата на човек за попфолка.Все пак това е музика и е предназначена за развлечение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не се изтриваш" вече никой не я помни. В дискотеките не звучи отдавна. Няма по-прехвалена песен за 2017 г. от нея.

ПАХАХАХАХХАХАХАХАХХААХАХХАХАХАХ

 

Наистина в тоя форум има друга реалност. Чудя се, от едно психическо заболяване ли страдате или различни?

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-спокойно!

Анелия има САМОСТОЯТЕЛНИ песни с 22 и съответно 21 млн. гледания. Единствените две по-предпочитани в канала на Планета, от репертоара на Галя са "Кой" и "Пей, сърце", които са дуетни, при това с изпълнители, които пазаруват щедро милиончета, особено Фиката. Истински самостоятелна песен, без фийчъринги и дуетни партньори - "Стара каравана", с 16 млн. :3fdb8960598fa63e:

Янева, хита си е хит, ако ще квартет да го изпълняват. Иначе аз имах предвид обща бройка гледания.Точно тази обща бройка дава яснота кои са най-хитовите изпълнители, иначе тя и Андреа има самостоятелна песен с 30+ млн. , но не виждам да се възхвалява за жената-хит. Купени гледания се доказват с доказателства, а не със слухове. Дори като чужди кавъри на наши песни водят Галя и Азис в последните години.С теб сме коментирали положителните черти на Анелия, но е факт, че при няма как да важи определението жената-хит, когато между хитовете си често има поне 2 песни без особен успех.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ПАХАХАХАХХАХАХАХАХХААХАХХАХАХАХ

 

Наистина в тоя форум има друга реалност. Чудя се, от едно психическо заболяване ли страдате или различни?

 

Да наистина тези които по цял ден хейтят тук наистина имат проблем , но основният им проблем е Преслава , която без да си мърда пръста и която снима в мазета мачка любимките им със скъпо бюджетни клипове , та това е общо взето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да наистина тези които по цял ден хейтят тук наистина имат проблем , но основният им проблем е Преслава , която без да си мърда пръста и която снима в мазета мачка любимките им със скъпо бюджетни клипове , та това е общо взето.

Голямата гордост, че не влага в проектите си. Човек с малко акъл и който не се ограничава само до Балканите, никога не би изтъкнал като предимство мързела и видеата в мазето на даден артист. А "мачкането" отново е само във вашите глави.

На другите им бил основен проблем Преслава, защото я критикуват, а ти като хейтиш Галена как се нарича?

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква охрана може да е този?

Каквато беше и в СУ - люпеше семки по цял ден и се хилеше като кон, вместо да проверява книжки :mf_surrender: Добре, че го разкараха.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквато беше и в СУ - люпеше семки по цял ден и се хилеше като кон, вместо да проверява книжки :mf_surrender: Добре, че го разкараха.

Че той не е ли кон?

https://www.instagram.com/p/BgWTRfWAvhX/

Кралица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквато беше и в СУ - люпеше семки по цял ден и се хилеше като кон, вместо да проверява книжки :mf_surrender: Добре, че го разкараха.
Кайчо, В СУ ли учиш, сладък? :Vishenka_05: И аз съм го завършила. Магистърската ти теза да не е била на тема "Преслава - чудеса, за да остане в топ 3"? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кайчо, В СУ ли учиш, сладък? :Vishenka_05: И аз съм го завършила. Магистърската ти теза да не е била на тема "Преслава - чудеса, за да остане в топ 3"? :3fdb8960598fa63e:

Не - "Преслава: философия на мързела и успеха" :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Феновете на Преса ще млъкнате ли сега ?

 

#ДайМиЛюбов - Без реклама,без анонс,без трейлъри,тийзъри

 

 

24 ч. - 294 176 показвания

харесвания - 11к

НЕхаресвания - 857

коментари - 1044

 

 

Обратно в играта - с реклама,анонс,снимки,тийзъри

 

24 ч. - 286 757 показвания

харесвания - 12к

НЕхаресвания - 2,5 к

коментари - 669

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не - "Преслава: философия на мързела и успеха" :3fdb8960598fa63e:
Предполагам, приложил си графики с изчисления на статуетки, първи места в Сигнал през годините, гледания в ютуб и т.н. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Редовните вечери по ресторанти не прощават.. :3fdb8960598fa63e:
По-скоро е задълбочила здравословните проблеми, макар да отрече за такива пред Венета. Изглежда наистина зле, коренна разлика със снимките си.

Но е супер, че дава пълен игнор на този гнусния. Като гледам, Лорена, примерно, само дето не му се е метнала отгоре. :mf_surrender: И тая Джулия и тя. Не ги ли е гнус?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро е задълбочила здравословните проблеми, макар да отрече за такива пред Венета. Изглежда наистина зле, коренна разлика със снимките си.

Но е супер, че дава пълен игнор на този гнусния. Като гледам, Лорена, примерно, само дето не му се е метнала отгоре. :mf_surrender: И тая Джулия и тя. Не ги ли е гнус?

Е,да,без ташак явно проблема й с щитовидната жлеза се е задълбочил.Ти остави тия двете ами виж и Яница..Милата явно са се надушили,че са близки животински видове. :3fdb8960598fa63e:

Много мило се изказваш за Андреа днес,на какво се дължи?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е,да,без ташак явно проблема й с щитовидната жлеза се е задълбочил.Ти остави тия двете ами виж и Яница..Милата явно са се надушили,че са близки животински видове. :3fdb8960598fa63e:

Много мило се изказваш за Андреа днес,на какво се дължи?

Ако фрасне Весо фена с огромна цица в муцуната и го довърши, даже в личния си топ 20 ще я включа! :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам, приложил си графики с изчисления на статуетки, първи места в Сигнал през годините, гледания в ютуб и т.н. :Vishenka_05:

Да .. има цяла глава с биографията, след това отделна глава: Наглост и лицемерие; трета глава: Наркотици и бисове; Заключение: От пика на Ванча до краха на Цървул - по всяко време на историята в топ 3 :Vishenka_05:

:3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да .. има цяла глава с биографията, след това отделна глава: Наглост и лицемерие; трета глава: Наркотици и бисове; Заключение: От пика на Ванча до краха на Цървул - по всяко време на историята в топ 3 :Vishenka_05:

:3fdb8960598fa63e:

Къде влизат дуетите с всеки, що мърда в тоя жанр? В "Наглост и лицемерие" ли?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...