Jump to content



Online: Емилия и Емрах - По такива си падам


Препоръчани коментари

  • Отговори 127
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Какво е уцелила? Емилия е по-деградирала от Андреа и Джена взети заедно. Аз ако моята се напъваше толкова, а безуспешно щеше да ме е срам че я харесам.

Сега искат ефекта "Кой", но няма и 1% потенциал да е дори хит това. Смотан клип, грозна Башурица и Анадолски още ненапомпан Фики, скучна и еднаква с още 50 песни мелодия...Пълен боклук.

Да, така и за "Калифорния" се говореше, но това не попречи да стане един от най-големите хитове и да гърми и до днес. За грозното няма да коментирам даже, Емилия е една от красивите певици, само като се усмихне и това стига... Иначе че примерно "По-силна ставам" е провал - така е, че и този клип е зле - пак съгласен... Но останалото... Това ще е хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, така и за "Калифорния" се говореше, но това не попречи да стане един от най-големите хитове и да гърми и до днес. За грозното няма да коментирам даже, Емилия е една от красивите певици, само като се усмихне и това стига... Иначе че примерно "По-силна ставам" е провал - така е, че и този клип е зле - пак съгласен... Но останалото... Това ще е хит.

Специално за всяка според мен стана най-големия й хит за последните години. Пръскаха я поне 1 година да я пускат по дискотеките, специално в моя град.

На тая й предвиждам 2-3 милиона за месец. Което е ок.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгата може само да мечтае за толкова силна и грабваща песен като на Криско и Слави, няма нужда да ги намесвате. Криско така или иначе няма стигане от никой в българската музика като хайп, освен Азис и Гери Никол. Те тримата са си друга категория.

 

Песента ми хареса на мен. Момчето изглежда и звучи 100 пъти по-добре от брат си, има много потенциал. Ама малко не ми стои дуетът между двамата. Емилия може и много по-добре да се представя от това. След "Калифорния" единствено "Как да изтрезнея" ми е на ниво, а има сигурно 5-6 песни изкарани. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, така и за "Калифорния" се говореше, но това не попречи да стане един от най-големите хитове и да гърми и до днес. За грозното няма да коментирам даже, Емилия е една от красивите певици, само като се усмихне и това стига... Иначе че примерно "По-силна ставам" е провал - така е, че и този клип е зле - пак съгласен... Но останалото... Това ще е хит.

Ти харесваш Емилия заради това че може да нацели хит или заради таланта й и добрите качествени песни през годините?

"По-силна ставам" ако нямаше демоде клип и скучна мелодия щеше да е добра. Текста е готин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра песен! За мен Емилия прави песента. Отдавна не е пускала нещо толкова силно. Не очаквах, че този Емрах пее толкова добре. Дано имат успех!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми хареса на мен. Момчето изглежда и звучи 100 пъти по-добре от брат си, има много потенциал. Ама малко не ми стои дуетът между двамата. Емилия може и много по-добре да се представя от това. След "Калифорния" единствено "Как да изтрезнея" ми е на ниво, а има сигурно 5-6 песни изкарани. :mf_surrender:

 

Той и Фики изглеждаше добре на 18, докато не омаза нещата с добавките, които взима. А и генът си каза думата. Този Емрах в момента е на 16 години. Дано не поеме по пътя на брат си да се прави на свръхгорила.

 

Това е седмата песен на Емилия след "Калифорния". За мен всичко освен "Специално за всяка" и дуетът с Тони е под нивото, което се очаква от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До онзи ден се обясняваше на бащата в любов, сега с малкия му син... :mf_surrender:

Емилия добре ли е, а не ние добре ли сме... Това е въпросът! :mf_surrender:

Може и дует с Фики да направи. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крайно неадекватна колаборация ... той на 17 максимум, тя на 36 .. педофилия. :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Взимаш ми думите от устата. И за двете неща. :3fdb8960598fa63e:

:1000 (30): :1000 (29):

 

Между другото Емрах още 2015 си каза в един общ чат, че точно през 2018 баща му ще го набута в Пайнер. Определено му се сбъдват мечтите. :whistling:

 

Музиката малко ми прилича на "Изкушение"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Башур нещо не влияе добре на Емица...

А може тя, окрилена от любовта, най-после да показва истинската си същност :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахур ли е, Башур ли е, не го знам, но Ема още докато беше с Коко взе да зацикля здраво .. след 2015 е пълна катастрофа.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

До онзи ден се обясняваше на бащата в любов, сега с малкия му син... :mf_surrender:

Емилия добре ли е, а не ние добре ли сме... Това е въпросът! :mf_surrender:

Много си е добре, не я мисли ти нея! :)

 

По твоята (тъпа, с извинение) логика можем ли да питаме след като до вчера си пял "Душ или направо" как на следващия ден пееш "Не искам да знаеш". Сравняваш абсолютно несравними неща и проекти, само за да може и последния неразбрал да разбере "какво дъно всъщност е Башурка". Може би ти е болка, че и тя събра повече гласове за "Певица на десетилетието), та не се наложи да я добутваш по твое усмотрение в номинации, ама какво да се прави... :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахур ли е, Башур ли е, не го знам, но Ема още докато беше с Коко взе да зацикля здраво .. след 2015 е пълна катастрофа.

Бахурка на годината :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :bowdown:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си е добре, не я мисли ти нея! :)

 

По твоята (тъпа, с извинение) логика можем ли да питаме след като до вчера си пял "Душ или направо" как на следващия ден пееш "Не искам да знаеш". Сравняваш абсолютно несравними неща и проекти, само за да може и последния неразбрал да разбере "какво дъно всъщност е Башурка". Може би ти е болка, че и тя събра повече гласове за "Певица на десетилетието), та не се наложи да я добутваш по твое усмотрение в номинации, ама какво да се прави... :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

Боже, това десетилетие уж не те интересуваше, а не спираш да го говориш, много след като темата мина и замина... :mf_surrender: Нищо общо няма това, че Емилия събра ЕДИН глас повече в предварителните номинации, а след това за наградите - 0!

Не виждам да е добре - пее за връзки и сексуални намеци с 16 годишен... Хайде, със Стораро си подхожда, но с момче, което ни пълнолетие има, ни е завършило училище да ми се прави на влюбена и да му пее за "кака му"... :3fdb8960598fa63e: Та тя е вече стара чанта, каква кака му е?!

Разбира се, че има логика първо да пееш "Не искам да знаеш", а после - "Душ или направо"! Оправи си хронологията, кое е първо, кое следващо! Човек може и да страда по неосъществена любов, след известен период да мине на сексуална и еротична вълна! Що за разбиране, а и защо трябва да намесваш Ивана, винаги щом говориш с мен?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...