Jump to content



Online: Емилия и Емрах - По такива си падам


Препоръчани коментари

  • Отговори 127
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Направила е услуга на приятел. Сигурно никоя не е искала да запише дует с него. :3fdb8960598fa63e:

Каква услуга? Та той прави цялата песен, а Емилия е само фон в случая!

Скерлев е монтирал клипа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия вече си има конкуренция в правене на колаборации с всичко де що мърда. Албума ще го чакаме още някоя друга петилетка.

Ти, албум с такива песни ли желаеш? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам от къде се взе това момче, и песен не очаквах от Емилия, но ме разби. Толкова е яка, музика и изпяване, заряд, това ще е хит. Просто най-накрая песен на ниво Емилия, интересна и с потенциал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песничката, но не е и кой знае какво. Със сигурност не може да става и дума за повторен успех като на "Кой" например, не знам дали не е търсено нещо подобно като ефект. Клипът е доста приятен и забавен. Последното което е най-добро от Емилия за мен е "Все едно ми е", дано следващата е по-добра.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие нещо не сте добре, песента е супер, куплетите и припева са с такъв заряд, особено тя така пее. Тъпа е песента на Криско и Слави, ако ви се слушат такива бози... Пък на нещо добро, дето преди години щеше да гърми казвате, че е зле... То тогава аз съм разочарования от тази действителност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие нещо не сте добре, песента е супер, куплетите и припева са с такъв заряд, особено тя така пее. Тъпа е песента на Криско и Слави, ако ви се слушат такива бози... Пък на нещо добро, дето преди години щеше да гърми казвате, че е зле... То тогава аз съм разочарования от тази действителност.

 

Ама остави хората да имат собствено мнение. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама остави хората да имат собствено мнение. :mf_surrender:

Естествено, нека си имат. Аз обаче говоря общо, не само защото е Емилия. Наистина се дразня, че едни песни, дето са пълните боклуци се котират така, само защото е Криско. Все тая, тук съм сигурен, че моята уцели в десятката!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, нека си имат. Аз обаче говоря общо, не само защото е Емилия. Наистина се дразня, че едни песни, дето са пълните боклуци се котират така, само защото е Криско. Все тая, тук съм сигурен, че моята уцели в десятката!

Най-силната й песен от раждането насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, нека си имат. Аз обаче говоря общо, не само защото е Емилия. Наистина се дразня, че едни песни, дето са пълните боклуци се котират така, само защото е Криско. Все тая, тук съм сигурен, че моята уцели в десятката!

Какво е уцелила? Емилия е по-деградирала от Андреа и Джена взети заедно. Аз ако моята се напъваше толкова, а безуспешно щеше да ме е срам че я харесам.

Сега искат ефекта "Кой", но няма и 1% потенциал да е дори хит това. Смотан клип, грозна Башурица и Анадолски още ненапомпан Фики, скучна и еднаква с още 50 песни мелодия...Пълен боклук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, нека си имат. Аз обаче говоря общо, не само защото е Емилия. Наистина се дразня, че едни песни, дето са пълните боклуци се котират така, само защото е Криско. Все тая, тук съм сигурен, че моята уцели в десятката!

 

За Криско съм съгласен, песните му звучат еднакво. И аз се ядосвам че правят по над 20 млн. гледания, искам чалгарите да са най-вървежни, но явно сме в дълбока криза, щом най-големите Пайнерски хитове от 2017 едвам стигнаха 13 млн.

 

От Емилия очаквам силни песни като "Гадните" и "Калифорния", дето те грабват от първо слушане и не те пускат дълго време. Имам чувството, че нещо не й върви напоследък в творческо отношение.. Добре, че все пак се отчете с най-силния дует за миналата година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...