Jump to content



Богоизбраната икона на фолка - Сашка Васева!


Препоръчани коментари

  • Отговори 38
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не мога да те забравя Георги е много хубава песен, звучи даже естрадно тип Йорданка Христова и Кичка Бодурова, може би за това не я въртят по ретро партита. Иначе мелодията на припева е брутална. Жалко, че няма нито едно живо изпълнение и самото аудио на всички клипове е с много лош звук. За това пък си имаме Хитът на сезона- кристален звук и бели зъби :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое ви е любимото изпълнение на "Не мога да те забравя, Георги"?

1995:

Най-старото. Голямото начало на една голяма легенда с една голяма класика.

Аз като цяло бях фен и на Пирин Фолк тогава. Седях пред телевизора и го чаках с нетърпение, за да видя Сашка хаха. :1000 (29): Не съм сигурен колко от родените в края на 90-те биха могли да знаят каква сензация беше този конкурс в първите години на демокрацията. И съответно колко важно беше участието на Сашка всяка година.

Тя дори изпълняваше емблематичната песен, с която започваха концертите, много ми е любима в изпълнение на нея и на първата Десислава. :D

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да те забравя Георги е много хубава песен, звучи даже естрадно тип Йорданка Христова и Кичка Бодурова, може би за това не я въртят по ретро партита. Иначе мелодията на припева е брутална. Жалко, че няма нито едно живо изпълнение и самото аудио на всички клипове е с много лош звук. За това пък си имаме Хитът на сезона- кристален звук и бели зъби :3fdb8960598fa63e:

 

Супер яките песни са и двете. Още не мога да повярвам, че Сашка успя да влезе в новото време- това ако някой ми го беше казал миналата година по това време, нямаше да му повярвам. :D Макар че аз още някъде лятото бях получил инфо за някои нейни проекти, единият от които очевидно е ремиксът на Левовете през есента. Жалко, че другите може би няма да видят бял свят, тъй като навярно не са се получили нещата, но поне Хитът на сезона е Хитът на сезона. :D

 

Скандална! Тази песен си беше хит, между другото. Сашето поиска ли, прави успешни проекти дори и без да се е мъчила да пази актуалност с години, като повечето други. Тя просто привлича хората естествено. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандална! Тази песен си беше хит, между другото. Сашето поиска ли, прави успешни проекти дори и без да се е мъчила да пази актуалност с години, като повечето други. Тя просто привлича хората естествено. :D

Аз мисля да я пратя на мениджъра на Лейди Гага, много ми е интересно как ще реагира. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля да я пратя на мениджъра на Лейди Гага, много ми е интересно как ще реагира. :1000 (29):

:1000 (29):

Трябваше да я пратиш по времето, по което Гага беше на върха. Каквато беше луда като нищо щеше да вземе Сашка на някой концерт, да си комбинират шоу-тата. :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата с лепенки на зърната и виден идол на Камелия Вескова:

6605291A.jpg

Толкова я търсех тази обложка тези дни, когато правех подобна за дивия албум на Десислава. И двете са им от една и съща година, а след това коя ли не се появи така. Кралица Сашка е новаторка, както винаги!

 

Smith мигом да направи подписи и иконки от новия клип на кралица Сашка, да се пременим както подобава!

И аз си го мислех тези дни- готов съм най-накрая да сменя Гералт от Ривия с такава емблема и моя някогашна любимка! :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Smith мигом да направи подписи и иконки от новия клип на кралица Сашка, да се пременим както подобава!

http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1879600

Заповядай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека да коментираме, че Кралица Васева е изместила Тереза и Аднан бийтс от трендинга :girl_witch: Не знам колко дълго ще се задържи там, но самия факт, че фолк икона с 25-годишна кариера измества актуалните на деня си е достатъчен. На това му се вика гръм от ясно небе, Тери и ХИТ МИКС сигурно са в шок :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека да коментираме, че Кралица Васева е изместила Тереза и Аднан бийтс от трендинга :girl_witch: Не знам колко дълго ще се задържи там, но самия факт, че фолк икона с 25-годишна кариера измества актуалните на деня си е достатъчен. На това му се вика гръм от ясно небе, Тери и ХИТ МИКС сигурно са в шок :3fdb8960598fa63e:

 

Тери също бая си постоя в трендинг, не може да се отрече и че нейната песен се възприема доста добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пропуснала съм участието на Саша в "Челюсти". Водещата е под всякаква критика. Няма право да дълбае в козметичния проблем на жената, след като Васева категорично подчерта, че не дължи обяснение за точката, която си слагаше на челото. А вече да пита детето дали е виждало как родителите му са правили секс, е идиотия!

Тази води ли още нещо някъде?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пропуснала съм участието на Саша в "Челюсти". Водещата е под всякаква критика. Няма право да дълбае в козметичния проблем на жената, след като Васева категорично подчерта, че не дължи обяснение за точката, която си слагаше на челото. А вече да пита детето дали е виждало как родителите му са правили секс, е идиотия!

Тази води ли още нещо някъде?

Тя много за малко водеше по телевизията, бързо я свалиха от ефир, май си продължи по радиото, сега може да се изявява другаде някъде... Помня, че и Екстра Нина, Никол и Нагона й гостуваха по повод на песента за Бойко, и с тях беше неадекватна, макар че можеше да се получи заядливо по интересен начин.

 

Дайте малко пресни интервюта на Сашето, да чуя за новите й проекти. И в Брадъра не я гледах, оттогава насам не съм засичал нейни изяви в нета, а ми е забавно да я гледам и слушам.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дайте малко пресни интервюта на Сашето, да чуя за новите й проекти. И в Брадъра не я гледах, оттогава насам не съм засичал нейни изяви в нета, а ми е забавно да я гледам и слушам.

 

Вече си е комбина и с актуални плеймейтки. Не е ли кралица?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...