Jump to content



Богоизбраната икона на фолка - Сашка Васева!


Препоръчани коментари

  • Отговори 38
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Сашка Васева е може би най-голямата ми любимка сред скандалните зведи, обожавам я. Просто освен някои от емблематичните песни, има и някои интервюта/моменти/цели ери, в които ме е побърквала. Специално поствам това видео с кучетата й, дето й свалят екстеншъна и тя бяга, не знам колко пъти съм плакал от смях на него. Участието й в онова танцово шоу и скандалът с Нешка, Вип Брадър, моментите с Extreme, отвличането от извънземни, личните й снимки или онова видео в колата, или като обясняваше в Историческия музей пред bTV, че поп фолкът тръгвал от прабългарките още при създаването на първата българска държава, фотосесията като Червената шапчица... Наистина никоя никога няма да предложи шоуто й, велика е. Освен това е толкова добра душа, естествена и харизматична.

 

https://www.vbox7.com/play:3675e437

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимото ми видео на Сашка е от сватбата й, на която сама си пее Левовете, а Кристина Димитрова се раздава като луда на сцената.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз все още използвам фразата “ще протестирам с голата си гръд”, когато ми е лигаво. :D Жалко, че вече видеото го няма в интернета.

 

http://www.videoclip.bg/watch/218608_Sashk...ra-gola-po-cici

 

И аз го използвам и научих хората около мен да го казват :)))

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идва Видов ден - противната водеща на "Челюсти", която се опитва да унизи Саша в горното интервю, е станала продавачка в магазин за свещи на Патриарха. А иконата от Дупница продължава да пее и развява пищна гръд! :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Идва Видов ден - противната водеща на "Челюсти", която се опитва да унизи Саша в горното интервю, е станала продавачка в магазин за свещи на Патриарха. А иконата от Дупница продължава да пее и развява пищна гръд! :3fdb8960598fa63e:

Нека й на кучката! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...