Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

На днешния ден през 2007 година Рики получи своята Звезда на Алеята на Славата в Холивуд:

 

 

На днешния ден също през 2007 загина трагично Тоше Проески. Беше само на 26 години.Очакваме английския му албум "Secret Place " на 2 ноември.

 

Днес стават 11 години от смъртта на Тоше:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Нещо мрачно

 

Гледам наоколо, но пак падам в сенки

Не го очаквах това, казвам ти, прилича ми на шега

Мислите ми се страхуват

Но действията ти крещят в един глас "сбогом"

 

Повече от лъжата, скъпи, боли истината

Защото истината, скъпи, беше фалшива, в крайна сметка

Спомням си тогава, когато планирахме пътешествия с ангели

Но как да стигнем сега до небето без криле?

 

И да имаш нещо мрачно в светлите си очи

И да имаш камък вместо сърце и всичко да разбиваш на парчета

И да имаш нещо мрачно в светлия си поглед,

ще стана нощ да те намеря, дори и да живея в една лъжа

ще стана нощ да те намеря, дори и да живея в една лъжа

 

Събудих се пак внезапно, останала без дъх

Със сълзи от болка напоих празното ти място

Ще сложа край, за да се спася, Господи, какво ме чака

Всички демони отново крещят името ти

 

И да имаш нещо мрачно в светлите си очи

И да имаш камък вместо сърце и всичко да разбиваш на парчета

И да имаш нещо мрачно в светлия си поглед,

ще стана нощ да те намеря, дори и да живея в една лъжа

 

Повече от лъжата, скъпи, боли истината

Защото истината, скъпи, беше фалшива, в крайна сметка

Спомням си тогава, когато планирахме пътешествия с ангели

Но как да стигнем сега до небето без криле?

 

И да имаш нещо мрачно в светлите си очи

И да имаш камък вместо сърце и всичко да разбиваш на парчета

И да имаш нещо мрачно в светлия си поглед,

ще стана нощ да те намеря, дори и да живея в една лъжа

 

Ще стана нощ да те намеря...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте. Астролозите на форума ми трябват. Запознати ли сте кои камъни за коя зодия са подходящи и как влияят? Подариха ми гривна с оникс и аметист, както и висулка с обсидиан. Ок ли е да ги нося? Водолей с асцендент рак съм. :Д
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Забравете го и живейте нормален живот

Защото когато си тръгнеш, той ще знае твоята стойност

Поради тази причина бъдете силни

 

Никога не оставяйте сълзите ви да се появяват

Нито пък да изглеждаш тъжна за него

Дръжте се сякаш сте намерили друг, който да запълни мястото

 

Нека твоето достойнство да ти бъде скъпоценно

Не се притеснявайте от собствените си ръце

Защото, когато почувства, че сте го забравили

Утре ще премине света, за да ви намери

 

 

Кефят текстовете на песните от новия албум на Хайфа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще чуеш някой да каже някога,

че деца са пострадали,

О, Боже, не!

по новините чувам отново

по света някъде, пак война,

пак насилие.

Трябва ни спокоен сън

невинност,

да няма страх и сълзи,

всичкото зло да изчезне

да няма тъжен ден

за нас.

 

За този свят

един и единствен

трябва всичко да направим

само него имаме.

За този свят,

единствен за нас

с детска усмивка

трябва да се борим,

за този свят.

 

Сърцата ни докосва

за трохичка любов всеки миг,

по една молитва за децата,

те са невинни.

Да се учим от тях

за вярата и надеждата

трябва вечно да е жив

сънят, който храни тях,

спасението.

 

И няма страх, няма глад,

да няма грижи за никого.

 

 

 

 

Устните ти да целувам искам,

нежно да те прегърна аз,

да призная моя любов, че ти за мен си всичко,

сърцето ми няма да се излекува,

ще те обичам винаги аз,

нито един спомен нямам без теб.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без тебе няма бряг за океана от сълзи и болка

Няма извор за душата да се напие

Без тебе пролетта не идва и птиците от юг не отлитат

Живота минава като наказание

След всичко знам,че в цялата вселена имаш най-якрка светлина

Всеки ден с теб беше земен рай

 

И казват времето,времето лекува всички рани

но за какво ми е вечността без теб

Пея от тъмнината онези наши песни

Роня сълзи,рано моя,нуждая се от теб

Казват времето,времето лекува всичко

но за какво ми е вечността без теб

Пея от тъмнината онези наши песни

Роня сълзи,рано моя,нуждая се от теб

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като Рики обра всички награди през 2016 за синглите от албума, включително и Грами за албума, какво ли ни е подготвил за идните месеци и какъв ли ще бъде новия му албум и следващия му сингъл:

 

9259569F.jpg

 

8641083f.jpg

 

9241261T.jpg

 

Също така през 2016 в Първото издание на Латиноамериканските музикални награди, Рики печели трета поредна награда за албума си за Албум на годината и за Любима поп песен за La Mordidita. Нормално е сега след успеха, който постигна албума, Рики да иска да изкара още по-хубав албум.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Таня, кажи нещо за себе си, ти си по-интересна от Рики.

Че малко ли ти написа - имала нов стажант, и разбира се готин. Какво повече от това? Само дано се крият успешно от шефа, че ша фърчат и двамата после.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че малко ли ти написа - имала нов стажант, и разбира се готин. Какво повече от това? Само дано се крият успешно от шефа, че ша фърчат и двамата после.

Трябва да внимава да не предизвика ревност у шефа, който й има мераци. Съчувствам ти, Танче, тежко е да си толкова желана и да трябва да реагираш бързо кого да неутрализираш веднага и во веки и кого да допуснеш по-блицо.

  • Hug 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дотук кампанията на Рики да помогне на Пуерто Рико с тениските изрисувани с флага на Пуеето Рико и то от децата на Рики и по тяхна идея върви с пълен успех. Засега много известни личности подкрепиха Рики и си купиха тениските-сред тях са Джей Балвин, Карлос Ривера, екипа на Рики, пиарката му, Ева Лонгория, Еглантина Зинг, Bad Bunny, Луис Фонси и жена му, Алехандро Санз, Малума, Карлос Вивес, екипът на Despietta America, Марк Антъни и много други. Поредната известна липност, която подкрепя Рики днес е певицата Кари Ъндерууд. Не знаех, че са приятели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дотук кампанията на Рики да помогне на Пуерто Рико с тениските изрисувани с флага на Пуеето Рико и то от децата на Рики и по тяхна идея върви с пълен успех. Засега много известни личности подкрепиха Рики и си купиха тениските-сред тях са Джей Балвин, Карлос Ривера, екипа на Рики, пиарката му, Ева Лонгория, Еглантина Зинг, Bad Bunny, Луис Фонси и жена му, Алехандро Санз, Малума, Карлос Вивес, екипът на Despietta America, Марк Антъни и много други. Поредната известна липност, която подкрепя Рики днес е певицата Кари Ъндерууд. Не знаех, че са приятели.

Може да си приятелки, затова не сме знаели :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Танютка, така и не издаде тайната за това завишено мъжко внимание - няма да е само от розовия маникюр с брокат и прическите от близката фризьорка...

 

Да не би да се пръскаш с някакви феромони?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Танютка, така и не издаде тайната за това завишено мъжко внимание - няма да е само от розовия маникюр с брокат и прическите от близката фризьорка...

 

Да не би да се пръскаш с някакви феромони?

 

Абсурд. Може да е от розовия кварц- сърце, който носих.

В Приморско като бях и ми казаха, че най- много него хората купуват и затова бързо свършва.

 

Също така имам и направена муска отскоро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За стажанта:; Вчера тоя път беше сутринта на работа и ми вика здрасти пак, пак ме гледаше и ми каза че му било последен ден, ще се сбогуваме и аз му викам много тъпо. Новата колежка само ме караше да ходя до горе да вземам чинии само и само да го видя. После ми вика като дойде да носи чинии вземи му телефона, фейсбука. Викам нищо няма да стане. И всеки път като се качвам догоре и ако той е в залата ме гледа, или ми се усмихва, или ми намига. И докато аз съм била горе по работа, а той слизал да носи чинии в миялното, колежката ми ми каза, че той казал за мен, че съм била симпатично момиче и дали имам 21-23 години. Колежката ми му казала, че не била сигурна, но му казала, че имам 23. Той ме изкара много малка, че и момиче. И като го засякох в миялното най-накрая се запознахме с помощта на колежката, и то как се запознахме, хванахме се с пръстче, защото ръката ми беше мокра. Бил барман някъде и стажуването при нас му било като 2-ра работа. Иначе от колежа по туризъм бил и на 21 е. Шефът ми вика: Ти днес изтърка направо стълбите да се качваш, друг път не мога да те накарам. И стажантът идва и му вика ей я каката. То толкова да ми личи, че го харесвам, ужас. И стажантът идва и казва на шефа: Хвани си кака да те отрака или и най-сбръчканата стафида е хубава. И аз даже му казах на момчето защо не дойде при нас да работи, той каза, че щял да идва често. И колежката-студена кухня го издебнала докато а пак съм била някъде по работа и му искала телефона, а той казал, че няма да го даде, бил обвързан. Има си гадже, а пък от първия ден ме гледа, усмихва ми се, намигва ми. И като разбрах какъв е, не исках да го виждам. И преди да си тръгна, събирам чувалите и той там беше до бара и ми вика хай бейби аз нищо не му казах. Бях бясна. Не стига, че си има гадже ами и бейби ще ми вика. После пак трябваше да се качвам и той беше там и ми вика какво става, викам му ще си ходя. И после го чаках да се облича в съблекалнята и като излезе беше напарфюмиран, каза ми чао, чак и ме потърка по рамото. За какво го прави. Затова не ми трябва мъж, карам си с Ники и това е. Във вторник вечерта, ако заминаваме за Приморско и няма да мисля изобщо.

Ники знае за стажанта.

 

Новата ще я махат. Сега звъннах на колежката дето оправяше залата и ми каза, че остава на работа. Жената за залата остава, няма да я оправям аз, че беше ад, а новата я махат. Имало Господ.

Доволна съм. Явно има някаква сила, която ме пази след ходжата. След него не съм пила изобщо хапче за глава като беналгин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конди, имам въпрос. Мисля, че бях чел нещо от теб по темата и ми е интересно да видя, какво ще кажеш.

Вредят ли Wi-Fi рутерите на здравето ни? И оказват ли някакво влияние върху организма ни, примерно ако спиш в стая с рутер?

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Конди, имам въпрос. Мисля, че бях чел нещо от теб по темата и ми е интересно да видя, какво ще кажеш.

Вредят ли Wi-Fi рутерите на здравето ни? И оказват ли някакво влияние върху организма ни, примерно ако спиш в стая с рутер?

 

Да, вредят. Според мен, а и според доста други хора. И не само те, ами и антените на мобилните оператори.

 

В Австрия вече е признат този т. нар. синдром EMF (electro magnetic field) sensitivity. Най-вероятно всеки индивид се повлиява до различна степен.

 

Във Финландия са регистрирани случаи на хора, които са получили биохимични отклонения, когато са били изложени на близък wi-fi сигнал.

 

В общ план тези лъчения създават оксидантен стрес за организма, намалят нивата на серотонин и допамин в мозъка, влияят зле на съня.

 

Лично аз хванах една система, при която, ако заспя на включен wi-fi, на другата сутрин, се събуждам и ми е едно такова мега криво, докато се разбудя, едно изморено... Много по-добре се наспивам, като го изключвам.

 

Почнах да го държа почти постоянно изключен (в момента пиша с нет от флашка) и забелязах подобрение в настроението във всички членове на семейството.....

 

Но няма как да се избегне напълно, защото, ако живееш в блок, нали се сещаш колко съседи няма да го изключат и все нещо пак ще те облъчи.

 

Наскоро в Скандалите цитирах една новина със статистика относно нарастването на броя на рак на мозъка за последните 20 години след въвеждането на мобилните телефони. Нарастването е с грандиозните 250%. Няма друг вид рак, който да се е увеличил с такива бомбастични размери за скандално кратко време. Какво е облъчването от мобилния телефон.... - електромагнитно лъчение/радиация.

 

Работата на мен ми е ясно от много време, въпросът е информацията да достигне до все повече хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, вредят. Според мен, а и според доста други хора. И не само те, ами и антените на мобилните оператори.

 

В Австрия вече е признат този т. нар. синдром EMF (electro magnetic field) sensitivity. Най-вероятно всеки индивид се повлиява до различна степен.

 

Във Финландия са регистрирани случаи на хора, които са получили биохимични отклонения, когато са били изложени на близък wi-fi сигнал.

 

В общ план тези лъчения създават оксидантен стрес за организма, намалят нивата на серотонин и допамин в мозъка, влияят зле на съня.

 

Лично аз хванах една система, при която, ако заспя на включен wi-fi, на другата сутрин, се събуждам и ми е едно такова мега криво, докато се разбудя, едно изморено... Много по-добре се наспивам, като го изключвам.

 

Почнах да го държа почти постоянно изключен (в момента пиша с нет от флашка) и забелязах подобрение в настроението във всички членове на семейството.....

 

Но няма как да се избегне напълно, защото, ако живееш в блок, нали се сещаш колко съседи няма да го изключат и все нещо пак ще те облъчи.

 

Наскоро в Скандалите цитирах една новина със статистика относно нарастването на броя на рак на мозъка за последните 20 години след въвеждането на мобилните телефони. Нарастването е с грандиозните 250%. Няма друг вид рак, който да се е увеличил с такива бомбастични размери за скандално кратко време. Какво е облъчването от мобилния телефон.... - електромагнитно лъчение/радиация.

 

Работата на мен ми е ясно от много време, въпросът е информацията да достигне до все повече хора.

Изчетох някви неща по темата и мисля, че наистина оказва влияние, ако е в спалнята. Иначе честотата му е като на микровълновите печки.

Ся, едва ли рутера на комшията ми въздейства по някакъв начин. :1000 (29):

Ще го спирам обаче като спя. Нищо не ми пречи. А и не мога да не взема предписанията ти под внимание. :3fdb8960598fa63e:

 

Много обичам да ми разясняваш някви неща. :3fdb8960598fa63e: Защо не направиш тема, в която да споделяш любопитна информация, която смяташ, че би била интересна?

Да повдигаш различни теми, които да водят до дискусии. Хем ще раздвижиш раздела, че е супер умрял, хем ще се водят по-смислени разговори.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изчетох някви неща по темата и мисля, че наистина оказва влияние, ако е в спалнята. Иначе честотата му е като на микровълновите печки.

Ся, едва ли рутера на комшията ми въздейства по някакъв начин. 1000%20(29).gif

Ще го спирам обаче като спя. Нищо не ми пречи. А и не мога да не взема предписанията ти под внимание. 3fdb8960598fa63e.gif

 

Много обичам да ми разясняваш някви неща. 3fdb8960598fa63e.gif Защо не направиш тема, в която да споделяш любопитна информация, която смяташ, че би била интересна?

Да повдигаш различни теми, които да водят до дискусии. Хем ще раздвижиш раздела, че е супер умрял, хем ще се водят по-смислени разговори.

 

Ванчо, имай предвид, че микровълновата работи няколко пъти на ден по 2-3 минути, а това повечето хора го оставят денонощно включено.

 

Аз btw вече си нося телефона в задния джоб на дънките. Ако ще хващам рак, да е на бузите на задника, а не на тестесите, защото и там процентите скачат, откакто има мобилни телефони. 3fdb8960598fa63e.gif

 

Колкото до EMF чувствителността - официалните световни здравни агенции загатват за нея, но казват, че нямало неопровержими доказателства, че съществува. mf_surrender.gif Отново гадни машинации. Тук правя вметката, че в началото на миналия век са пропагандирали, че тютюнопушенето не вредяло на здравето по никакъв начин. До след десетилетие-две по-късно, когато вече е нямало как да пробутват тая лъжа и официално са признали, че причинява рак на белите дробове. Тия номера ги знаем....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванчо, имай предвид, че микровълновата работи няколко пъти на ден по 2-3 минути, а това повечето хора го оставят денонощно включено.

 

Аз btw вече си нося телефона в задния джоб на дънките. Ако ще хващам рак, да е на бузите на задника, а не на тестесите, защото и там процентите скачат, откакто има мобилни телефони. 3fdb8960598fa63e.gif

 

Колкото до EMF чувствителността - официалните световни здравни агенции загатват за нея, но казват, че нямало неопровержими доказателства, че съществува. mf_surrender.gif Отново гадни машинации. Тук правя вметката, че в началото на миналия век са пропагандирали, че тютюнопушенето не вредяло на здравето по никакъв начин. До след десетилетие-две по-късно, когато вече е нямало как да пробутват тая лъжа и официално са признали, че причинява рак на белите дробове. Тия номера ги знаем....

А най-странното е, че повечето хора смятат, че е опасно тела да ти е до главата докато спиш, а не се замислят за въздействието на Wi-fi мрежата. :mf_surrender:

 

Иначе не знам за рак, но четох, че било доказано, че употребата на смартфоните понижава качеството на спермата. Така че слагай тела в задния джоб, ако искаш да имаш идеалната сперма, а не някви дефектни сперматозоидчета с къси опашки, странни глави и особени израстъци. :1000 (29):

 

Тема, която разбива пропаганди, отваря очите и образова, да очакваме ли? "Кондомът - източник на знание" :3fdb8960598fa63e:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тема, която разбива пропаганди, отваря очите и образова, да очакваме ли? "Кондомът - източник на знание" :3fdb8960598fa63e:

 

Не, това няма да го направя на този етап. Много време изисква, а ми е заето доста напоследък, едва остава време да се поджафкаме в Скандалите.

 

То, който се интересува от нещо, сам ще повдигне въпроса и ще обсъдим, както ти направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...