Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

От крайните квартали на Париж*.

Е,няма лошо и без това са по-здрави от породистите. :girl_witch:

 

Защо имаш набрана злоба към Пловдив? Щото пак изпревари Варна по население на последното преброяване ли?

 

Миналия път - Евгени Минчев не би спал с някой от Пловдив.

Сега - В Пловдив хората не можели да си позволят скъпи кучета.

 

Пълни глупости. Пак ми търсиш вниманието и искаш да почваме да се заяждаме ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгубено йорки около гранда

 

Ох, дано го намерят. Преди малко го шернах във фейса.

Конди, ти нали каза, че живееш някъде там?

Симона не е ли на пижама парти у вас тази вечер, да ходите заедно по дирите на йоркито? :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо имаш набрана злоба към Пловдив? Щото пак изпревари Варна по население на последното преброяване ли?

 

Миналия път - Евгени Минчев не би спал с някой от Пловдив.

Сега - В Пловдив хората не можели да си позволят скъпи кучета.

 

Пълни глупости. Пак ми търсиш вниманието и искаш да почваме да се заяждаме ли?

Каква злоба към Пловдив? И какво общо има Варна тук? Дори пловдичани си признават,че Варна и София са повече във всяко едно отношение от Пловдив.Просто си има градове,които харесвам и такива,които не.

Съжалявам ако имаш световъртеж,но светът не се върти около теб,че да търся твоето внимание,пък и нали вчера каза,че няма да ми обръщаш такова? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че то в Пловдив има ли хора,които да могат да си позволят йоркита? :mf_surrender:

Има, да. Виждам доста често по улиците. Останал съм с впечатление, че в момента са едни от най-търсените/купувани породи.

Ние имаме три.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква злоба към Пловдив? И какво общо има Варна тук? Дори пловдичани си признават,че Варна и София са повече във всяко едно отношение от Пловдив.Просто си има градове,които харесвам и такива,които не.

Съжалявам ако имаш световъртеж,но светът не се върти около теб,че да търся твоето внимание,пък и нали вчера каза,че няма да ми обръщаш такова? :1000 (29):

 

Аз ти знам подмолната тактика на теб. Ти не цитираш директно човека, който искаш да провокираш, а само пускаш злоблив коментар, свързан с темата, която той е обсъждал.

 

Който е дошъл в Пловдив - или се е влюбил в него, или най-малкото го е харесал много.

 

На Варна предимството й е плажа и морската градина. Оттам нататък всичко е едно преселено, презастроено панелно гето, в което не може да се диша от натъпкани една до друга сгради. За тесните булеварди да не говорим. Заплатите са по-високи от пловдивските за сметка на доста по-скъп живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ти знам подмолната тактика на теб. Ти не цитираш директно човека, който искаш да провокираш, а само пускаш злоблив коментар, свързан с темата, която той е обсъждал.

 

Който е дошъл в Пловдив - или се е влюбил в него, или най-малкото го е харесал много.

 

На Варна предимството й е плажа и морската градина. Оттам нататък всичко е едно преселено, презастроено панелно гето, в което не може да се диша от натъпкани една до друга сгради. За тесните булеварди да не говорим. Заплатите са по-високи от пловдивските за сметка на доста по-скъп живот.

Няма какво да се дърлите - Айтос е номер 1! :feminist_en:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А относно спора за градовете, София е едно голямо село. Страшно много се радвам, че се махнах от там. 6г живях там и все едно някой ми изпиваше енергията. А Пловдив е уникален град, мноого ми е на сърце. Всеки път като отида и се чувствам като преродена и по нищо не отстъпва нито на София, нито на Варна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма какво да се дърлите - Айтос е номер 1! :feminist_en:

 

Той е друга категория град. Сред подобните му - Чирпан, Карнобат и Нова Загора, да, номер 1 е. Имат един квартал, който е на баир и от него се открива гледка към полетата на Тракия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ти знам подмолната тактика на теб. Ти не цитираш директно човека, който искаш да провокираш, а само пускаш злоблив коментар, свързан с темата, която той е обсъждал.

 

Който е дошъл в Пловдив - или се е влюбил в него, или най-малкото го е харесал много.

 

На Варна предимството й е плажа и морската градина. Оттам нататък всичко е едно преселено, презастроено панелно гето, в което не може да се диша от натъпкани една до друга сгради. За тесните булеварди да не говорим. Заплатите са по-високи от пловдивските за сметка на доста по-скъп живот.

Ама ти за куче ли се приемаш,че така скачаш? Никъде не съм намесил нито теб,нито някой друг човек,а просто изказах факта,че Пловдив ми е твърде прехвален беден град.Единственият хубав квартал е този до единствената ви забележителност.Капана ли как беше..

Във Варна в последните години се наливат страшно много пари.Има бум на всякакви строежи.За тази година не знам дали и в София са се наляли толкова пари колкото във Варна,докато последното,което четох за Пловдив е,че вече имате подземни кошчета..След 10-15 години да не станете квартал на София? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А относно спора за градовете, София е едно голямо село. Страшно много се радвам, че се махнах от там. 6г живях там и все едно някой ми изпиваше енергията. А Пловдив е уникален град, мноого ми е на сърце. Всеки път като отида и се чувствам като преродена и по нищо не отстъпва нито на София, нито на Варна.

Аз пък в София като отида се чувствам добре, само близките ми да са там и всичко е 6. Много е относително всичко за София - бих казал, че е въпрос на квартали цялостната среда и навсякъде е различно. Студентски град си е едно голямо село, но за Манастирски ливади примерно не бих могъл да кажа същото. Но всичко е въпрос на вкус все пак. Лично аз не съм посещавал кой знае колко градове, че да изразя някакво супер обективното мнение. Бургас страшно много ми харесва като град, Пловдив не е лошо градче, но много ми хареса е силно казано. Може би не съм успял да го разгледам, защото съм ходел като по-малък и не ни даваха свободата да се разкарваме там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той е друга категория град. Сред подобните му - Чирпан, Карнобат и Нова Загора, да, номер 1 е. Имат един квартал, който е на баир и от него се открива гледка към полетата на Тракия.
Пропусна най-важното! :gun_bandana:

Дал е на чалгата най-значимата звезда на небосклона! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Тракийския :3fdb8960598fa63e:

Ако е за доктор да, ако е за друго -само лудите ходят там :1000 (29): Аз не съм и стъпвала там, но мин седмица ходихме една приятелка да се учи да кара. Няма такава съборетина..

В Плд или Варна май е най-яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ти за куче ли се приемаш,че така скачаш? Никъде не съм намесил нито теб,нито някой друг човек,а просто изказах факта,че Пловдив ми е твърде прехвален беден град.Единственият хубав квартал е този до единствената ви забележителност.Капана ли как беше..

Във Варна в последните години се наливат страшно много пари.Има бум на всякакви строежи.За тази година не знам дали и в София са се наляли толкова пари колкото във Варна,докато последното,което четох за Пловдив е,че вече имате подземни кошчета..След 10-15 години да не станете квартал на София? :whistling:

 

Ти не си в час. Единствената забелижителност на Пловдив била Капана. :mf_surrender:

 

Тук има 5 мини планини в самия град, дето се наричат тепета. Има стар град, който е сред забелижителностите на Юнеско. Има Римски стадион, римски форум, сега изкопават една старинна базилика. Пълно е с туристи. Най-голямата река в България минава през града. Имаме най-големия гребен канал на Балканите. Имаме зала Колудрума, дето може да събере 8К човека вътре, вие такава зала нямате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пропусна най-важното! :gun_bandana:

Дал е на чалгата най-значимата звезда на небосклона! :Vishenka_05:

 

И тя го напусна и дойде да живее в Пловдив, когато беше на върха на кариерата си. :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...