Jump to content



Официална церемония - "Десетилетие RAMANIA"


Препоръчани коментари

Слави, аз НИКАК не харесвам Галена като глас, но я посочих в две категории - песен за "Пак ли" и дует за "Кой", която за мен е емблема на жанра в последните няколко години.

Преслава не видях да изпъква с нещо кой знае какво в която и да е категория. Десислава подкрепих за клип, тъй като там, съвсем честно, нейния съм гледала най-много, впечатлил ме е и ме е изненадал. Защо да няма и хора, които не принадлежат към една от двете агитки на Пепа и Гала, които просто считат едната за по-заслужила и толкова.

Разбира се, че има и аворитети, които са дали вота си по реално усещане. Но масово се гласуваше преднамерено и необективно... За което не си виновна ти. Това , което ти направи е страхотно. Факта, че нещо се случваше в иначе забилия форум последните няколко седмици го отчитам. Заради това си заслужаваше. И се посмяхме снощи. Аз по скоро отчитам някои прости истини. Те номинациите като са неадекватни, какви да са после и избраните.

 

Прав си за нещата, които казваш, но какво да правим - това е нашия форум, тук хората са гласували така. Агитки, пристрастия, кой на кого се е опитал да направи мръсно - резултатите са на лице и щем-не щем ги приемаме.

 

Никой не е виновен, че двете лидерки имат обаянието да печелят най-върлите и многобройни фенове сред слушащите жанра и по този начин други певици на моменти остават недооценени.

 

Щеше да е много яко, ако Пайнер бяха направили годишна анкета по начин, по който да не може да се манипулира с фейк гласове от прокси сървъри както миналата година. Има начин за това, но явно наистина на шефа му е писнало от драми и е абдикирал от начинанието, което е жалко за нас феновете най-вече.

 

Няма как да приема подобни резултати на сериозно. По скоро ще ги приема като вота на рамания, каквито са всъщност.

По добре да няма наистина реални награди. По спокойни са сега отношенията в жанра. Защо да се дава сила на една за сметка на много други особено в години, когато никой не се интересува и много изпълнители са близки по успеваемост. А и малкото категории на Сигнал.бг са нещо. Стигат

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 659
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

 

Падам! Даже вече паднах! :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Песента на Десетилетието не само бе популяризирана и направена хит не от изпълнителя си, ами и има 75 000 гледания за 2 години и половина! :scratch: :1000 (21): :1000 (34):

 

По 30 000 гледания на година! ВСЕЛЕНСКИ ХИТ! :1000 (29): :1000 (29):

 

Кога,къде и как "За да те забравя" е по-голям хит от "Да видя какво е", "Да бях от гадните" или дори тъпните "Генерал" и "Докрай"???

 

Тази песен беше една мини-Шушана през 2009, гръмна за няколко месеца, Милко имаше силен прием на 1 концерт и това беше.

 

"На Маями" е като "Деспасито" пред тая простотия.

 

Само зор да не е Петя, че в Смядово ще потече черна вода от мивките.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Падам! Даже вече паднах! :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Песента на Десетилетието не само бе популяризирана и направена хит не от изпълнителя си, ами и има 75 000 гледания за 2 години и половина! :scratch: :1000 (21): :1000 (34):

 

По 30 000 гледания на година! ВСЕЛЕНСКИ ХИТ! :1000 (29): :1000 (29):

 

Кога,къде и как "За да те забравя" е по-голям хит от "Да видя какво е", "Да бях от гадните" или дори тъпните "Генерал" и "Докрай"???

 

Бейби, ти явно имаш лични антипатии към откривателя на топлата вода (a.k.a. Милко). Иначе по друг начин не мога да си обясня този пост.

 

Песента на Калайджиев излезе в съвсем друг период от чалгата, за да се сравнява с "Генерал" и "Да бях от гадните". Във въпросната година парчето течеше от чешмата не само в Смядово, ами във всяко населено място в държавата и съм сигурен, че го помниш добре.

 

За наградите гласуваха почти 70 човека, резултатът в категорията беше оспорван между вечните две врагини и въпреки това спечели изпълнител с нулева фенска маса...това какво ти говори?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бейби, ти явно имаш лични антипатии към откривателя на топлата вода (a.k.a. Милко). Иначе по друг начин не мога да си обясня този пост.

 

Песента на Калайджиев излезе в съвсем друг период от чалгата, за да се сравнява с "Генерал" и "Да бях от гадните". Във въпросната година парчето течеше от чешмата не само в Смядово, ами във всяко населено място в държавата и съм сигурен, че го помниш добре.

 

За наградите гласуваха почти 70 човека, резултатът в категорията беше оспорван между вечните две врагини и въпреки това спечели изпълнител с нулева фенска маса...това какво ти говори?

 

Че не се е гласувало ЗА Милко, а СРЕЩУ Петя.

 

Което не върши много работа, при положение, че "За да те забравя" е основно неин хит. :1000 (29):

 

Списъка не е окончателен, добавям "Тупалка", "Най-добрия", "Влез", "Да си плащал"и прочее, които тресяха дискотеките, когато аз все още активно ги посещавах, родиха един куп лафове, пародии и износиха кариерите на изпълнителите им за години напред.

 

 

Какво посрещане, не мога да чуя началните акорди от викане и екстаз. :roll1:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че не се е гласувало ЗА Милко, а СРЕЩУ Петя.

 

Което не върши много работа, при положение, че "За да те забравя" е основно неин хит. :1000 (29):

 

Списъка не е окончателен, добавям "Тупалка", "Най-добрия", "Влез", "Да си плащал"и прочее, които тресяха дискотеките, когато аз все още активно ги посещавах, родиха един куп лафове, пародии и износиха кариерите на изпълнителите им за години напред.

 

 

Какво посрещане, не мога да чуя началните акорди от викане и екстаз. :roll1:

 

За кое на Петя да гласуват хората? За "Като за финал"? :mf_surrender: Никой не виновен, че феновете й номинираха нетолкова голям хит.

 

Приемът на "За да те забравя" от линка, който си дал, не ми се струва никак лош за песен на 6-7 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За кое на Петя да гласуват хората? За "Като за финал"? :mf_surrender: Никой не виновен, че феновете й номинираха нетолкова голям хит.

 

Приемът на "За да те забравя" от линка, който си дал, не ми се струва никак лош за песен на 6-7 години.

 

Последният истински голям хит на Преслава трябва да се търси някъде в албума "Не съм ангел". В декадата 2008-2018 тя просто правеше пари за Пайнера, но не и музика, а той и даваше едни статуетки, с които да и благодари за усилията. Статуетки голям хит не правят, а сега всички са като попарени мушката, когато трябва да се сетят за нещо впечатляващо от нея в последните 10 години. Всичко е точно в този сегмент....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последният истински голям хит на Преслава трябва да се търси някъде в албума "Не съм ангел". В декадата 2008-2018 тя просто правеше пари за Пайнера, но не и музика, а той и даваше едни статуетки, с които да и благодари за усилията. Статуетки голям хит не правят, а сега всички са като попарени мушката, когато трябва да се сетят за нещо впечатляващо от нея в последните 10 години. Всичко е точно в този сегмент....

 

С "Моето слабо място" мисля, че й се получи. Към днешна дата писна, но спокойно се нарежда сред най-големите й хитове въобще.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С "Моето слабо място" мисля, че й се получи. Към днешна дата писна, но спокойно се нарежда сред най-големите й хитове въобще.

 

Да, ама пак не е това, което трябва да бъде. Песента е предимно бийт, със слаб текст. Големите песни имат убийствени текстове....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето точно този лайв показва колко голям хит е "Знам диагнозата" към този момент:

:1000 (29):

Ама тя самата песен и през самата година в която излезе не беше най-големия хит. Какво остава да е хит все още. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще й се на жената да има ретро хит, ама йок. Най-много след години да е останала "Кой". Всичко друго е сезонно.

За мен емблема и е Тихо ми пази. Но нямам наблюдения за приеми. Като цяло от малкото, което съм гледал, публиката е вяла на нейните изпълнения, особено за такъв лидер и певица на десетилетието... Явно в провинцията се котира толкова. Това не и е кръчмата, да дигне бедър на феновете или да се мята като шуглаво... На концерти повече от 4 + не бих и дал. И плюса и е за декорите. Но каква файда от декори, като не можеш да владееш многобройната публика с присъствие или глас. Не е супер зле, но минава посредствено. С нищо не е по добра от Яница например или Татяна като поведение на голямата сцена.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен емблема и е Тихо ми пази. Но нямам наблюдения за приеми. Като цяло от малкото, което съм гледал, публиката е вяла особено за такъв лидер и певица на десетилетието... Това не и е кръчмата, да дигне бедър на феновете или да се мята като шуглаво...

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Кралица! :Vishenka_05:

Добре пее тук и по адекватна стои. Но ако го пуснеш на някой чужденец и му кажеш, че това ни е върха на сладоледа..ще те изгледа като полезно изкопаемо... Няма осанката на мегазвезда. Пее огромни хитове, а истерия в залите не долавям. За справка чуй До тук 2014. Без да им подава и пеят през цялата песен...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Номинациите и съответните награди са в по-голямата си част смешни, необективни и комични, както и мнението на голяма част от гласуващите. Не може жена, която не може да си изпее песента на живо като хората да бъде певица на каквото и да е било, какво оства и за десетилетието.

Всъщност тези всички награди отразяват колко объркан, неадекватен и необективен е средностатистическия чалгар.

Единсвено адмирации за Янева, защото се постара да ги представи по забавен и весел начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре пее тук и по адекватна стои. Но ако го пуснеш на някой чужденец и му кажеш, че това ни е върха на сладоледа..ще те изгледа като полезно изкопаемо... Няма осанката на мегазвезда. Пее огромни хитове, а истерия в залите не долавям. За справка чуй До тук 2014. Без да им подава и пеят през цялата песен...

Ами те доста от фолк певиците няма да ги приемат като мегазвезди. Галена доста добре си изглежда и на сцена и в клиповете много се приближава до световно ниво. Даказала го е много пъти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами те доста от фолк певиците няма да ги приемат като мегазвезди. Галена доста добре си изглежда и на сцена и в клиповете много се приближава до световно ниво. Даказала го е много пъти.

Изглежда тя .. пълна нелепица е на голямата сцена. Файтонът хора и реквизит, които изнася всеки път, не могат да замажат факта, че е гола вода откъм присъствие, харизма, пеене и т.н.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Падам! Даже вече паднах! :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Песента на Десетилетието не само бе популяризирана и направена хит не от изпълнителя си, ами и има 75 000 гледания за 2 години и половина! :scratch: :1000 (21): :1000 (34):

 

По 30 000 гледания на година! ВСЕЛЕНСКИ ХИТ! :1000 (29): :1000 (29):

 

Кога,къде и как "За да те забравя" е по-голям хит от "Да видя какво е", "Да бях от гадните" или дори тъпните "Генерал" и "Докрай"???

 

Тази песен беше една мини-Шушана през 2009, гръмна за няколко месеца, Милко имаше силен прием на 1 концерт и това беше.

 

"На Маями" е като "Деспасито" пред тая простотия.

 

Само зор да не е Петя, че в Смядово ще потече черна вода от мивките.

Стига с тия гледания бе хора. Смешно е. Ето ви един брутален пример:

 

Scorpions - Still loving you има САМО 70 млн. гледания, въпреки че е мега известна песен и всеки знае за нея.

 

А Хабиби на Азис има 72 млн. гледания (браво за което), но кой в световен мащаб я е чувал? - само региона около България.

 

Ако следваме логиката на гледанията - песента на Азис е по-известна и много по-харесвана от тази на Scorpions (което е абсурдно разбира се), но фактите, които вие изпозлвате показват точно това.

 

Ако се върнем на Милко - че тая песен кой не се изреди да я пее поне година след излзиането на "За да те забравя", хората пощуряха по нея, така както не са по Да видя какво е (въпреки че аз бих гласувал за тази песен), Да бях от гадните, Генерал и Докрай. За да те забравя се чува и до ден днешен на много партита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с тия гледания бе хора. Смешно е. Ето ви един брутален пример:

 

Scorpions - Still loving you има САМО 70 млн. гледания, въпреки че е мега известна песен и всеки знае за нея.

 

А Хабиби на Азис има 72 млн. гледания (браво за което), но кой в световен мащаб я е чувал? - само региона около България.

 

Ако следваме логиката на гледанията - песента на Азис е по-известна и много по-харесвана от тази на Scorpions (което е абсурдно разбира се), но фактите, които вие изпозлвате показват точно това.

 

Ако се върнем на Милко - че тая песен кой не се изреди да я пее поне година след излзиането на "За да те забравя", хората пощуряха по нея, така както не са по Да видя какво е (въпреки че аз бих гласувал за тази песен), Да бях от гадните, Генерал и Докрай. За да те забравя се чува и до ден днешен на много партита.

Феновете на Глория сте много озлобени и неуважителни същества. Ти откъде знаеш колко гледания има Хабиби от Европа, колко от Балканите и колко от други континенти. Водиш ли някакви сметки или пак само си говорим колкото да омаловажим фактора гледания, който е фактор номер 1 за цял свят в момента. Според мен отдавна Хабиби е излезнала от рамките на Балканите. Ако не се лъжа има сайт който отчита от кои държави ти идва трафика, така че може да се провери. Хубаво е човек първо да се подготви и едва тогава да се изказва гръмко.

 

Песента на Скорпиънс ми е сред любимите, но те имат и далеч по познати песни на българите от тази. А колкото и до ти е непонятно много от наборите под 89 ги знаят само с 1-2 песни а други дори не ги знаят. Лично за мен е срамота но всеки сам решава какво да слуша. Такива песни се слушат от хора с по специални потребности в музиката. Аз лично съм израснал с такава музика. Обожавам я, но като я пусна сред по млади ме питат дали ще режем вени или си мислят че съм сдухан, а аз просто се прераждам докато слушам подобни тракове. Стил ловинг ю и Лонли найтс са ми двете най любимите от баладите на Скорпиънс. Ако преди 30-40 години когато песента е била в пика си е имало туба и трафик нямаше да е само със 70 милиона . Освен това феновете си имат оригинални дискове, мп3ки. Аз си имам изтеглена колекция с рок балади, която ежегодно си обновявам и не ги слушам в тубата. Много са факторите.

 

Нелепо е да сравняваш песни с разлика от 40 години. Днес световни бози стигат лесно милиард но никой не твърди че са по велики от песните на Майкъл или Фреди например които имат между 100 и 500 милиона. Гангам стайл е няколко милиарда. Дали е по известна от класиките на Посочените от мен. Не естествено ...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Глория сте много озлобени и неуважителни същества. Ти откъде знаеш колко гледания има Хабиби от Европа, колко от Балканите и колко от други континенти. Водиш ли някакви сметки или пак само си говорим колкото да омаловажим фактора гледания, който е фактор номер 1 за цял свят в момента. Според мен отдавна Хабиби е излезнала от рамките на Балканите. Ако не се лъжа има сайт който отчита от кои държави ти идва трафика, така че може да се провери. Хубаво е човек първо да се подготви и едва тогава да се изказва гръмко.

 

Песента на Скорпиънс ми е сред любимите, но те имат и далеч по познати песни на българите от тази. А колкото и до ти е непонятно много от наборите под 89 ги знаят само с 1-2 песни а други дори не ги знаят. Лично за мен е срамота но всеки сам решава какво да слуша. Такива песни се слушат от хора с по специални потребности в музиката. Аз лично съм израснал с такава музика. Обожавам я, но като я пусна сред по млади ме питат дали ще режем вени или си мислят че съм сдухан, а аз просто се прераждам докато слушам подобни тракове. Стил ловинг ю и Лонли найтс са ми двете най любимите от баладите на Скорпиънс. Ако преди 30-40 години когато песента е била в пика си е имало туба и трафик нямаше да е само със 70 милиона . Освен това феновете си имат оригинални дискове, мп3ки. Аз си имам изтеглена колекция с рок балади, която ежегодно си обновявам и не ги слушам в тубата. Много са факторите.

 

Нелепо е да сравняваш песни с разлика от 40 години. Днес световни бози стигат лесно милиард но никой не твърди че са по велики от песните на Майкъл или Фреди например които имат между 100 и 500 милиона. Гангам стайл е няколко милиарда. Дали е по известна от класиките на Посочените от мен. Не естествено ...

Следователно, малкото гледания на За да те забравя не я правят по-малък хит, и по малко пята песен от останалите в категорията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...