Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Е то това хапане ли е ? Всички сме космати отдолу....до като не се обръснем :D

Абе ти си злато, не бих си позволил повече такъв изказ към теб :whistling:

 

Коментирай хита на любимката ми, просто уникална

 

https://www.vbox7.com/play:875ddc2dc0

Е, "Дразни ме" какво да я коментирам? Не съм щастлива от факта, но Кама успя да влезе стабилно с нея в плейлиста на диджеите. :1000 (29): Наравно я въртят с Галена, Преслава и Анелия. Аз предпочитам "Минута живот", обаче!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Е, "Дразни ме" какво да я коментирам? Не съм щастлива от факта, но Кама успя да влезе стабилно с нея в плейлиста на диджеите. :1000 (29): Наравно я въртят с Галена, Преслава и Анелия. Аз предпочитам "Минута живот", обаче!

Минута живот е класа, да. Там всичко е изпипано до перфектност. Но големия й хит е Дразни ме. До няколко седмици чуква 9ти милион :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Минута живот е класа, да. Там всичко е изпипано до перфектност. Но големия й хит е Дразни ме. До няколко седмици чуква 9ти милион :whistling:
Искам и леля Кюфтана да направи песен от Пашев! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

- Камелия, как ще коментирате факта, че през 2012 от "Пайнер" обявиха, че Певица на 2002 сте била вие, а не тогавашната носителка на наградата Деси Слава?

 

- Ми да не ми е сестра, че да ми пука? Не ровете в стари рани. Оставете ме да се радвам на обявлението на Пайнер - може би през 2002 са направили грешка и сега са я осъзнали!? По-добре да я поправят късно отколкото никога. Аз имам фактури, че съм продала повече албуми от Деси Слава във въпросната година. Тя какво има? Скандиранията "ДЕСИ СЛАВАА!! ДЕСИ СЛАВАА!!!" преди да обявят победителят. Тях можем да ги заглушим при излъчване на церемонията, фактурите никой не може да ми ги пипне.

 

- Говори се, че братът на вашето гадже Цветин е плешив. Самият Цветин защо не е плешив?

- Плешив е, но носи перука.

 

- Как ще коментирате появилото се наскоро клипче в Инстаграм, на което той се целува с известен хомосексуален фризьор във ваше присъствие?

 

- Всичко беше замислено предварително за ПР. Цвети предстои да дебютира като попфолк изпълнител и искахме да се разшуми малко около неговото име. Гей-таргетът ни е много важен. Първата му песен предстои да излезе съвсем скоро и ще е трио между него, Симона Загорова и травеститът Стамена. Парчето е много танцувално. В клипа Симона и Стамена се борят за сърцето на Цвятко. Има скандални сцени на целувки с език между малката Загорова и Стамена, когато се опитват да съблазнят Цветин - това е препратка към моето видео към песента "Оргазъм". Накрая Стамена сваля перуката на Цвети, а СимеОна е разочарована, защото майка й я била заклела да не бъде с плешиви мъже. Бащата на Сима бил плешив. В завещанието си Глория била написала "Мони, никога не вярвай на плешив мъж. Ако бъдеш с такъв, милионите ще ги завещая на мама Стефче и на брат ми". Съответно Цветко остава със Стамена.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Как да изтрезнея" е изключително долно кръчмарско парче, в което отново Емица е само фон. Не разбирам как може да припадате по проект на толкова нисшо ниво и толкова изтъркан - "Как да изтрезнея, за теб любов живея", че те моите опити за стихотворения са В ПЪТИ ПО-ОРИГИНАЛНИ и неизтъркани.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятелка е на Галена и няколко пъти се изказа не много лъскателно за Преслава в интервюта.

Не си и помислям, че ще ти харесва като човек. :3fdb8960598fa63e:

Ама за това, ако изобщо е вярно, че Коко е изневерил на Емилия с Преслава, има вина и ЕМИЛИЯ, а не само безгрешния Коко и вещицата Преслава, човек, който намира радост вкъщи, няма да тръгне да я търси по улиците с други жени. Отделно тя познава Коко много добре, защото направи същото с него, когато той беше женен за Анелия, просто кармата (Преслава) й го върна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо говориш пак глупости? Написала един текст и вече била една от малкото, които са пробвали...

Знаеш ли колко свои текста е направила Глория? И знаеш ли колко от тях се пеят и до днес, за рзлика от "текста" на Емилия?

Знаеше ли, че Десислава, освен свои песни, е писала текст и в първия албум на Ивана?

Знаеше ли, че Луна е направила не само песни, за които я подиграват, но и е написала поезия за свои балади?

А колко текста има Джена в първия си албум? Един от които на вечен за нея хит - "Омръзна ми".

Знаеше ли, че Мария сама си е правила "Спомен", която е нейна визитна картичка и до днес?

Мелодията на вечният хит "Водка с утеха" е на Преслава, половината мелодия на "Пада звезда" също.

Естествено, че тъпотията "Оставаш сам" не може да се сравни с изброените от теб. :1000 (29): Не мисля, че някой изобщо има предвид, че Емата може да пише текстове. Обаче точно така звучиш и ти на моменти, когато я плюеш доста незаслужено. Жената никога не се е бутала между шамарите да е първа, нито е взела нещо на някой... Както казах тя по-скоро е била пренебрегвана през годините заедно с Камелия и Анелия.
:mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво е постигнала през тия две години? Ема има по-големи хитове. А след още 2, ко ще правим? Гаснем нещо...

:notworthy:

По-голяма глупост не бях чел този месец, но това оглавява всички класации, Емилия била над Преслава през 2016-та, 2017-та :notworthy:

П.С. Само не се натъжавай отново и не напускай форума пак. :3fdb8960598fa63e: Ще трябва пак модераторите да затварят за рекордно време половината теми във форума с всички анкети, класации и допитвания. :( Тъкмо го го беше раздвижила и всички разбраха, че ти си "виновницата" за този факт. Ще ни липсваш. :Vishenka_05:

Поздравявам те!

Не завиждай, че и 1/10 от това, което направи Янева за последните 4 месеца за форума, не си го направил ти въобще за целия си престой тук. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

СКАНДАЛЕН ХИТ!!! :Vishenka_05:

 

ТОТАЛЕН ХИТ, както се пее в песента!

 

А никой не коментира как ИМПЕРАТРИЦА Яни е втора поредна седмица номер 1 в сигналската класация.

 

Скандално!

 

Очаквано, бих казал! Няма конкуренция. И още седмици ще се задържи там.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви очаквания имаш?

В стилистиката на Ако можеш е, текстът е смислен и звученето е готино, ама това едно и също ганево звучене от няколко месеца насам взе да писва. Оцко ако се изтърка след 11 години, то Ганев направи 3,4 силни години и вече взе да се задъхва. Дано да смени малко плочата, че хората яко се дърпат от чалгата вече. И не е да не им се слуша чалга- слуша им се, ама няма читави песни. От техническа гледна точка всичко им е топ- най-хубавите студиа, камери, декори, простотии.. ама няма идеи. Всички са изцедени на макс.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз предпочитам "Минута живот", обаче!

 

И аз предпочитам "Минута живот". Музика, текст, клип, всичко ми харесва. Когато излезе, луднах по тази песен и все още си я слушам. Може би любимата ми на Кама в последните години. "Дразни ме" голям хит, да, но не ми допада толкова много. Слушам я например в диското, като я пуснат, и мога да се кефя, но сама да си я пусна, не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Около 250К през втория ден за Емрах и Емилия.

 

В тази статия: http://hotarena.net/fiki-uredi-brat-si-s-emiliia се твърди, че Емрах дори още не е навършил 16 години. :3fdb8960598fa63e:

 

HotArena съобщават още, че Преслава окончателно е спряла участията си и за разлика от Галена и Джена, смята да не се завръща на сцената бързо, след като роди, а да си даде почивка от поне 1 година. :surprise: Адмирирам, ако е вярно.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Преслава, ако е вярно, така се прави. Редно е да си изживее тези моменти, да се радва на тях, да си почива. Работата няма да избяга, не е най-важна кариерата.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...