Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Боже, защо и на мен не ми се занимава да качвам, сканирам и архивирам, както на Фокс-а?

 

"Тука става ли, Бони? И без това е най-коментираното място!" :1000 (29): Идолка! :happyppl:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, защо и на мен не ми се занимава да качвам, сканирам и архивирам, както на Фокс-а?

 

Папка "Чалга" - 9,93GB.... :1000 (29):

 

9299212m.jpg

 

 

Стефан Цирков друго е написал, а нали трябва да вярваме на книгите... :Vishenka_05:

 

Трябва да мислим, като четем книгите. Това е разликата между интелигентният човек и лаикът. Не знам кой ти е казал, че това пише в книгата на Цирков, за Кама, но скоро и книгата ще дойде, па ще видим какво точно пише, кой го пише, като какъв го пише и каква е изходната му позиция, за да знаем настроенията му.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана беше фактор във фолка още от 2000 година. 2001 на зеленото училище в Свети ВЛас въпреки че слушах основно рап, помня че всяка вечер гърмяха Грешна нощ и Смукача на Ивана и Птица скитница на Десислава. Пак ли ще правим опити да омаловажаваме големите в жанра...

"Птица-скитница" е от 2002-ра. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да мислим, като четем книгите. Това е разликата между интелигентният човек и лаикът. Не знам кой ти е казал, че това пише в книгата на Цирков, за Кама, но скоро и книгата ще дойде, па ще видим какво точно пише, кой го пише, като какъв го пише и каква е изходната му позиция, за да знаем настроенията му.
Венета беше чела точно този откъс, при гостуването на мъжа на Петра в "Горещо". Това за свинята са били думи на Камелия, според него. Но все тая, де. Просто не забравяй, че съм се завърнала, като решиш пак да изкарваш Ивана никоя! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Нели Николова не ни е интересна!

 

Говорим за мега звездата! Стига бута други! :gun_bandana:

По-голяма мегазвезда от Преслава няма в този жанр и ти го знаеш отлично.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Венета беше чела точно този откъс, при гостуването на мъжа на Петра в "Горещо". Това за свинята са били думи на Камелия, според него. Но все тая, де. Просто не забравяй, че съм се завърнала, като решиш пак да изкарваш Ивана никоя! :3fdb8960598fa63e:

 

Не е нужно аз да изкарвам Ивана никоя. Тя сама направи така, че да е реално никоя днес. И не е заради външен вид или години, заради музиката е....

 

Венета е чела много неща, но 3 от 5-те и най-гледани предавания са с Кама или заради Кама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е нужно аз да изкарвам Ивана никоя. Тя сама направи така, че да е реално никоя днес. И не е заради външен вид или години, заради музиката е....

 

Венета е чела много неща, но 3 от 5-те и най-гледани предавания са с Кама или заради Кама.

Пиши на БПЦ да я канонизират. Тая не е човек, тя е някакво мегасъщество.

 

Честно яко сте изпаткали в тоя форум...едно и също всеки ден дъвчете, не ви ли писна не мога да разбера...

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-голяма мегазвезда от Преслава няма в този жанр и ти го знаеш отлично.

И понеже е най-голямата звезда вие феновете ѝ явно сте тук, за да го повтаряте постоянно в Скандалите и да гласувате за нея в награди и анкети, а не да покажете реален интерес към нея, творчеството и персоната ѝ, докарвайки темата ѝ поне до 10 страници... колкото имат четирите големи и дори Галена. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И понеже е най-голямата звезда вие феновете ѝ явно сте тук, за да го повтаряте постоянно в Скандалите и да гласувате за нея в награди и анкети, а не да покажете реален интерес към нея, творчеството и персоната ѝ, докарвайки темата ѝ поне до 10 страници... колкото имат четирите големи е дори Галена. :1000 (29):

Аз там пиша рядко, предимно тук я обсъждам. По начало бях против да се правят теми за отделни изпълнители.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-голяма мегазвезда от Преслава няма в този жанр и ти го знаеш отлично.
Затова ли отчаяно ни я набутваш в разговори, в които тя работа няма, само за да се спомене името Пепино? :mf_surrender:

 

 

Не е нужно аз да изкарвам Ивана никоя. Тя сама направи така, че да е реално никоя днес. И не е заради външен вид или години, заради музиката е....

 

Венета е чела много неща, но 3 от 5-те и най-гледани предавания са с Кама или заради Кама.

Напротив, нужно е. Правило ми е впечатление, че упорито и целенасочено подценяваш много големи имена и техни постижения. И тъй като голяма част от записите са изтрити, заради права в тубата, или просто годинките си минават, а децата не знаят, номерата могат да минат.

Че Ивана не е никоя, го знаем и двамата много добре. Че само нейният участник от така хваленото от теб риалити шоу напоследък, се реализира с кариера, също го знаем.

Че аз съм дърта чалгарка и не мога да бъда заблудена с убедителни фермани - ти е известно дори и на теб.

Ти може и да напишеш, че Ивана е била никоя до 2003 година, но кака ти Янева отлично помни "Златният мустанг" 2001, "Тракия фолк" 2000, Пирин фолк", а и лично е присъствала на концерта на Маргарита, на който публиката крещя под звуците на хита "Грешна нощ" и аплодира на крака финала с певицата на 2001 година - именно Ивана. :Vishenka_05: И е тук, за да ти го напише. Не че ти си забравил, де...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова ли отчаяно ни я набутваш в разговори, в които тя работа няма, само за да се спомене името Пепино? :mf_surrender:

На нас пък не ни е интересна Калудка - само ти и Фокси си я коментирате за неща от преди 100 години и ти го провокираш да я обсъжда.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На нас пък не ни е интересна Калудка - само ти и Фокси си я коментирате за неща от преди 100 години и ти го провокираш да я обсъжда.

Забрави Десови, или понеже сте от един тим, е съвсем нарочно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На нас пък не ни е интересна Калудка - само ти и Фокси си я коментирате за неща от преди 100 години и ти го провокираш да я обсъжда.
С Фокса говорим за кариерата на Ивана, а ти се буташ - "коментирай Преслава, коментирай Нели Николова"... :mf_surrender:

И я не се прави, че не ти е интересна леля ти, като заради нея кле Пепата! :gun_bandana:

 

Аз поне провокирам като хората да се говори за Ивана!

При теб за Пресли не става! Жената е в майчинство, намери си друга фаворитка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, защо и на мен не ми се занимава да качвам, сканирам и архивирам, както на Фокс-а?

 

"Тука става ли, Бони? И без това е най-коментираното място!" :1000 (29): Идолка! :happyppl:

 

Гло номинирана с два хита, ЛИДЕРКА!

Ивана защо е по сутиен? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз там пиша рядко, предимно тук я обсъждам. По начало бях против да се правят теми за отделни изпълнители.

Не говоря конкретно за теб, а като цяло за повечето нейни фенове тук. Наистина се опитвате да я налагате именно в Скандалите, защото знаете, че тук влизат най-много хора и така евентуално ще успеете да внушите каква номер 1 звезда е. А ако беше такава би следвало да има някакъв интерес към нея и в самостоятелната й тема. Но може би само тези, които са били във форума на Планета през истинската й лидерска година 2007 могат да разберат за какво говоря...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не говоря конкретно за теб, а като цяло за повечето нейни фенове тук. Наистина се опитвате да я налагате именно в Скандалите, защото знаете, че тук влизат най-много хора и така евентуално ще успеете да внушите каква номер 1 звезда е. А ако беше такава би следвало да има някакъв интерес към нея и в самостоятелната й тема. Но може би само тези, които са били във форума на Планета през истинската й лидерска година 2007 могат да разберат за какво говоря...

Просто при Преси няма скандали, които да й направят 30 страници, както враждата Деса-Кама, която е водеща тук. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто при Преси няма скандали, които да й направят 30 страници, както враждата Деса-Кама, която е водеща тук. :Vishenka_05:

Не само скандалите са водещи в темите с повече страници. В някои пък почти няма такива.

Враждата Глория-Ивана отдавна не е активна, но и техните теми са по-популярни. Всичко опира до това какво наистина предизвиква интерес във форума и до това какво се налага в Скандалите като Най.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не само скандалите са водещи в темите с повече страници. В някои пък почти няма такива.

Враждата Глория-Ивана отдавна не е активна, но и техните теми са по-популярни. Всичко опира до това какво наистина предизвиква интерес във форума и до това какво се налага в Скандалите като Най.

Деса има 10 фена, които пишете постоянно, Преслава има 3 активнопишещи. :1000 (29): Ся и аз, ако почна като Таня - на всеки кръгъл час да поствам в темата за Преслава, за седмица ще ви минем.

Форумът отдавна не е критерий за каквато и да било и слава богу!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...