Jump to content



Позабравените ви любими фолкаджийки


Препоръчани коментари

Понеже тамън ми припомниха този мега хит, споделете за кво друго се присетили или затъжили.

 

Мое си направим и ретро класация, ако има желаещи.

 

 

Някои други предложения

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 27
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ква е тая истерия по ретро-нафталинени бози и певици?

Някой път ми става тъжно за вас, младото поколение, дето сте израснали с Преса и Галка .... и не разбирате от чалга.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето тези двете бяха много успешни през 90-те, макар и 99% от родените след 2000 със сигурност да не ги знаят. За Бойка гледам, че вече сте писали.

 

 

 

Гледам, че "Лудо главо, пияна" има 1.3 милиона, което показва, че очевидно и тя като оригинала е доста популярна и до ден днешен.

Ето и още една класика с 2.5 милиона:

 

 

Не е истина колко много имена имаше тогава, и почти всичките достигаха до някакъв успех...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От всички знайни и незнайни чалгарки през годините, може би най-много ме е яд за Лия. Глас, класа, поведение на сцената, тежест, имаше си всичко жената. Няколко стабилни хита, като Обич за двама, Дяволски чаровник, Искра любов... Може и да изпускам някои. Дуетният албум с Кондьо им беше голям хит едно време, даже участия правеха заедно си спомням. После се изгуби, нямаше я известно време, не знам какво стана с нея, след което пусна 1-2 бози и край, а много материал имаше в нея.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лия има две страшно добри песни. Дяволски чаровеник и Утро след любовна нощ. Кати също беше машина за хитове, даже накарах наще да ми купят за един рожден ден албума Пеперуда на касетка. Беше скандален подарък. Книжката Малкия принц и касетка на Кати Пеперуда :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

От всички знайни и незнайни чалгарки през годините, може би най-много ме е яд за Лия. Глас, класа, поведение на сцената, тежест, имаше си всичко жената. Няколко стабилни хита, като Обич за двама, Дяволски чаровник, Искра любов... Може и да изпускам някои. Дуетният албум с Кондьо им беше голям хит едно време, даже участия правеха заедно си спомням. После се изгуби, нямаше я известно време, не знам какво стана с нея, след което пусна 1-2 бози и край, а много материал имаше в нея.

 

 

Абсолютно. Но я хвана мутра и я направи домакиня, че даже и бизнес ѝ направи само и само да не ходи по чалготеките.

Не съм сигурен, че ѝ е много кеф от това и сега, и преди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...