Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

А каква песен беше направила Стефани преди да избяга от "Ара"! И така и не я извади! Щеше да смаже Алисия! :gun_bandana:

Кавър ли е била песента или на кой композитор?

Да, рядко се случва песен да ме докара до еуфория. Последният път се случи с "Моро му". Мангалите са страшно талантливи хора и големи музиканти. :1000 (6):

Чак и мен ме учуди колко е добра. Да не повярваш :D

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

авторска, май на Дидо Калпаков.

От неговите ведната се сещам за "А уж не бях такава" на Татяна, която ми е много любима..... Сигурно е била нещо много добро. Аз не мога да се сетя "След теб" на кого беше на Стефани. Има и ремикс, който е още по-брутален.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От неговите ведната се сещам за "А уж не бях такава" на Татяна, която ми е много любима..... Сигурно е била нещо много добро. Аз не мога да се сетя "След теб" на кого беше на Стефани. Има и ремикс, който е още по-брутален.
Беше толкова запеваема, че още се сещам за припева. А съм я чувала преди няколко години.

"След теб" е на чужд композитор, забравих му името.

Тая Стефа е доста дебела на живо, но пее като змей!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, рядко се случва песен да ме докара до еуфория. Последният път се случи с "Моро му". Мангалите са страшно талантливи хора и големи музиканти. :1000 (6):

И правят хубав се*с! 😉

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше толкова запеваема, че още се сещам за припева. А съм я чувала преди няколко години.

"След теб" е на чужд композитор, забравих му името.

Тая Стефа е доста дебела на живо, но пее като змей!

Да, тя след раждането доста напълня, много гадно.... и в клипът си личи, че е огромна, но пък иначе е страшно талантливо момичето, още от "Влюбена-загубена" улучи с песен. До колкото си спомням тя беше в едно предаване по Нова със Софи Маринова, Миро с Дивна, когато спечели. Оттам май тръгна тя.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тя след раждането доста напълня, много гадно.... и в клипът си личи, че е огромна, но пък иначе е страшно талантливо момичето, още от "Влюбена-загубена" улучи с песен. До колкото си спомням тя беше в едно предаване по Нова със Софи Маринова, Миро с Дивна, когато спечели. Оттам май тръгна тя.
"Пей с мен", беше партньорка на Софка, но се отказаха, заради двойката, която завъртя на Деса тогава. :1000 (29): Оттам тръгна, после в "АРА" се отчете с няколко много добри попадения. Но се отказа, защото не можеше да смогне финансово. И така уникалната песен не видя бял свят. А няма коя друга да я изнесе там.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами той форумът си е микроотражение на реалността. Каквато е агресията навън, такава е в текстовете на песните, такава е и тук. Мен ако много ми избият балансите, правя няколко неща - пиша си в блога, надувам музика, излизам някъде с приятел, карам колело или просто някаква друга дейност. Ако ме нападнат без причина тук, и аз се случва да отвърна... още повече от хора, които го правят с цел да ме провокират видимо, иначе винаги първо пробвам с доброто или впоследствие изглаждаме ситуацията. А по повод влюбвания... Аз не знам как може да се влюбиш в човек, когото не познаваш?! И като не си желан, не е ли унизително да се натискаш... да не говорим пък за интригите типично педерастките, да отмъстиш, да натопиш.

На мен ми идваше например да направя тема за сексуалната ориентация, за демографските особености и мултикултурализма, за още един куп неща, но просто се спирам, като знам какви разправии могат да станат или може би липса на интерес като в темите за политиката, книгите и образованието. Особено се отказах да подпомагам вдигане нивото на форум, където ми се обяснява, че е смешно да показваш интереси в други области. А за какво е тогава - за оргии и свади?! Ако още малко продължи така, ще си бия и аз камшика, сигурно ще го направят и още хора и тука ще останат само малолетни джендъри, броячи на статистики и Фокси, който да им обяснява истините в живота. Затова се зарадвах на появата на Янева - нещо, което преди 10 г. изобщо не бих предполагал, че може да се случи, но ето на...

 

Сори за оффтопика - преместето го, ако трябва, но държах да си го напиша, па макЪр (както Кама казва :D) в тази тема.

Направи си каквито теми ти харесва и да не ти пука! :3fdb8960598fa63e:

Малко съм ти обидена, че не би ми се зарадвал преди 10 години! :girl_cry2:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше толкова запеваема, че още се сещам за припева. А съм я чувала преди няколко години.

"След теб" е на чужд композитор, забравих му името.

Тая Стефа е доста дебела на живо, но пее като змей!

И е много богата :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направи си каквито теми ти харесва и да не ти пука! :3fdb8960598fa63e:

Малко съм ти обидена, че не би ми се зарадвал преди 10 години! :girl_cry2:

То е ясно, че и тогава си била достоен опонент, но човек като е настървен да защитава "своето", не го оценява така.

Аз ти го казах, че сега ценя чисто човешките разговори и качествa, а певиците... са си певици и е ясно, че харесваме качествените.

Но няма да забравя, че преди години ме отличи от останалите фенове на Глория и ми стана приятно. Може би ме е било малко страх от начина, по който пишеше... Не знам и аз, със сигурност не съм таял лоши чувства, но сега всичко си е на мЕсто (кака Гло) :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

И е много богата :)
Друго знам аз... :3fdb8960598fa63e:

 

 

То е ясно, че и тогава си била достоен опонент, но човек като е настървен да защитава "своето", не го оценява така.

Аз ти го казах, че сега ценя чисто човешките разговори и качествa, а певиците... са си певици и е ясно, че харесваме качествените.

Но няма да забравя, че преди години ме отличи от останалите фенове на Глория и ми стана приятно. Може би ме е било малко страх от начина, по който пишеше... Не знам и аз, със сигурност не съм таял лоши чувства, но сега всичко си е на мЕсто (кака Гло) :D

О, да, още тогава правеше впечатление, че си по-умерен фанатик. :D И добро, умно момче. Както и Иван, за когото още тъгувам, след като разбрах вчера. :whistling: Най-много ме дразнеше Васето, Пачо е як, но и той ме нареждаше, Башфилтър, Гламдринг... Бяхте си секта, признай си! :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, помниш ли Стоян, които също беше от бандата на кралските? И той беше доста интересен потребител, жалко че не влиза вече. Сещам се и за Дракона. Двамата бяха доста мразени тук.

Глориевите бяха много голяма сила :3fdb8960598fa63e:

На моменти ти беше сама срещу цяла глутница. Всички скачаха да защитят Глория. Тогава дори не съм си помисляла че един ден ти самата ще харесаш кралицата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Друго знам аз... :3fdb8960598fa63e:

О, да, още тогава правеше впечатление, че си по-умерен фанатик. :D И добро, умно момче. Както и Иван, за когото още тъгувам, след като разбрах вчера. :whistling: Най-много ме дразнеше Васето, Пачо е як, но и той ме нареждаше, Башфилтър, Гламдринг... Бяхте си секта, признай си! :1000 (29):

Пачо е пич, не знам какво сте се нареждали тогава. Кралицата ни обвини за езичници и сектата се разпусна. :1000 (29):

Бъзикам се. :1000 (29): Пораснахме. :)

Преди години Ивана в НФ в рубриката "Довърши изречението", на фразата "Под душа си пея...", отговорът - "Присъда" на Глория. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, помниш ли Стоян, които също беше от бандата на кралските? И той беше доста интересен потребител, жалко че не влиза вече. Сещам се и за Дракона. Двамата бяха доста мразени тук.

Глориевите бяха много голяма сила :3fdb8960598fa63e:

На моменти ти беше сама срещу цяла глутница. Всички скачаха да защитят Глория. Тогава дори не съм си помисляла че един ден ти самата ще харесаш кралицата.

Помня, с Драконът се изяждахме. Действително сама срещу цяла глутница. Всички откачиха, когато я нареждах, че пее неточно в шоуто на Слави, че не може да си нацели тона, че се носи само в Юнона, пък минава за много класна мацка... :3fdb8960598fa63e:

Иначе "харесвам" е силно казано. Просто вече спокойно мога да оценя какво е постигнала и с какъв труд. Но тя и Камелия никога не могат да ме разчувстват чак до сълзи, примерно, както Деса и леличка.

 

 

Пачо е пич, не знам какво сте се нареждали тогава. Кралицата ни обвини за езичници и сектата се разпусна. :1000 (29):

Бъзикам се. :1000 (29): Пораснахме. :)

Преди години Ивана в НФ в рубриката "Довърши изречението", на фразата "Под душа си пускам...", отговорът - "Присъда" на Глория. :roll1:

- Вие слушате ли Ивана?

- Бе я ни ми задавай такива въпроси, бе! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...