Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не изкарвайте невероятната "Не се изтриваш" като посредствена! Една от малкото песни на П., която да ми хареса от първо слушане! Другото е изкуствено, за да създам хайп покрай песента :3fdb8960598fa63e:

 

Изумителна!

 

 

Кое е изкуствено?

 

И аз мисля, че е много яка. Най-добрата й от "Няма да ти пиша" насам (за мен). Тя, ако беше посдредствена, нямаше да счупи рекорда на Азис. Но мохамедското в мен ми нашепва, че новата ще е още по-голям хит. Настанаха страшни времена за нас, феновете на Смядовския опъни-фейс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ти не се смей предварително, че нали знеш.. който се сме последен се смее най-добре :Vishenka_05:

Тя пролетта вади най-силните си песни Пей сърце, Moro mou :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое е изкуствено?

 

И аз мисля, че е много яка. Най-добрата й от "Няма да ти пиша" насам (за мен). Тя, ако беше посдредствена, нямаше да счупи рекорда на Азис. Но мохамедското в мен ми нашепва, че новата ще е още по-голям хит. Настанаха страшни времена за нас, феновете на Смядовския опъни-фейс.

 

Симулирам, че ми харесват, например :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв Кости? Нали според нея че не правел музика, подходяща за пазара ни? :1000 (29):

Явно е искала клонинг на Хавана Тропикана или Стара Каравана. Доста отчаян ход.

"Вс, което ми е пращал скоро определено не е за нашия пазар." Това ми е писала Галена преди година. Никъде не е казала, че повече няма да работи с него. Той периодично й праща парчета.А и кога Галена е правила клонинг на нейн хит, за да твърдиш такова нещо? Май я обърка с други певици, които си повтарят по 10 пъти парчетата.

На мен ми липсва Кости.Сигурна съм, че ако направят отново нещо с Галена, ще е различно и за двамата. А и след дългата му пауза сигурно е подготвил интересни неща.Галена знае кога с кой композитор да работи.Не се носи безцелно по течението. Само дано е истина, че ще има песен от него.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Симулирам, че ми харесват, например :3fdb8960598fa63e:

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Аха, и така създаваш невиждан хайп около проекта. Преслава трябва да ти е много благодарна за хитовете си от последните години. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Вс, което ми е пращал скоро определено не е за нашия пазар." Това ми е писала Галена преди година. Никъде не е казала, че повече няма да работи с него. Той периодично й праща парчета.А и кога Галена е правила клонинг на нейн хит, за да твърдиш такова нещо? Май я обърка с други певици, които си повтарят по 10 пъти парчетата.

На мен ми липсва Кости.Сигурна съм, че ако направят отново нещо с Галена, ще е различно и за двамата. А и след дългата му пауза сигурно е подготвил интересни неща.Галена знае кога с кой композитор да работи.Не се носи безцелно по течението. Само дано е истина, че ще има песен от него.

 

Виж, аз мисля, че трябва да се предадем и да обявим с достойнство, че сме победени след песента, която излезна днес. :cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Аха, и така създаваш невиждан хайп около проекта. Преслава трябва да ти е много благодарна за хитовете си от последните години. :3fdb8960598fa63e:

 

Факт! Оставаше феновете да признаваме бозите ѝ, какво би станало тогава... :3fdb8960598fa63e:

 

Изключвам от тази графа "Пада звезда", която е отвратителна и не мога да я изслушам доброволно цялата!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт! Оставаше феновете да признаваме бозите ѝ, какво би станало тогава... :3fdb8960598fa63e:

 

Изключвам от тази графа "Пада звезда", която е отвратителна и не мога да я изслушам доброволно цялата!

 

Мирмидонче днес заяви, че "Не се изтриваш" не струвала пред "Пак ли". Знаех си, че не е истинска фенка. :feminist_en: Трябва да я отлъчите от колектива си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт! Оставаше феновете да признаваме бозите ѝ, какво би станало тогава... :3fdb8960598fa63e:

 

Изключвам от тази графа "Пада звезда", която е отвратителна и не мога да я изслушам доброволно цялата!

Шок и гърч от признанията ти тази вечер! А за невероятната "Колко си ми давал и направил си" заслужаваш линч! :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шок и гърч от признанията ти тази вечер! А за невероятната "Колко си ми давал и направил си" заслужаваш линч! :gun_bandana:

 

Заслужава уважение и признание момчето. Да му се издигне паметник в Студентски!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мирмидонче днес заяви, че "Не се изтриваш" не струвала пред "Пак ли". Знаех си, че не е истинска фенка. :feminist_en: Трябва да я отлъчите от колектива си.

 

Стана чужда, чужда след тези си думи.

 

Шок и гърч от признанията ти тази вечер! А за невероятната "Колко си ми давал и направил си" заслужаваш линч! :gun_bandana:

 

Не ме вини!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Споко, имат още време да се радват Преслини, че след 1-2 седмици ще има кости форца на новия дует и Преси ще е дотам :1000 (29):

Ама й е готина песента де.

Само да не я пусне утре днес в 11, че отидоха гледанията за 24ч. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж, аз мисля, че трябва да се предадем и да обявим с дойстойнство, че сме победени след песента, която излезна днес. :cry2:

Мен не ме радва песента и ми е твърде клиширана.Вече си написах мнението в другата тема.Дали защото в последно време слушам много чужда музика и все ми се иска и нашите тук да правят такива различни и интересни като композиция парчета, и ми е трудно да оценя нещо, което ми звучи като правено по калъп. Дори започвам да оценявам "Без теб" , която е супер скучна, на пак е нещо различно и експеримент от нея.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много приятна изненада от Преси - Ударно парче,определено не свали нивото след топ хита ”Не се изтриваш”. Обожавам песните с гръцко звучене, а на Преслава много й лежат на гласа! Браво,много съм доволен! Поздрав!!! :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се да ви е минала вече снощната еуфория и да можете да разсъждавате трезво. Много вяло откъм гледания нещо при Пепе - 207К, до 18 ч. максимум 300 да направи. Лайковете също не са особено добре. Като ви обяснявах преди няколко месеца, че чалгарка НЯМА КАК да направи над 500К за денонощие без побутване не вярвахте. Хайде сега обяснете тази драстична разлика между предния и този трак на Преслава. "Не се изтриваш" е най-надутият балон в чалгата от доста време насам и това ще се види много ярко, ако тя се престраши да я изпее някъде. Новата песен е малко по-добра, но нищо специално, след 3 месеца никой няма да я помни и нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж, аз мисля, че трябва да се предадем и да обявим с достойнство, че сме победени след песента, която излезна днес. :cry2:

Напрао да закрием кокошарника предлагам аз. То няма смисъл повече, след тоя връх от вчера ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж, аз мисля, че трябва да се предадем и да обявим с достойнство, че сме победени след песента, която излезна днес. :cry2:

 

 

Я да се стягаш, какви са тия пораженчески постове. :3fdb8960598fa63e: Напоследък взе да се излагаш и ти с прогнозите нещо, това новото на Преса доникъде няма да я докара, мога да ти се подпиша. :whistling: Иначе като песен не е много лоша, признавам, но това е само защото я сравнявам с последните й бози (всички от "На тебе не отказвам" насам).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я да се стягаш, какви са тия пораженчески постове. :3fdb8960598fa63e: Напоследък взе да се излагаш и ти с прогнозите нещо, това новото на Преса доникъде няма да я докара, мога да ти се подпиша. :whistling:

Аре бе, мега хит е изкарала! Не виждаш ли как върти милиарди гледания плюсове минуси и сичко в тубата, а няма и цяло денонощие от как е излязло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се да ви е минала вече снощната еуфория и да можете да разсъждавате трезво. Много вяло откъм гледания нещо при Пепе - 207К, до 18 ч. максимум 300 да направи. Лайковете също не са особено добре. Като ви обяснявах преди няколко месеца, че чалгарка НЯМА КАК да направи над 500К за денонощие без побутване не вярвахте. Хайде сега обяснете тази драстична разлика между предния и този трак на Преслава. "Не се изтриваш" е най-надутият балон в чалгата от доста време насам и това ще се види много ярко, ако тя се престраши да я изпее някъде. Новата песен е малко по-добра, но нищо специално, след 3 месеца никой няма да я помни и нея.

207k за 16 часа, повечето от които нощни, в които не се трупат гледания, било малко - ти сериозно ли написа тая глупост??? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

207k за 16 часа, повечето от които нощни, в които не се трупат гледания, било малко - ти сериозно ли написа тая глупост??? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

 

Ако направи повече от 300 000 до 18 ч. няма да пиша във форума поне месец. :girl_witch: :whistling: :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не изкарвайте невероятната "Не се изтриваш" като посредствена! Една от малкото песни на П., която да ми хареса от първо слушане! Другото е изкуствено, за да създам хайп покрай песента :3fdb8960598fa63e:

 

Изумителна!

 

И на мен ми хареса от първо слушане и не ми е омръзнала до днес, но имам високи критерии. Това, което повечето хора биха нарекли мега хит, аз ще нарека #ПритопленаБоза :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...