Jump to content


Online: СкандаУ – Кокаина


Препоръчани коментари

Според мен това СЕМ трябва да го свалят незабавно. Нека за простащината да няма безразличие!

Щом извадиха гръмките заглавия ясна е работата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен това СЕМ трябва да го свалят незабавно. Нека за простащината да няма безразличие!

Щом извадиха гръмките заглавия ясна е работата.

Мисля че не се излъчва по ТВ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато излъчваха "Мафия" по Сити, цензурираха "наркотици", тук трябва почти цялата песен..

За мен, най-силната им песен остава "Replay", едва ли ще успеят да я надминат. Харесва ми, виждам я като хит, но някакво средно ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изненадващо за мен, който не ги харесвам тези, песента ми хареса. Нека се абстрахираме от текста, бийта е як, хваща мигом!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен това СЕМ трябва да го свалят незабавно. Нека за простащината да няма безразличие!

Щом извадиха гръмките заглавия ясна е работата.

Айде, айде, в чалгата има много по-големи простотии.

Предполагам, че я пускат за Интернет, ясно е, че няма как да се излъчва по ТВ и радио. Скоро пускат и друга песен, явно тя ще е повече за ротация. Не е лоша, може би най-добрият им бийт, но припевите на Тото са малко дразнещи :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста тъпа песен, сигурно зарибява на няколко слушания, иначе не виждам защо биха я пуснали.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста тъпа песен, сигурно зарибява на няколко слушания, иначе не виждам защо биха я пуснали.

Точно, аз я оплюх първоначално, а от два часа не мога да я спря, с всяко слушане ми харесва повече. И с гледанията върви добре, така че официално да ни е честит първия български хит за 2018.

Мисля си, че може да я цензурират за ТВ, тъй като почти никъде не се вижда ясно да се изрича думата "кокаина" - дори на 1.20 - 1.40 Тото си отваря устата съвсем леко, може да казва всичко. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, айде, в чалгата има много по-големи простотии.

Предполагам, че я пускат за Интернет, ясно е, че няма как да се излъчва по ТВ и радио. Скоро пускат и друга песен, явно тя ще е повече за ротация. Не е лоша, може би най-добрият им бийт, но припевите на Тото са малко дразнещи :3fdb8960598fa63e:

Съгласен съм, в чалгата винаги е имало сексуален подтекст, но в крайна сметка сексът е полезен, докато кокаинът, абортите, пушенето.... все за пороци пеят в рапа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво да кажа вече... И после тия от попа и рапа имат смелостта да плюят поп-фолка? Поп-фолк песните от 90-те години на миналия век са шедьоври спрямо това!! Гнусотия пълна.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, в чалгата винаги е имало сексуален подтекст, но в крайна сметка сексът е полезен, докато кокаинът, абортите, пушенето.... все за пороци пеят в рапа.

Не се пее за употреба на наркотици, а за сравнение от ефекта на мъжа върху жените с това на кокаин. Галена като сравнява любовта с най-страшната болест по-хубаво ли е? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше една албанска "Кокаина" миналата година , после македонска, сега наведнъж излязоха две песни с това заглавие.

Стига с тоя кокаин де, още колко песни ще се казват "кокаина"? "Хероина" няма ли поне, или "тревата"?

 

Сега честно. Песента е тъпа. Нищо общо с Replay, и според мен е най-добрата им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...