Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Изказвай се директно, но защо налагаш мнението си като някакъв факт и защо обиждаш хората заради тяхното мнение?

А и аз не си спомням да съм те коментирала.

Защото е скорпион. :1000 (29): Аз също обожавам да се налагам, но за нещата, които са ми важни, за повечето принципно ми е все тая'.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Имам дарби на психолог и съм си направил психопортрет на почти всички тук,затова и раздавам такива квалификации,явно се оказвят и верни,щом така се палите.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

А с дарбата си на психолог как би обяснил използването на фалшива самоличност?

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми е нужно да ви опознавам,а и повечето даже и не искам.Достатъчно ми е да ви чета писаниците.

Всеки може да пише каквото си иска, няма как да знаеш по това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле Руже, като гледам графиките ти и се сещам на този най-ужасен период на Преслава, ненормално слаба, сува, с изражение на болна, без грам живец у нея. Този Бирмата я съсипа тотално. :feminist_en:

Евала че го наби и заряза. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам дарби на психолог и съм си направил психопортрет на почти всички тук,затова и раздавам такива квалификации,явно се оказвят и верни,щом така се палите.

На мен направи ли ? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле Руже, като гледам графиките ти и се сещам на този най-ужасен период на Преслава, ненормално слаба, сува, с изражение на болна, без грам живец у нея. Този Бирмата я съсипа тотално. :feminist_en:

Евала че го наби и заряза. 1000%20(29).gif

 

Мен много ме кефи в този клип, много е секси... :3fdb8960598fa63e:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това заплаха ли трябваше да бъде? Публични линчове точно ти няма как да раздаваш, нямаш нито капацитет, нито се притеснявам от нещо.

Не, глупости. Никакви заплахи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото е скорпион. :1000 (29): Аз също обожавам да се налагам, но за нещата, които са ми важни, за повечето принципно ми е все тая'.

 

Аз също съм скорпион, но никога не "жиля" само защото някой не мисли като мен... а и това не е от зодията според мен. Сещам се за един цитат "Ако двама души мислят еднакво, значи единият не мисли". Винаги мога да обсъждам дадена тема или да споря, но не и да обиждам и да претендирам, че щом аз разсъждавам така, значи е така. Все пак не сме аборигени, а зрели хора и се предполага, че и общуването ни трябва да е такова.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

А с дарбата си на психолог как би обяснил използването на фалшива самоличност?

Опитваш се да ме засегнеш,но не ти се получи.Целях скандал и ето-стана номера.Месеци след това още се опитвате да ме засегнете,но неуспешно.После как да не се мисля за повече от вас като ми играете по свирката?😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитваш се да ме засегнеш,но не ти се получи.Целях скандал и ето-стана номера.Месеци слес това още се опитвате да ме засегнете,но неуспешно.После как да не се мисля за повече от вас като ми играете по свирката?😀

Едно е да се мислиш, съвсем друго да си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитваш се да ме засегнеш,но не ти се получи.Целях скандал и ето-стана номера.Месеци след това още се опитвате да ме засегнете,но неуспешно.После как да не се мисля за повече от вас като ми играете по свирката?😀

 

Аз се опитах най-нормално да ти обясня, че не съм искала да те нападам, а сега ти беше този, който нападна. От няколко дни ти се опитваш да засегнеш хората. А моето беше обикновен въпрос. Човек с "дарба на психолог" не би се представял за някой друг най-малкото. Оттам нататък всички твърдения за дарби и психопортрети са просто забавни.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти можеш да се изхвърляш колкото искаш, но не ни познаваш, нито ние теб за да го твърдиш.

Аз и не искам да ви познавам.Изграждам си мнението за вас по постовете ви,все пак е чалга форум.Фактът,че повечето сте от малки градчета или села /това не го казвам като обида,че сега пак някой ще го приеме като такава/ и че по цял ден коментирате мен,Симеонова или някой друг ми е предостатъчно да ви приема като хора под моето ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също съм скорпион, но никога не "жиля" само защото някой не мисли като мен... а и това не е от зодията според мен. Сещам се за един цитат "Ако двама души мислят еднакво, значи единият не мисли". Винаги мога да обсъждам дадена тема или да споря, но не и да обиждам и да претендирам, че щом аз разсъждавам така, значи е така. Все пак не сме аборигени, а зрели хора и се предполага, че и общуването ни трябва да е такова.

Нямам толкова големи наблюдения от дръжанието му, не съм толкова редовен тук.

Лично аз намеря ли нещо за важно, по конкретния въпрос налагам твърдо позицията си и става малко тип "На който не му понася да се изнася", но никога не съм се налагал за мнението на трето лице за даден човек, всеки си има сиво вещество, с което би могъл сам да си направи изводите за човек. Моето е по-скоро за елементарни обстоятелства, с които всеки би могъл да се съобрази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се опитах най-нормално да ти обясня, че не съм искала да те нападам, а сега ти беше този, който нападна. От няколко дни ти се опитваш да засегнеш хората. А моето беше обикновен въпрос. Човек с "дарба на психолог" не би се представял за някой друг най-малкото. Оттам нататък всички твърдения за дарби и психопортрети са просто забавни.

Напротив,скъпа,точно ти ме нападна онзи ден след като си изказах мнението.Аз не засягам никого,това че ви казвам истината и вие се засягате си е лично ваш проблем .Щом успях да създам такъв скандал значи съм много добър и в PR-a,което си пак си част от психологията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив,скъпа,точно ти ме нападна онзи ден след като си изказах мнението.Аз не засягам никого,това че ви казвам истината и вие се засягате си е лично ваш проблем .Щом успях да създам такъв скандал значи съм много добър и в PR-a,което си пак си част от психологията.

 

Съжалявам ако си го приел като нападане - не е било. Да не изброявам сега всички обиди, които изписа онази вечер и днес, това са епитети и квалификации, а не изразяване на мнение. Иначе щом си толкова горд от нещо в чалга форум радвай се. Явно го имаш като някакъв вид лично постижение. С толкова много таланти не е лесно... дано ти помагат в живота поне.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам ако си го приел като нападане - не е било. Да не изброявам сега всички обиди, които изписа онази вечер и днес, това са епитети и квалификации, а не изразяване на мнение. Иначе щом си толкова горд от нещо в чалга форум радвай се. Явно го имаш като някакъв вид лично постижение. С толкова много таланти не е лесно... дано ти помагат в живота поне.

Обиди или не това е истината.Щом се засягате значи е вярно.Имам си успехи и в живота,имам успех и тук,защо да не съм горд? Иронията не ти се отдава,по-добре не я използвай пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обиди или не това е истината.Щом се засягате значи е вярно.Имам си успехи и в живота,имам успех и тук,защо да не съм горд? Иронията не ти се отдава,по-добре не я използвай пак.

С какво точно си успял в живота? И какво смяташ за успех изобщо? Не се заяждам, не заемам страна - питам просто.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

С какво точно си успял в живота? И какво смяташ за успех изобщо? Не се заяждам, не заемам страна - питам просто.

Да се развиваш в кариерен план както и в личен примерно.А ти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...