Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Най-заразителната част от песента- като ти се забие в главата и няма излизане и с нея ми звъни и телефона

 

 

Така минава всеки мой ден

 

В мисли за теб и твоите черни очи,

и прекрасния ти смях

минава всеки мой ден в мисли за теб,

и в обятията ти губя ума си.

 

Yo me la paso cada dia

Pensando en ti y en tus ojos negros

Y en tu risa bella

Yo me la paso cada dia pensando en ti (ay, ay, ay, ay)

Y que entre tus brazos pierdo la cabeza

 

Песента тепърва предстои да се развива и да влиза в класациите. В Испания вече е хит.Нищо не се знае още. Рики ще пее самостоятелната версия на резиденцията си във Вегас, предстои и турне в Испания и нов албум, тъй че още сме в началото. Аз съм сигурна,че ще стане голям хит.

 

То и за последния албум на Рики приказвахте много, ама накрая спечели Американско Грами през 2016.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Онзи ден хванах по тв "Здрач" и вчера си свалих и изгледах всички части. Не, че и преди не съм, ама друго си е наведнъж. Книгите заслужават ли си според вас? Имам първата, още като беше нашумял филма, та се чудя и за другите дали изобщо си заслужават вниманието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джей Балвин угасна, тя му е тъпа песента

27 -2

J. Balvin - Ahora

2,871,124

 

На 15 април се очаква Рики да удари 100 милиона на #Fiebre, може и по-рано. До края на деня ще има 20 милиона.а до края на седмицата и 30 милиона. Някои песни тръгват бавно в началото, но после гърмят и стават големи хитове. Факт е, че само за 1 седмица има към 20 милиона гледания.

 

В латино музиката се случва нещо като с попфолка- на едни им харесва регетона, а на други им е писнало това еднакво звучене. Дано отмине скоро тая мода с регетона. Рики казва. че е объркан от вкусовете на публиката напоследък. Затова е направил и самостоятелна версия на #Fiebre, която е по-различна, защото публиката има различни вкусове. Рики е малко объркан заради това какво харесват хората. За него е много важна реакцията на хората- той се влияе от мнението им и критиките. Едни му казват да се върне към старото си звучене. Споменава Енрике Иглесиас и Шакира, които също залитнаха към регетона. Казва, че в индустрията се случва нещо интересно с колаборациите.

 

То и Деспасито правеше в началото малко гледания на ден, но познах, че ще стане хит, както и с Байляндо.

 

 

 

Байляндо е започнал с 1 милион на ден и 20 милиона за 1 месец и има вече към 3 милиарда гледания. Деспасито започна с към 6 милиона на ден и за месец имаше 41 милион гледания и вече гони 5 милиарда. Рики с #Fiebre започва с 1-2 милиона на ден и даже ще мине 20 милиона за по-малко от месец на Байляндо.

Така, че нищо не се знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики през 2014 на Престижния Международен Ежегоден фестивал Vina Del Mar в Чили обра 4 награди: 2 факли-златна и сребърна и 2 чайки-златна и сребърна, като Рики беше за пореден път на Vina. А Фонси миналия мвсец също пя там и публиката му даде само една сребърна чайка. Рики е по-добър от Фонси, че даже и CNCO и Genre De Zona обраха повече от Фонси на Vina Del Mar миналия месец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики през 2014 на Престижния Международен Ежегоден фестивал Vina Del Mar в Чили обра 4 награди: 2 факли-златна и сребърна и 2 чайки-златна и сребърна, като Рики беше за пореден път на Vina. А Фонси миналия мвсец също пя там и публиката му даде само една сребърна чайка. Рики е по-добър от Фонси, че даже и CNCO и Genre De Zona обраха повече от Фонси на Vina Del Mar миналия месец.

щом вече няма разказ, няма да пишеш и за рики ! айде марш !

 

STELAAAAAAAAAAa :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Онзи ден хванах по тв "Здрач" и вчера си свалих и изгледах всички части. Не, че и преди не съм, ама друго си е наведнъж. Книгите заслужават ли си според вас? Имам първата, още като беше нашумял филма, та се чудя и за другите дали изобщо си заслужават вниманието.

Не, много елементарен стил на писане. Ако ти се губи време и харесваш филмите, може да ги прочетеш, ама не очаквай нещо "уау".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иъл, форума се е превърнал в чалга форум и няма скандали, вадене на ребра безоперативно и хвърчащи екстейшъни. Погнусен съм! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, много елементарен стил на писане. Ако ти се губи време и харесваш филмите, може да ги прочетеш, ама не очаквай нещо "уау".

Отказах се :1000 (29): искам някакво фентъзи, но да не е нещо тежко и тегаво, а по-леко и завладяващо. Нещо като Хари Потър, тея за рубините дето ги четох, а не като "Игра на тронове".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отказах се :1000 (29): искам някакво фентъзи, но да не е нещо тежко и тегаво, а по-леко и завладяващо. Нещо като Хари Потър, тея за рубините дето ги четох, а не като "Игра на тронове".

 

На Тери Пратчет книгите са такива, много интересни и лековати фентъзита.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отказах се :1000 (29): искам някакво фентъзи, но да не е нещо тежко и тегаво, а по-леко и завладяващо. Нещо като Хари Потър, тея за рубините дето ги четох, а не като "Игра на тронове".

Софийски магьосници, мен ме накефи сега ще излиза втора част.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Тери Пратчет книгите са такива, много интересни и лековати фентъзита.

Много е добър, както и Толкин, но що се отнася до фентъзитата, аз предпочитам Рей Бредбъри.

То като цяло една голяма част от фентъзитата стъпват върху скандинавска митология и т.н., но Бредбъри реално смесва нещата и с реалността.

Иначе Пратчет е развлекателен, универсален - подходящ е и за ученици, и за възрастни. И в произведенията му си има смисъл, символика, просто самият маниер на повествование не е за всеки, както са и дескриптивните нотки при Толкин. Но са си майстори в жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Тери Пратчет книгите са такива, много интересни и лековати фентъзита.

Точно пък лековати. Night Watch особено. Иначе +1, тамън ша загрее за сериала, дето ще правят. Все пак. Ама на български някои са маса зле, някои не чак толкоз.

 

В същия ред на мисли, Good Omens, Добри Поличби май беше на бг, въпреки че превода (и изданието като цяло) е маса зле.

 

Може и за Траксас, на мен лично ми е любимо, хем крими, хем фентъзи, хем ситком. И превода е добър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е добър, както и Толкин, но що се отнася до фентъзитата, аз предпочитам Рей Бредбъри.

То като цяло една голяма част от фентъзитата стъпват върху скандинавска митология и т.н., но Бредбъри реално смесва нещата и с реалността.

Иначе Пратчет е развлекателен, универсален - подходящ е и за ученици, и за възрастни. И в произведенията му си има смисъл, символика, просто самият маниер на повествование не е за всеки, както са и дескриптивните нотки при Толкин. Но са си майстори в жанра.

 

Абе познаваш ли го тоя Даниел, дето е писал предпоследен в скандалите? Виждал ли си го как изглежда?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...