Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Бог :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Немския ми бърка тотално в мозъка, утре имам контролно и нямам идея как ще го направя. Най-шантавия език, който може да съществува, милиони да ми дават няма да живея в държава, където се говори. То си е жив мазохизъм да го учиш със желание немския..

Поздрав и да изкараш шестица! :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа и аз не мога да го понасям този език. Много ми е противен. Успех утре все пак...

Ужасен! Благодаря, дано поне 5 хвана някак си, ако трябва да разчитам на собствени знания не знам 4 как ще изкарам, адски съм зле :1000 (29):

 

Поздрав и да изкараш шестица! :)

Аз да изкарам 6ца по немски трябва да съм Господ :1000 (27):

И все пак благодаря :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасен! Благодаря, дано поне 5 хвана някак си, ако трябва да разчитам на собствени знания не знам 4 как ще изкарам, адски съм зле :1000 (29):

Аз да изкарам 6ца по немски трябва да съм Господ :1000 (27):

И все пак благодаря :)

Езика е общо взето лесен. Не е като френския засукан, но звучи ужасно. И на мен ми е гаден. Един унгарски където казват, че е много гаден ми звучи добре. Не знам от кога го учиш, но колкото по от малък е по-добре. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Езика е общо взето лесен. Не е като френския засукан, но звучи ужасно. И на мен ми е гаден. Един унгарски където казват, че е много гаден ми звучи добре. Не знам от кога го учиш, но колкото по от малък е по-добре. :)

На мен френският взе да ми харесва, даже обмислям да почна да го уча.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо не съм сигурна, питай някой от персонала. Мяркала съм 100%, но винаги като ходя е адската лудница, навсякъде всичко е розово и онези инфантилни детски песнички в магазина ме побъркват. :1000 (29): С две думи - мразя Джъмбо, не съм особено ориентирана. Като ходя да купувам разни замъци, къщи за кукли и прочие за деца на приятелки, пия две чаши вино преди да тръгна.

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Какво е това времееее, адът слезе на земята :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Играчка

Спомняте ли си ей тея играчки? Някаква идея откъде мога да взема нещо подобно или как се води на английски да поровя в разни сайтове, може да изскочи нещо някъде. Ама как изобщо се казва де :D Че съм обещала да намеря за племенника ми

 

handheld water game

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Pechenko приготвяй се да правиш графики от новия клип на Яни. :3fdb8960598fa63e:

В пенсия съм :1000 (29):

 

И аз искам :3fdb8960598fa63e:

Трябва да си платиш :1000 (29):

 

:Vishenka_05: :Vishenka_05:

Танчето ако го помоли ще направи. Трябва подход. :D

Само ако Таня плати в натура!

Ще има перманент абонамент

 

На мен френският взе да ми харесва, даже обмислям да почна да го уча.

:roll1:

Идвай у нас да го пробваме :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига вече сняг!

Писна ми! :feminist_en:

Не се живее в това време!

 

Айде да идва лято...

 

В сряда спират валежите и само ще е студено, поне така пише в нета. Днес е някакъв кошмар, то и утре ще е така. :(

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига вече сняг!

Писна ми! :feminist_en:

Не се живее в това време!

 

Айде да идва лято...

Още да вали!

Пуснаха ни тук утре и други ден във ваканция, дано да натрупа над метър и да ни пуснат цяла седмица :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...