Jump to content



Образователен раздел?


Препоръчани коментари

Не знам модовете дали са съгласни да направат един Образователен раздел с няколко категории.

Примерно Паранормално; НЛО и извънземни; История; География; Общи...

 

Смятам че ще бъде интересно и ще стават добри дискусии. А и винаги е полезно да научиш нови неща :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 46
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Категорично Да, за НЛО и Паранормалното, тема която ни вълнува почти всички ;)

 

 

И аз съм за тази простотия!Много се интересувам от такива необесними неща?


Link to comment
Сподели в други сайтове

Папка Стриит Файтър не искаш ли с подпапки - Хаджири Мотояма, Сузуки Яматаши, Тоьота Ракиши?! :baaasmiley:

 

Теб въобще не те отразявам. Нито кво пишеш, нито кво мислиш. Просто няма смисъл...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смятате ли че има смисъл от повече от една тема за НЛО, аз не смятам че ще има интерес.

 

Ами може да се направи просто един раздел и в него да се пускат теми с образователна насоченост, без значение дали ше става въпрос за история, извънземни, пирамиди, Йети, бермудския триъгълник и Хенри VIII...

 

А кво е значението на тва дали ше има интерес такъв подфорум или няма да има. Като го направите и не тръгне няма да загубите милиони, че да съжалявате. Ше го махнете и готово :) Не пречи да се опита. Нещо ново и интересно винаги е добре дошло. Поне така мисла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ако загубим милионите които печелим на гърба на обикновенния потребител?? :1000 (34):

 

Къде предлагаш да се намира и как да се казва точно този раздел?

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ако загубим милионите които печелим на гърба на обикновенния потребител?? :1000 (34):

 

Къде предлагаш да се намира и как да се казва точно този раздел?

 

Ами в Разни. А за име... Знам ли. Примерно "Интересни факти" не е лошо. И обобщава всичко. А и се надявам темите и постовете наистина да са само интересни, а не спам и лиготии

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теб въобще не те отразявам. Нито кво пишеш, нито кво мислиш. Просто няма смисъл...
Тогава защо ме цитираш?! :whistling:

 

 

 

Аз лично предпочитам подпапка - графики - много по полезна ще е за форума отколкото "Бек то дъ фютчър" :mf_surrender:

Редактирано от V O G U E
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много по-пригледно е в един подфорум за графики. В смисъл всичко е подредено, всеки графьор си има тема и намираш по-лесно това което ти трябва, докато в тая тема, която е в общи тряаа търсиш 75267 часа за да намериш това, което си поръчал на някой.
Link to comment
Сподели в други сайтове

За Графики,Против образователното :lol:  Не мисля,че във форум за музика (от което следва,че е форум най-вече за убиване на свободно време) е подходящо да има такъв раздел. Ако на някои му се прииска да се подхрани интелектуалното си развитие и общата си култура,по-добре да прочете някоя книга или да погледа Дискавъри,отколкото да се облъчва пред компа.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво ще е да има такова нещо, не знам какво точно. Но дали ще се намерят достатъчно хора, с които да се обсъждат по-умни работи... Май е най-добре да има един раздел, без отделни категории, и да се пускат интересни теми. :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо стил "National Geographic" 1000%20(30).gif Аз съм твърдо ЗА! А за заглавието нещо от рода на "Discovery..." или нещо такова :mf_surrender:

Редактирано от DIDO

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ,стига информацията да е поднесена по интересен начин.И може да има игри с научни въпроси, за да има по-голям интерес.Снимки на природни забележителности и и животински видове плюс информация за тях.Определено съм "ЗА". :1000 (23):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...