Jump to content



Online: Яница и Кристиана - Главната


Препоръчани коментари

  • Отговори 38
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Тотална излагация. Наистина Оцко приключи , не е правил хубава песен за някой от мега много време.

Яница с Пашев направи брутални песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента я прави Яница. Гласът й много подхожда в песните на Оцко. Искаше ми се да е самостоятелна, щеше да гърми повече. Кристиана е толкова роботизирана, че едва ли е правено толкова обработка. Визиите им са добри, заснемането също. Но не виждам да стане хит, както самостоятелните песни на Яни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като един от малкото хора на този свят, които харесват Кристиана, съм доволна от проекта. Зарибява определено, текстът също е интересен, към клипа са всичките ми забележки, но живи и здрави :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като се замисля, че следващата песен на Соня Немска и тя ще е от Оцко.... се чудя изобщо дали ще си я пусна.

Кристиана и с Rihana да направи дует е все същото бездарие, Яница си бие чертата по тоя начин много долно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направих грешката да изгледам 1 минута от тоя бълвоч. Акъла ми не побира как е възможно това да се хареса на някого - евтини курви, аутотюннати при тва, някаква безумна мешавица от звуци, пародия на пародията....чалгата никога не е била такова дъно, каквото е в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те почти всичко Оцково в последните 2 години е някаква гювеч от звуци и отсвири, прекалена обработка на гласовете (директно така си се записва, не е впоследствие правено, както е при Биолчев примерно), абе страшно чудно.

 

Да си почине една година - две, и тогава пак да "композира". Талантлив и хитов беше, ама до време. Иска се яка почивка, ама като го сърби за мангизи така ще е...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е зле песента. Припевът веднага се запомня. Музиката също е добра. Кристиана е излишна, както и прекалената обработка на гласовете им. Видеото не ми харесва.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...