Jump to content


Online: Eмилия - Новогодишен микс 2018


Препоръчани коментари

Какъв е тоя селски потрес бе? :1000 (29): :1000 (29): Имам чувството, че 15 мин. звучи една и съща провлачена песен. Една "Шушана" стана мегахит и тия си помислиха, че 90-те са се завърнали. Да, ама не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е тоя селски потрес бе? :1000 (29): :1000 (29): Имам чувството, че 15 мин. звучи една и съща провлачена песен. Една "Шушана" стана мегахит и тия си помислиха, че 90-те са се завърнали. Да, ама не.

Е че тя е направила съкратен вариант на целия микс, който е 30 минути. :1000 (29):

 

Много яка! Страхотно! :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е тоя селски потрес бе? :1000 (29): :1000 (29): Имам чувството, че 15 мин. звучи една и съща провлачена песен. Една "Шушана" стана мегахит и тия си помислиха, че 90-те са се завърнали. Да, ама не.

 

+1

 

Изведнъж решиха, че дискочалгата не върви и започнаха да поднасят музика за руска салата и ракия в шишета от кола. :1000 (29):

 

 

 

Време е Преслава да яхне вълната, която се опитва да оседлае и да поднесе свежа китка от 25 песни за пиене на вилата.

 

Писна ни от ЕС, писна ни от алое вера, писна ни от безглутенови храни и молове!

 

Искаме да гърми чалга от запорожеца!

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия никога няма да бъде на върха и никога никой няма да я приеме на сериозно, защото постоянно върви по линията на някого.

Тая жена като види че нещо е успешно и го прави 2.0. Много зле, дъно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1

 

Изведнъж решиха, че дискочалгата не върви и започнаха да поднасят музика за руска салата и ракия в шишета от кола. :1000 (29):

Време е Преслава да яхне вълната, която се опитва да оседлае и да поднесе свежа китка от 25 песни за пиене на вилата.

 

Писна ни от ЕС, писна ни от алое вера, писна ни от безглутенови храни и молове!

 

Искаме да гърми чалга от запорожеца!

 

:roll1: :roll1: :bowdown:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май трябва да се въоръжа с търпение, докато мине модата на всички Шушани, Кексове и прочее гнусотии, без значение към кой жанр спадат.

Емилия явно си мисли, че ще завалят покани за участия след тоя микс. Или може би просто и нея вече не я е еня за имиджа. А така хубаво се развиваше в последните години... Тука прогнозирам след 5 г. такива като Емилия да пеят само кръчмарщини, щото не останаха нормални хора да ги слушат. Жалко за таланта. А преди време, като я видях на работа и заговорих, беше казала, че подготвя балада за зимата, понеже я питах няма ли да има нещо в стил "Изгубена любов". Може тоя микс да е имала предвид. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тези песни са започнали, разбирам я защо й е мило да ги пее, но "Шушана" е една, случайно изключение и не ми се вярва друга песен да я възродят по този начин. Пее прекрасно и просто иска да даде на хората това, което им се слуша. Но предпочитам новите неща. Има си актуален хит, който пак оплюхте (тук само се плюе като цяло и вече не отговарят на реалността коментарите) и дооооста участия. Не знам какво искате от жената като цяло. Но е факт, че чалгата се завърна и смаза. "Шушана" по няколко пъти на толкова фирмени партита, на които даже чалга не се е слушала, но са си я искали, онези смешните в City и Voice правят анкети за любима песен, хората пак нея споменават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Писна ни от ЕС, писна ни от алое вера, писна ни от безглутенови храни и молове!

 

Искаме да гърми чалга от запорожеца!

:1000 (33): :1000 (6):

Направо ни нацели желанията викаш ...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже съм бил на участия на повечето, особено от генерацията на Емилия, мога да кажа, че това са едни прости жени, които си плюят на дискографията, за да пеят Шушани, Елени, Лесли каручки, Гонила ме мале, Милионерчета, Буболечки и всякакви подобни гадории, които уж вдигали градусът на настроение.

Емилия има сигурно 100 песни и вместо да си възражда уникалната дискография - третата такава след тези на Глория и Деса, кляка като всички останали. И ако от Преслава го очаквам, защото е мазен добрички миндил, то от Емилия не го. Не знам защо се напъва да е като останалите. Да, добре го пее, но това е неслушаемо. :wacko:

 

Това е микс:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпълнението е страхотно! Обаче цялото това презаписване на стари хитове ми идва в повече. Творческо безсилие, жажда да се намаже от чуждия успех и надпревара кой ще кавърдиса повече стари хитове в опит да се повтори успеха на Шушана и Ментата. На мен цялото това нещо ми изглежда адски долно без значение кой го прави. А иначе много обичат да споделят кой им взел техните песни без да им плаща правата.

Емилия е изключителна певица, а и като човек ми харесва, но нека не се лъжем, че това е направено с цел подарък за феновете. Как пък сега всички се сетиха да подаряват на феновене си изпълнения на стари песни.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже съм бил на участия на повечето, особено от генерацията на Емилия, мога да кажа, че това са едни прости жени, които си плюят на дискографията, за да пеят Шушани, Елени, Лесли каручки, Гонила ме мале, Милионерчета, Буболечки и всякакви подобни гадории, които уж вдигали градусът на настроение.

Емилия има сигурно 100 песни и вместо да си възражда уникалната дискография - третата такава след тези на Глория и Деса, кляка като всички останали. И ако от Преслава го очаквам, защото е мазен добрички миндил, то от Емилия не го. Не знам защо се напъва да е като останалите. Да, добре го пее, но това е неслушаемо. :wacko:

 

Това е микс:

Емилия тук не беше ли пяла на живо?

Защото сякаш бях останал с много добро впечатление от изпълнението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия тук не беше ли пяла на живо?

Защото сякаш бях останал с много добро впечатление от изпълнението.

Дааа, и беше супер яко изпълнение :feminist_en: Къде е оригиналът?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...