Jump to content



11-ти ГОДИШНИ РАМА НАГРАДИ: ДУЕЛЪТ НА ТИТАНИТЕ


Препоръчани коментари

11-ТИ ГОДИШНИ РАМА НАГРАДИ :ДУЕЛЪТ НА ТИТАНИТЕ
17.12.2017 - 21.00 часа

YAA-award-3D-webv31-tiny.png
Ще помоля да не прекалявате със спама по време на червния килим!
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 588
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

RED CARPET:
lady-gaga-oscars-red-carpet-2015.jpg
Здравейте, скъпи съфорумци. Вълнувате ли се, колкото и аз?
За едни блян и мечта, за други - реалност, наградите са това, което стимулира и оценява трудът ни през годината.
Надявам се тази вечер да се забавляваме заедно и да бъдете доволни от работата ми. А междувременно - тук ще посрещна едни от най-големите звезди, за да взема интервю от тях.

Бум на Родилките в Рамания? Кака Кели стана монахиня? Кой сложи край на ергенския живот на Кондомчо? Защо Лелятиан реши да основе монархия? Чий гръклян иска да пререже Майката на Кеми? На чии колежки иска Адорабъл да забие по един звучен ШЪМАР? Кити замина на санаториум в Чернобил? Защо Лукас не понася Докето и още много само тази вечер! Не пропускайте!

Link to comment
Сподели в други сайтове

charli-xcx-mtv-video-music-awards-vmas-2014-red-carpet__oPt.jpg
zaicheto82: Треснах й с ножа по плота и й казах - какви награди, Рики се е разделил с гаджето си!
С: Здравей, зайченце бяло! Какво очакваш от наградите тази вечер? Няколко поредни години печелиш наградата за "Потребителка на годината", но тази година имаш конкуренция в лицето на Kitty, чии фенове ще победят?
З: Феновете на Шакира са психично болни, само призовават да й се гледа клипа. Ама вече не е сред най-гледаните клипове за 24 часа и пъпът на Шакира не ми харесва, прилича ми на топче в клипа. Шакира само стои до полата на Пике, откакто се омъжи - не пее. А моят пъп е по-хубав от нейния и Ники ми казва, че съм неговата самодива и русалка. Има тя да си мечтае за моя пъп и феновете й са психично болни, само призовават да й се гледа клипа.
С:Какво мислят бившите ти колеги от Инканто за номинацията ти, тази вечер?
З:Само да ви кажа, че мислех колежката студена кухня за човек, а тя се оказа, че не е. Конската пац привлючи на друг канал по време на Венте па ка, за да гледа награди. Тряснах й с ножа по плота и й казах - какви награди, Рики се е разделил с гаджето си. А толкова бях свикнала с гаджето му и имението, в което живееха.
С: Благодарим ти, наша тигрице, успех тази вечер!
Link to comment
Сподели в други сайтове

865c0c0b4ab0e063e5caa3387c1a87411ec02f27fa9a00a437b4260d557b721f.jpg
Кака Кели: Дано Господ ми прости, че съгреших с Конди, изшияса - обаче не можа!
С: Здравей, Кели, много смирен ми се струваш тази вечер. Преслава възвърна позиции, какво се случва с твоята кариера. До моите скромни уши достигна слух, че имаш желание да подобриш рекорда й като грабнеш 13 пъти статуетката "Най-голям фен"...
К: Да, разбира се, Преслава е религия, затова и реших да се посветя на Бог. Тази година ще ми е за четвърти път...
С: Така ли?! (пита смутено) До моите скромни уши достигна слух, че Майката на Кеми се е опитала да ти отреже ... за всичките изневери с Кондомчо, вярно ли е?
К: Ох, десният прешлен се обажда и левият, ох, ох...
С:Какво е това, което носиш със себе си?
К:Действително психарката се опита да ме скопи, но преди това аз откъснах парче от ... на мъжа й и си направих амулет за щастие, късмет и любов.
С:?!?!?!
К:Дано Господ ми прости, че съгреших с Конди (моли се), защото изшияса - ох, ох и лумбагото - не можаха.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...