Jump to content



11-ти ГОДИШНИ РАМА НАГРАДИ: ДУЕЛЪТ НА ТИТАНИТЕ


Препоръчани коментари

  • Отговори 588
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

foxy_vd СЕ ПОЯВИ С РОКЛЯ С ЦВЕТОВЕТЕ НА ТРИБАГРЕНИКА, ПУБЛИКАТА В ШОК! ПУБЛИКАТА НЕ ГО ПУСКА ДА СИ ХОДИ!
foxy_vd_1.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

charli-xcx-mtv-video-music-awards-vmas-2014-red-carpet__oPt.jpg

zaicheto82: Треснах й с ножа по плота и й казах - какви награди, Рики се е разделил с гаджето си!

С: Здравей, зайченце бяло! Какво очакваш от наградите тази вечер? Няколко поредни години печелиш наградата за "Потребителка на годината", но тази година имаш конкуренция в лицето на Kitty, чии фенове ще победят?

З: Феновете на Шакира са психично болни, само призовават да й се гледа клипа. Ама вече не е сред най-гледаните клипове за 24 часа и пъпът на Шакира не ми харесва, прилича ми на топче в клипа. Шакира само стои до полата на Пике, откакто се омъжи - не пее. А моят пъп е по-хубав от нейния и Ники ми казва, че съм неговата самодива и русалка. Има тя да си мечтае за моя пъп и феновете й са психично болни, само призовават да й се гледа клипа.

С:Какво мислят бившите ти колеги от Инканто за номинацията ти, тази вечер?

З:Само да ви кажа, че мислех колежката студена кухня за човек, а тя се оказа, че не е. Конската пац привлючи на друг канал по време на Венте па ка, за да гледа награди. Тряснах й с ножа по плота и й казах - какви награди, Рики се е разделил с гаджето си. А толкова бях свикнала с гаджето му и имението, в което живееха.

С: Благодарим ти, наша тигрице, успех тази вечер!

 

Здрасти. Между другото Ники ми е казвал русалка. :P

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...