Jump to content


Как бихте разпределили концерта 16 години Планета?


Препоръчани коментари

Трио Сопрано - Can Can

Лазар - Ще ме помниш

Татяна - микс

Устата - Leila Pala Tute

Райна - Сафари / Принцеса

Ваня - Маймуно мръсна

Джордан - Муцуна

Кали - Каква съм луда

Борис Дали - Някой богат / Ще си моя (с Елена Велевска)

Мария - Червеният картон - Всичко забранено

Илиян и Алисия - За последно

Илиян - Дзак дзак

Милко Калайджиев и Наско Ментата - Бръмчалка

Теди Александрова - Подгряващи звездички / Кораба-майка

Яница - микс

Емилия и Тони Стораро - Как да изтерзнея

Емилия ft. Емануела - Все едно ми е

Константин - Аз бях тук

Джена - Коя / Тук жена му пази (с Преслава)

Емануела - Виновна / Без чувства

Емануела и Константин - Още те обичам

Фики - Пате

Галена и Фики - Изневериш ли ми

Галин - Me Gusta

Галин - На Египет Фараона

Анелия - С тебе ми е най

Анелия - Дай ми още

Галена - #TheBo$$

Галена - Moro mou

Преслава - Пада звезда

Преслава и Наско Ментата - Шушана (с оркестър)

Преслава - Не се изтриваш

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трио Сопрано - Can Can

Лазар - Ще ме помниш

Татяна - микс

Устата - Leila Pala Tute

Райна - Сафари / Принцеса

Ваня - Маймуно мръсна

Джордан - Муцуна

Кали - Каква съм луда

Борис Дали - Някой богат / Ще си моя (с Елена Велевска)

Мария - Червеният картон - Всичко забранено

Илиян и Алисия - За последно

Илиян - Дзак дзак

Милко Калайджиев и Наско Ментата - Бръмчалка

Теди Александрова - Подгряващи звездички / Кораба-майка

Яница - микс

Емилия и Тони Стораро - Как да изтерзнея

Емилия ft. Емануела - Все едно ми е

Константин - Аз бях тук

Джена - Коя / Тук жена му пази (с Преслава)

Емануела - Виновна / Без чувства

Емануела и Константин - Още те обичам

Фики - Пате

Галена и Фики - Изневериш ли ми

Галин - Me Gusta

Галин - На Египет Фараона

Анелия - С тебе ми е най

Анелия - Дай ми още

Галена - #TheBo$$

Галена - Moro mou

Преслава - Пада звезда

Преслава и Наско Ментата - Шушана (с оркестър)

Преслава - Не се изтриваш

 

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен по-нетрадиционното подреждане ме изкефи. Не се случвало никога и Преслава, и Галена, и Джена да не са в последния блок.

 

Аз ако бях, щях да разкарам Ваня, Трио Сопрано, Борис Дали, македонката, Райна, Мария, соловата на Илиян, Лазар, Татяна, Милкан и Наско Ментата (ако аз правих концерта, не бих включил песни, които не са на Пайнер, case in point Шушана). Освободилите се 45 минути бих заместил с повече време за Джулия, Яница (вместо тези бързи миксчета, да пеят цели песни), "Нито дума", "Мороко", "Ще ме научиш ли", "Питбул", още една песен за Преслава, Джена, Галин, Фики, Кали с микс от "Имаш ден" и "Мафия", Емануела да пее цели песни. Отделно концерта продължи по-малко от 3 часа, така че даже може големите звезди да получат още време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ся прегледах първата половина, може изцяло да бъде съкратена. От 2рия Емица, Преслава, Джена, Галена с една песен за да направим място за Яница и ГИК, евентуално Фатмата, ама тя по в началото. Примерно мое да открият с Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия дни видях, че е дала интервю за "Звездно". Не знаех, че е жива.

Нали следва иманярство, мислих, че са я утрепали при кражба на камъни някъде...

Не смятам, че е лошо, че не е вглъбена само в чалга, пари и скъпи парцали, както много свои колежки, а иска да се развива и в други сфери - напротив, според мен е похвално. Друг е въпросът, че би ми се искало да не пренебрегва музикалната си кариера толкова, уж обеща през 2018 да се опита да балансира по-добре двете неща.

 

Малко ми е безсмислено да се хабим да пишем дълги постове как минали неща е трябвало да бъдат направени, но например бих махнал никому неинтересуващите имена, които са били и на плейбек на всичкото отгоре, така щеше да остане повече време за интересните и пеещи на живо. Също така бих направил всичко възможно най-големите да присъстват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя няма толкова. Крачетата и тук-там, друго - не. И това не са и известни запомнени хитове, а такива, дето трябва да ти ги напомнят, че да се сетиш, че май ги е имало. Дори във времето си не бяха хитове, а популярни песни. Реален хит тоя кон. Такъв е белия мерцедес, който го знае всеки в тая държава и без да му се напомня за него 24/7 по Нова ТВ.

 

А Гергана съм сигурен, че ще бъде активна през 2018 - цяла заявка за песен ще даде, до 2019 може да я заснеме и да я пусне. После 2023 ще обясни, че си готви завръщането, понеже от 2019 не е правила песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя няма толкова. Крачетата и тук-там, друго - не. И това не са и известни запомнени хитове, а такива, дето трябва да ти ги напомнят, че да се сетиш, че май ги е имало. Дори във времето си не бяха хитове, а популярни песни. Реален хит тоя кон. Такъв е белия мерцедес, който го знае всеки в тая държава и без да му се напомня за него 24/7 по Нова ТВ.

 

А Гергана съм сигурен, че ще бъде активна през 2018 - цяла заявка за песен ще даде, до 2019 може да я заснеме и да я пусне. После 2023 ще обясни, че си готви завръщането, понеже от 2019 не е правила песен.

В дълбока заблуда си.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо Шушана да закрива като сборна песен вместо "Винаги в сърцето ТВ Планета" или там както се казваше :D Така или иначе всички имат свои версии на "Шушана".

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Аз присъствах на този концерт , впечатленията са ми следните : Емилия ми хареса много , Милко ,Преслава и Галена се представиха страхотно !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертите на плейбек залата пълна та се чудя за какво ли са отишли да ги видят дали са живи ли защото попринцип човек отива на концерт за да чуе на живо как един изпълнител се представя пълен потрес съм пълен даже не си направих труда да си го пусна да го гледам!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...