Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Не съм те питал коя зодия си. Аз съм много навътре в астрологията и почти всички потребители знам кой слънчев знак са, че и Асцендентите им даже.

Това е много интересно аз обичам да чета такива неща. Ти занимаваш ли си или само се интересуваш? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз не мога да се натреса така. Гледам колегата Ники вече е направил и празничното меню.Кога ли ще го видя пак и да му чуя гласа.

На 28 януари има рожден ден.

 

Все още ми е и във Вайбъра.

 

Просто някой ден му пиши да се видите на кафе. Но дали ще е полезно за теб? Ти го харесваш, а той е женен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е много интересно аз обичам да чета такива неща. Ти занимаваш ли си или само се интересуваш? :)

 

Интересувам се и се занимавам. Понякога и пари съм изкарвал от това. Ти си Лъв, нали? Асцедентът и Луната в кои знаци са ти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук. Не го ли виждаш как виси от лифта?

 

Лукас, колко си висок? На снимката изглеждаш като джобно гадже.

Че той толкова дегизиран. :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Астрологията е страшно интересно нещо, имам приятели,които донякъде успяха да ме запознаят с основните неща. Винаги съм се интересувал, а най-готиното е, че винаги има какво ново да откриеш там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че той толкова дегизиран. :1000 (29):

 

Той не иска да се показва и да завързва контакти с хора от форума, казвал го е неведнъж. Всеки има право на лично пространство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересувам се и се занимавам. Понякога и пари съм изкарвал от това. Ти си Лъв, нали? Асцедентът и Луната в кои знаци са ти?

Лъв съм да, но другото не го знам :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лъв съм да, но другото не го знам :1000 (29):

 

Срамота да не си знаеш АСЦ и Луната. Първото определя до голяма степен характера ти и как те възприема околния свят. Също показва какви хора те привличат. Луната пък символизира емоционалния свят и вътрешните нужди на човек. И двете може да си в различни знаци от зодията ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Срамота да не си знаеш АСЦ и Луната. Първото определя до голяма степен характера ти и как те възприема околния свят. Също показва какви хора те привличат. Луната пък символизира емоционалния свят и вътрешните нужди на човек. И двете може да си в различни знаци от зодията ти.

Ами не знам как да си ги изчисля :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не знам как да си ги изчисля :mf_surrender:

 

astro.com

 

След като си вкараш данните (но трябва да си знаеш и часа на раждане), отиваш на Short report forecast и там най-долу ти излиза всички планети в кои знаци са ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...