Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

От вчера сутринта всичко ми е едно... смотано, тъжно... чак не вярвах, че пак мога да изпадна в такива състояния отново. Тамън в тон с времето. И най-голямата ирония, че точно човека от който най-малко очаквах лееко ме зарадва и изслуша, дето уж не иска да чува за мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

А ти откъде знаеш от изброените кой какъв е :)))

 

Някои от тях ги познавам доста отблизо и знам. Други съм ги пробвал. :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

 

Това ти ли си на профилната ти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои от тях ги познавам доста отблизо и знам. Други съм ги пробвал. :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

 

Това ти ли си на профилната ти?

Къде го видя на профилна? :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме подлудиха за тоя респект във фейса, тука- голямо чудо станало. Толкова ли ви е важно.

 

То според теб наградите снощи бяха тъпи и нагласени, ама седя до след полунощ да си получиш приза. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

То според теб наградите снощи бяха тъпи и нагласени, ама седя до след полунощ да си получиш приза. :P

Както виждаш не ми е важен, дори и не го нося, както някои други умират за тях.

 

 

Моята страница за Рики е посещавана от Аржентина, Мексико, САЩ, Чили, Испания, Перу, Колумбия, Венецуела, Италия, Бразилия, Уругвай, Еквадор, Куба, Пуерто Рико, Боливия, Индия, Гватемала, Доминиканска Република, Румъния, Парагвай., БЪЛГАРИЯ, Франция, Австралия, Коста Рика, Германия. Салвадор, Португалия, Никарагуа, Хондурас, Алжир, Канада, Филипини, Англия, Полша, Мароко, Египет, Панама, Турция, Пакистан, Чехия, Тунис, Белгия, Унгария, Иран, Словакия, Сърбия, Русия, Индонезия, Швеция, Арабските страни, Виетнам , Албания, Персия, Япония, Македония, Норвегия и т.н

 

Рики има фенове по цял свят.

 

Преобладават повечето жените сред феновете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пожелавам ти успех!

 

За Великден, Рамазан Байрям, Света Богородица и Денят на Независимостта пак ще има томбола. Ако не този път - тогава! :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

 

 

Правя само за Великден, Коледа и Нова година по принцип.

:roll1: :roll1: :roll1:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпий половин бутилка водка и отиди неканена.

 

Аз не мога да се натреса така. Гледам колегата Ники вече е направил и празничното меню.Кога ли ще го видя пак и да му чуя гласа.

На 28 януари има рожден ден.

 

Все още ми е и във Вайбъра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха 82

 

Лексикон ли попълваме :)

 

Не съм те питал коя зодия си. Аз съм много навътре в астрологията и почти всички потребители знам кой слънчев знак са, че и Асцендентите им даже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...