Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Така е, коментари от рода на "Тук съм, за да ви поставям на мястото ви и да ви навирам в кучи гъз" са особено градивни и правят добро впечатление.

Много вадиш нещата от контекста, защото така ти изнася. Като се настройваш срещу мен, барем да има причина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тебе специално половината форум бихме те наградили подобаващо. :1000 (29):

 

Това все едно за мен си го написал, чак се разтресох за секунди. :1000 (29): :helpsmilie: И аз съм Никола, при това зодия Рак. :1000 (29):

 

Аз никога не бих се борил за награди, а и не съм от най-активните във форума както се вижда.Пък и в крайна сметка не мисля, че има категория, в която бих се класирал на първо място, малко пасувам.От днес може да ми викате форумната "Емилия". :1000 (29): :Vishenka_05:

Всъщност по-добре,че не спечелихме Двойка на годината,че ако мъжете ни го бяха видели,щяхме да останем без тях,а къде ще търсим гаджета на дърти години? :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много вадиш нещата от контекста, защото така ти изнася. Като се настройваш срещу мен, барем да има причина.

 

Защо така да ми изнася?

 

И защо да се настройвам срещу теб, нищо не си ми направил!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо така да ми изнася?

 

И защо да се настройвам срещу теб, нищо не си ми направил!?

Нещо се заяждаш без повод. Казах ти че ако ти и още двама-трима ме гледате като "секс" и нищо повече, не се отнася за всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност по-добре,че не спечелихме Двойка на годината,че ако мъжете ни го бяха видели,щяхме да останем без тях,а къде ще търсим гаджета на дърти години? :gun_bandana:

Все още се котираме на пазара, бъди сигурен. :1000 (29):

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо се заяждаш без повод. Казах ти че ако ти и още двама-трима ме гледате като "секс" и нищо повече, не се отнася за всички.

 

Да си изразиш откровено мнението аз не го приемам като заяждане. Нали не очакваш от всеки да си мълчи и да ти прави комплименти?

 

Хубаво е, ако не те гледат само като секс, а са успели да се докоснат до богатата ти душевност и вътрешен свят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все още се котираме на пазара, бъди сигурен. :1000 (29):

То повечето гейове са си курви /изключвам теб/ и се ебат с всичко живо дето има 'уй,така че те не са ми критерии. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си изразиш откровено мнението аз не го приемам като заяждане. Нали не очакваш от всеки да си мълчи и да ти прави комплименти?

 

Хубаво е, ако не те гледат само като секс, а са успели да се докоснат до богатата ти душевност и вътрешен свят.

Ти заявяваш, че хората гласували за мен заради снимката и защото искали да спят с мен. Влезе им в главите, казвали са ти го или тва е мнението ти, което беше споменавал че ставам за веднъж? По-малко си налагай мнението, щото тва си е чисто заяждане.

 

И не държа някой да ме гледа по даден начин. Не контактувам с никой извън форума, нямам и такава нужда. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти заявяваш, че хората гласували за мен заради снимката и защото искали да спят с мен. Влезе им в главите, казвали са ти го или тва е мнението ти, което беше споменавал че ставам за веднъж? По-малко си налагай мнението, щото тва си е чисто заяждане.

 

И не държа някой да ме гледа по даден начин. Не контактувам с никой извън форума, нямам и такава нужда. :)

 

Да, някои са ми го казвали.

 

И какво се хващаш за думи от рода на "ставаш за веднъж", казани на базик? Аз дори не те познавам, може да ставаш за много неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То повечето гейове са си курви /изключвам теб/ и се ебат с всичко живо дето има 'уй,така че те не са ми критерии. :1000 (29):

Аз много такива швестерки съм отсвирил от живота си, предполагам и ти.Именно заради такива особи за нас се носят маса негативни мнения.Все пак всеки трябва да има някакви ценности, не само да се гони нагона, ама явно повечето не са на този принцип и дето се вика искат да прилапат /буквално/ :1000 (29): всичко, което хвърчи.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз много такива швестерки съм отсвирил от живота си, предполагам и ти.Именно заради такива особи за нас се носят маса негативни мнения.Все пак всеки трябва да има някакви ценности, не само да се гони нагона, ама явно повечето не са на този принцип и дето се вика искат да прилапат /буквално/ :1000 (29): всичко, което хвърчи.

Е,естествено.Всекидневно режа такива загореляци.Те като цяло повечето мъже са си боклуци,независимо дали са хетеро,би или гейове.

 

Муцка,аз ще лягам,че утре имам да уча.До скоро😘

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разтваряйте крака, а не книги!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е,естествено.Всекидневно режа такива загореляци.Те като цяло повечето мъже са си боклуци,независимо дали са хетеро,би или гейове.

 

Муцка,аз ще лягам,че утре имам да уча.До скоро😘

То и аз се запътвам към леглото, че както винаги окъснях стабилно, а утре сутринта имам много работа за вършене.Лека. :Vishenka_05:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че харесвам Денис, харесвам го... че е мн хубав, хубав е.. но далеч не съм гласувала за него в другите категории само заради това. Още от едно време, преди да почна да си пиша с него, много ме кефеше начина му на мислене. За много неща разсъждава като мен, за живота, животните.. имаме доста сходно мислене, просто на мен не ми стига толкова акъл да го изразя 1000%20(29).gif Гледала съм да гласувал напълно обективно ЗА МЕН... Има хора дето не ме кефят, но съм гласувала за тях примерно.

А оная откачалка Кити проблем с очите имала да работи на комп, а в 4 часа седи по форумите....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че доста от хората, които гласуваха за теб, те насвяткаха в категориите заради аватара ти и заради това, че искат да спят с теб. Нямам предвид Арвито, за нея знаем, че те харесва още от едно време.

:roll1: Това не е вярно. Сложих го в категорията Най-сексапилен потребител с Гадината, точно заради аватарите им, защото добре са излязали на снимките. И имат смелоста да си ги сложат, но нищо повече. Нямам задни мисли, същото се отнася и за Ружа. :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Кристина Агилера! :P

 

И навлизаме в седмицата на рождения ден на Рики. :Vishenka_05:

А той в инстаграм историята си е качил, че пътува за Мексико. Дали не е решил по-рано да снима новия клип, защото каза, че януари ще го снима там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и в попфолк радио като "Веселина" латино музиката властва. Според вота на слушателите Mi mala е номер 1 с най- много гласове, а прехваления хит на Камелия "Куклите" има едва 6 процента вот и е едва на номер 7:

 

http://www.radioveselina.bg/charts/veselina-top-10

 

Дано до края на деня се разбере защо Рики пътува за Мексико- дали да снима клипа по-рано или заради нещо друго.

 

Как издържа на тези пътувания всеки ден- от Маями в Лондон, от Лондон в Ел Ей, от Ел Ей в Мексико.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да спреш с тоя Рики и да почнеш да си пишеш в темата за него...

Тя тема няма вече, откакто обединиха темата за Рики с латино темата, Зайка бойкотира. :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...