Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Моето беше с текила на една екскурзия в Бургас... на другия ден не можех да погледна останалата част от актьорския състав в очите :roll1:

 

Ти да не си в някаква школа по актьорско майсторство?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Защо спря? Почна да те бъгва ли?

Дадох си сметка, че трябва да се променя. Никога не ме е влечала, както други, които познавам. Много мирише и е неприятно, не съм усетил кой знае какъв ефект. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти да не си в някаква школа по актьорско майсторство?

Имахме театрален състав допреди 2 години, обаче останахме без ръководител и всичко приключи. Режисьор ни ръководеше тогава, доста неща научих от там и без да се хваля доста прогресирах, и режисьорът и ръководителката ми се кефеха много. Интересно беше, обожавам да играя, жалко, че всичко е история..

Link to comment
Сподели в други сайтове

То тъй ставало.

Стига да искаш, така става.

 

Относно наградите - бих искал да помоля само - да не избързвате и да четете какво пиша - за появявания на червения килим, интервюта и изпълнения. Мерси!

Надявам се да се забавляваме и да бъдем сплотени и добри тази вечер.

Хинт, ако реша да се появя, ще съм се дигизирал като Фатмагюл с къса примерно светло червеникаква рокличка разкриваща километри баджаци.

 

Иначе не виждам какво не долюбвате немския и зимата. Ся не са ми най-любимите неща на света, но има къде къде по зле. Най-малкото зима>лято. А немския междудругото стига да си налегне човек парцалите, хич не е труден, освен че звучи малко гадно.

 

Иначе като ви се учат изици - duolingo.com имат и приложения за телефони, даже е по-удобно виртуална клавиатура.

 

PS - Песента на магала със Сия е една от най-големите бози евър, и намирам за гадно и педофилско 20 годишен келеш да пее как иска да спи с леля си Сия. Принципно лошо няма, кой как се уреди, ама да си възпяват мърсуването ми идва в повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Падам! :roll1: :roll1: :roll1:

О, не...не е за мен това.

8 часа, ще живееш на полето в каравана на полето до кампото с 5-6 души. Консуматива ти е покрит, единствено яденето ще си купуваш

Link to comment
Сподели в други сайтове

8 часа, ще живееш на полето в каравана на полето до кампото с 5-6 души. Консуматива ти е покрит, единствено яденето ще си купуваш

 

Как да откажа на такава примамлива оферта? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дадох си сметка, че трябва да се променя. Никога не ме е влечала, както други, които познавам. Много мирише и е неприятно, не съм усетил кой знае какъв ефект. :)

 

Е, то ти, ако не си усещал ефект, е обяснимо, че си се отказал, защо само да се задръстваш с катрани!? Интересно... някои хора имат такива гени, че тревата не ги цъка като други. Емии, кво да ти кажа - пробвай да дишаш лепило. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

8 часа, ще живееш на полето в каравана на полето до кампото с 5-6 души. Консуматива ти е покрит, единствено яденето ще си купуваш

Нали ягоди щеше да яде :) Та за ядене няма да дава пари.

 

Иначе са 8 часа пълзене междудругото, може и повече. Не съм го работил тва, ама съм слушал, и по разказите на потърпевши по-гадна работа от тва да береш ягоди май нямало.

 

Допълнително, в най-честия случай, гнездо с усойници са по-сплотен колектив от ягодоберачите ...

 

Абе изобщо гадна история.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да откажа на такава примамлива оферта? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Налии - да живееш с 5-6 човека в каравана, постоянно да мирише на чорапи. Да ядеш полуготова храна. Да си чупиш кръста от навеждане... Еххх, стягаме багажа. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Налии - да живееш с 5-6 човека в каравана, постоянно да мирише на чорапи. Да ядеш полуготова храна. Да си чупиш кръста от навеждане... Еххх, стягаме багажа. :1000 (6):

:roll1: :roll1:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, то ти, ако не си усещал ефект, е обяснимо, че си се отказал, защо само да се задрътваш с катрани!? Интересно... някои хора имат такива гени, че тревата не ги цъка като други. Емии, кво да ти кажа - пробвай да дишаш лепило. ;)
:roll1: Не, мерси! Виждал съм как става, изцеждаш лепилото от тубичката в едно найлоново пликче и си навираш носа и устата в него. Ацетона освен, че е много миризлив и отровен. Изкарах се най-големия наркоман тука. :1000 (29):
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биткоин продължава да чупи рекорди ! йессссссссссссс :Vishenka_05:

Биг дил. Фърдърмор - лайк точно па ти хеввъш ени та да ми са кефиш се едно тъща ти няма да идва тази вечер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...