Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Дa се чудиш какво да гледаш вечерта днес: от 20:00 часа "Снежанка и Ловецът" по btv, в 20: 00 часа "Замръзналото кралство" по NOVA и от 20:30 часа "Орлин Горанов и приятелки" по BNT1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дa се чудиш какво да гледаш вечерта днес: от 20:00 часа "Снежанка и Ловецът" по btv, в 20: 00 часа "Замръзналото кралство" по NOVA и от 20:30 часа "Орлин Горанов и приятелки" по BNT1.

Връщай на запис. Какво му се чудиш?!

 

Разбира се, че Орлин и приятелки!

"Тиии лети, лети...." :whistling:

Никога! :roll1: Това е за пенсионери.

 

До Денис белята и Сам в къщи, май няма година в която да не ги дават.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Връщай на запис. Какво му се чудиш?!

Никога! :roll1: Това е за пенсионери.

Щом се чуди, значи има пристрастия към Горанов. :1000 (19):

Иначе Кристина Димитрова съм я виждал на живо - страшно парче е.... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом се чуди, значи има пристрастия към Горанов. :1000 (19):

Иначе Кристина Димитрова съм я виждал на живо - страшно парче е.... :1000 (29):

С тая конска физиономия? :mf_surrender: Иначе да, за толкова години и кило не наддаде. :)

 

И аз бих предпочел Орлин Горанов, да не съм пенсионер?

 

Добро утро

Защо се засягаш? Казах го иронично, но предимно феновете му са на неговата възраст. :D

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като изгледах концерта на Веселин Маринов " Представи си" , ще гледам Орлин Горанов, пък "Снежанка и ловецът" ше го върна да го гледам. Утре пък е пак по BNT1- Роси Кирилова- 35 години на сцена от 20:00 часа и него мисля да гледам.

 

Фонси с Деми сега по City TV.

 

Top 117 по радио The Voice днес от 14:00 часа.

 

И сега Малума с Corazon.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПРАЗНИ ГРАДОВЕ И ПЪЛНИ КУРОРТИ: Стотици сляха почивните дни

 

Десетки милиони левове ще се похарчат за почивки

Празни градове и пълни курорти! Стотици хиляди успяха да слеят празниците и тръгнаха на път в страната и чужбина. Десетки милиони левове ще се похарчат за почивка през следващите дни.

 

У ДОМА ЗА КОЛЕДА: Стотици българи кацнаха на родна земя

 

„Основните дестинации са местните. Коледа е семеен празник – има малки деца и възрастни хора”, коментира Румен Драганов от Института за анализи и оценки в туризма. „Около 350 000 българи пътуват в България, а 120 000 са избрали да пътуват в чужбина”.

 

В чужбина най-много са избрали Гърция, Сърбия, Македония.

 

„В Румъния има много хора, които имат роднини. Същото е и с Турция”, коментира Драганов.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спасителна акция в бургаския ж.к. „Изгрев“: Пухкаво коте вдигна на крак пожарна и съседи:

 

Пухкаво черно-бяло коте вдигна на крак пожарникарите, след като се покатери на дърво, стигащо до 7-мия етаж на блок 25 в бургаския ж.к. „Изгрев“. Четирикракият пухчо два дни пискал между игличките на дървото, докато днес съседите потърсили помощ, за да бъде свален. Операцията по спасяването му събра десетки зрители, а работниците по санирането на околните блокове се вживяха в ролята на видеоператори, снимайки прецизно акцията.

 

 

Пожарникарите опънаха стълбата и когато огнеборецът стигна до върха на иглолистното дърво, котето само тупна на земята, измяука и изплашено от много хора се скри от погледите им.

 

 

https://www.burgasinfo.com/news/view/5/7617...6Y6IMI.facebook

Link to comment
Сподели в други сайтове

Атеист съм и не празнувам толкова Коледа. Просто ми харесва, че е светъл празник и го честитя на приятели и познати, макар и да не празнувам. :D

Е, как така Не го празнувам. Семейството ти не го ли празнува? Коледа я свързвахме със сняг и студ. А станахме като Бразилия. :mf_surrender:

 

Ама не се засягам. Спи ми се и съм в лошо настроение.

То при теб настроението е константно. :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 74 блок да познаваш някой? :D

 

Не.

 

Какво прекрасно и сплотено семейство има Фонси- красива жена, деца и как на всички коледните им костюми са написани с техните имена или кой кой е:

viu1514286373s.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

No 72- Зейн -Dusk Till Dawn- radio The Voice Top 117.

 

Толкова ли няма какво да дават, че повтарят само филмите. "Имате поща' съм го гледала, гледала.

 

Баща ми ме кара да гледам Коледа с Олаф и Замръзналото кралство по Нова. Викам, гледала съм ги, нищо ново- за него било ново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Учени от американския университет в Пенсилвания установиха, че интимните отношения са най-важни за организма на човека през зимата, пише изданието "Таймс нау".

 

Сексът способства за изготвянето на антитела, които укрепват имунитета и способстват за преодоляването на болестите. По думите на учените, хората, които почувстват че се разболяват, веднага трябва да се заемат със секс.

 

Тогава производството на антитела се увеличава с 30 процента. Сексът стимулира изработването на колаген, който служи като смазка за организма и подобрява състоянието на кожата. Сексът играе важна роля и за укрепването на сърцето, снижава риска от ракови заболявания, от болестите на белия дроб и простатата.

 

Всички тези ползи от интимната близост са много важни за поддържането на здравето през зимата, когато в човешкия организъм се наблюдава недостиг на витамини.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...